Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3815. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38133814381538163817
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlginç şeyler oluyor. Dün telefonuma Apple müzik kuruluyordu bugün desteklemiyor yazıyor.
    Telefonum S7edge.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saint Ralph

İlginç şeyler oluyor. Dün telefonuma Apple müzik kuruluyordu bugün desteklemiyor yazıyor.
    Telefonum S7edge.

Uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemek istediğinizde böyle bir ekranla karşılaşacaksınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler super su var imei atılmış buna nasıl Android 7 yüklenir bendeki sürüm Android 6 s7 ıraktan geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi help21 -- 19 Kasım 2017; 15:19:28 >
  • arkadaşlar 400mb güncelleme geldi ben güncellemeyi yüklendikten sonra fabrika ayarlarina döndüm sizde bu işlemi yapmak zorundasınız telefonun içinde hem yeni hem eski yazılım var telefon karar veremiyor baska programda da size sorun çıkaracak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 19 Kasım 2017; 15:22:34 >
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    8.0 gelirse düşünürüm ama bu ara güncelleme, fabrika ayarlarına dönmeye gerek yok. Bende hiç bir sorun çıkmadı şu ana kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

arkadaşlar 400mb güncelleme geldi ben güncellemeyi yüklendikten sonra fabrika ayarlarina döndüm sizde bu işlemi yapmak zorundasınız telefonun içinde hem yeni hem eski yazılım var telefon karar veremiyor baska programda da size sorun çıkaracak...

Ben yapmadım hocam bir sorunla karşılaşmadım bulunan uygulamalar filan tekrar yüklemek çok zor ya

Aslında yapsak iyi olurdu.

Siz nasıl yapıyorsunuz hocam? Resetlemeden öncesine kolaylıkla dönebiliyor müsünüz

Hayır ben de bir sorun olmadı. OTA'dan kurdum ve sonra sadece Wipe Cache attım bir defa. Sorunsuz kullanıyorum. Her update sonrası factory reset atacaksak işimiz var zaten. Oreo gibi bir major update gelince o zaman bir kere factory reset atmak yeterli olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysertac

quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

arkadaşlar 400mb güncelleme geldi ben güncellemeyi yüklendikten sonra fabrika ayarlarina döndüm sizde bu işlemi yapmak zorundasınız telefonun içinde hem yeni hem eski yazılım var telefon karar veremiyor baska programda da size sorun çıkaracak...

Ben yapmadım hocam bir sorunla karşılaşmadım bulunan uygulamalar filan tekrar yüklemek çok zor ya

Aslında yapsak iyi olurdu.

Siz nasıl yapıyorsunuz hocam? Resetlemeden öncesine kolaylıkla dönebiliyor müsünüz

bütün yedekleri hafıza kartına aktarıyorum ana kartta birşey bırkamıyorum birde telefon hafızasını sim karta aktarıyorum ...
    inanki çok fayadsını görüyorsun biraz zor oluyor ama telefon rahatlıyor hızlanıyor çünkü play storeden oyun program yüklüyoruz programı kaldırsak bile telefonda kalıntıları kalıyor ve en önemlisi bu güncelemeyi yapmak isek zamanla ana yazılımı bozuyor bir virüs gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 19 Kasım 2017; 16:01:58 >

Sadece Smart Switch yeterli olmuyor mu? Rehber, foto, video vs?

• quote:

Orijinalden alıntı: K1NGP1N

Hayır ben de bir sorun olmadı. OTA'dan kurdum ve sonra sadece Wipe Cache attım bir defa. Sorunsuz kullanıyorum. Her update sonrası factory reset atacaksak işimiz var zaten. Oreo gibi bir major update gelince o zaman bir kere factory reset atmak yeterli olacaktır.

evdeki tablete hanımın cebine benim ceplerin hepsine ara ara fabrika ayarlarına dönerim tamam zor ama telefon tablet kendine geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: Saint Ralph

İlginç şeyler oluyor. Dün telefonuma Apple müzik kuruluyordu bugün desteklemiyor yazıyor.
    Telefonum S7edge.

Uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemek istediğinizde böyle bir ekranla karşılaşacaksınız.

Peki ne yapmam lazım acaba.
    Hata sonucu kaldırdım şimdi kuramıyorum.

• quote:

Sadece Smart Switch yeterli olmuyor mu? Rehber, foto, video vs?

hayır hocam ayarlardan fabrika ayarlarına genel yönetimden sıfırla dan fabrika ayarlarına sıfırla deyip temiz bir kurulum yapacaksın ama yedeklerini almayı unutma samsung sd karta güvence olarak düşünmüş bütün dosyaları sd karta aktarabilirisin...

• Bu telefonu çözemedim.
    Fabrika ayarlarına döndüm ama içinde herşey duruyor, hiçbir proğram kalkmamış.
    Sadece şifreler kalkmış.

Bu telefonu komple fabrika ayarlarına nasıl döndürüm yardım edermisiniz arkadaşlar.

Belki Apple müzik, yapı kredi cüzdan yeniden yüklenebilir.

Diğer Asus telefonumda bunların hiçbirini yaşamadım.

Hocam bunu yapmak için smart switch yeterlidir.

• ddiscoveryy D kullanıcısına yanıt
    2.29tl ye satılıyor o mu siyah arka fon içinde s yazıyor?

• Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    Hocam bu sorun için burada bana da fabrika ayarlarına dönün dediler ama alakası yok. Siz dönmüşsünüz sonuç değişmemiş. Her güncellemeden sonra fabrika ayarlarına döneceksek işimiz var. Note 2'den beri hiç bir güncellemeden sonra yapmadım, bir şey de kaybetmedim. Bu bana biraz şehir efsanesi gibi geliyor.

Not: sonradan gördüm siz telefonu sıfırlamamışsınız. Cwm menüden wipe data factory reset yapmanız lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 19 Kasım 2017; 16:19:30 >
  • quote:

Hocam bu sorun için burada bana da fabrika ayarlarına dönün dediler ama alakası yok. Siz dönmüşsünüz sonuç değişmemiş. Her güncellemeden sonra fabrika ayarlarına döneceksek işimiz var. Note 2'den beri hiç bir güncellemeden sonra yapmadım, bir şey de kaybetmedim. Bu bana biraz şehir efsanesi gibi geliyor.

Not: sonradan gördüm siz telefonu sıfırlamamışsınız. Cwm menüden wipe data factory reset yapmanız lazım.

"Cwm menüden wipe data factory reset"
    Bunun ne demek olduğunu bilmiyorum.
    Nasıl yapılacak servisemi vereyim.

Hocam dışarıdayım. Oğlanın dersten çıkmasını bekliyorum. Bilgisayarınıza Smart Switch kurun sonra telefonunuzu bilgisayara bağlayıp Smart Switch ile back up yapın. Telefonu sıfırlamak için Youtube'ta cwm wipe data factory reset yazın ve videoları izleyin. Zor değil ama önce Smart Switch ile yedekleme yapmayı unutmayın.

Fabrika ayarlarına dön ile fabrika ayarlarına sıfırla farklı şeyler.

• quote:

Hocam dışarıdayım. Oğlanın dersten çıkmasını bekliyorum. Bilgisayarınıza Smart Switch kurun sonra telefonunuzu bilgisayara bağlayıp Smart Switch ile back up yapın. Telefonu sıfırlamak için Youtube'ta cwm wipe data factory reset yazın ve videoları izleyin. Zor değil ama önce Smart Switch ile yedekleme yapmayı unutmayın.

Cwm recovery hala kaldı mı bilmiyorum. Bootlader kilidi açılmış cihazlarda olur cwm ve twrp recovery. Wipe cache islemini yapmak için ikisine de gerek yok. Cihazin kendi recovery menusu var. Cihazı kapatın, ses artırma, power ve home tuşuna aynı anda basarak cihazı açın. Logo çıkınca tuslara basmayin artık kisa bir beklemeden sonra recovery menüsü açılacak. Buradan wipe cache işlemi yapılır. Ses ve power tuşlarıyla seçim yapabilirsiniz. Yalnız dikkat "wipe cache" olanı yapın bir tane daha var o fabrika ayarlarına döndürüyor cihazı. Ben her guncellmeden sonra wipe cache işlemini yaparım. Bu yüklenmeme hatası bana hiç denk gelmedi wipe işlemi ile alakası var mı bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 38133814381538163817
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.