Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3810. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38083809381038113812
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rifatcan77

Yazi tipi ve temayi degistir bende sorun yok gerci ben samfirm programi ile son surumu indirip odin ile attim

yazi tipindenmis sagol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyo kullanıcısına yanıt
    SD kart S6 da takılabiliyor mu bilmiyorum ama S7 de en büyük nimet bence bu. Su geçirmezlik 2.nimet. 2K ekran 3.nimet diye gidiyor. Yabancı bir göz S6Edge ile S7Edge yi belki ayıramıyabilir çok benziyor ama benim anladığım kadarı ile samsung da çift haneli modeller ilk üretim tek haneli modeller geliştirilmiş. S6 ilk dizayn S7 gelişmişi. S8 ilk dizayn S9 gelişmiş olacak gibi. Ayfondaki eS modelleri gibi. 6 6S 7 7S... Yani tek haneli sürümleri almak daha mantıklı BENCE...
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

S7 kullanan arkadaşlar memnun musunuz alınır mı ?

S7 edge kullaniyorum bir yildir cok memnunum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guncellemeden sonra bazi numaralarda Smart diye bi yazi cikiyor bunun anlami nedir ?

• VioLee kullanıcısına yanıt
    Volte arama gibi bisi olabilir mi acaba?

• RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    10 aydır S7 Edge kullanıyorum şuana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
  • Arkadaşlar sıfır S7 edge aldım bozuk çıktı servise verdim değişim için aldılar ne kadar sürer bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scarface007

10 aydır S7 Edge kullanıyorum şuana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Bende yeni bir s7edge kullanıcısıyım çok memnunum

Bilinmeyen numaraları internet üzerinden çekip isim bilgisini sağlıyor. CİA programı gibi. Çok kullanışlı bence.
    Bu güncellemeden önce de vardı muhtemelen sizin kapali konumdaydı. Arayanın bilgisini veritabanlarında bulursa gösteriyor spam aramalarda çok ise yarıyor. Hatta sizde veritabanlarında olmayan numaraları rapor edebilir ve engelleyebilirsiniz. Rapor ettiğiniz numaralar veritabanına eklenir herkesin işine gelir. Hatta bu smart call'ın diğer işlevi çevrenizde bulunan işletmelerin bilgilerine arama menüsünden çok kolay bir şekilde erişmenizi sağlamasıdır. Fakat ne yazık ki belirli ülkelerde çalışıyor sadece.

• kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    Daha oncede acikti hocam evet spamlari filan gosteriyordu fakat smart diye bi yazi cikmiyordu ondan sordum

• quote:

Orijinalden alıntı: unlovedman

quote:

Yazi tipi ve temayi degistir bende sorun yok gerci ben samfirm programi ile son surumu indirip odin ile attim

yazi tipindenmis sagol

Ben yazi tipini de temayi da degistirdim ama sonuc ayni

• Güncellemeden ben memnunum. Belki psikolojiktir ama...

Tek anlamadığım saat icon'u neden eskisine döndü?

• quote:

Bende bu sekilde

Yazi tipini varsayilan yaptim duzelti

• Güncellemeden sonra telefonla biriyle konuştuktan sonra ekran donuyor telefon durdu hatası veriyor. Çözümü var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: mura2163

Güncellemeden sonra telefonla biriyle konuştuktan sonra ekran donuyor telefon durdu hatası veriyor. Çözümü var mı acaba?

Cihazına format attıktan sonra büyük ihtimal düzelecektir

• Güncelleme sonrası pil süresinde gerçekten iyileşme oldu. Psikolojik falan değil. Pek takılmam böyle kullanım süresine falan ama eskisine nazaran daha iyi bir kullanım sunduğunu söyleyebilirim net bir şekilde.

Önceki sürümde bu kullanım verisine göre %20-25 aralığında kalan pilim olurdu muhtemelen. 2 saate yakın oyun oynadım.

Birde cihaz neredeyse hiç ısınmıyor. Çok hafif bir ılıma oluyor oyun oynarken. Önceki sürümde ısınmayı bariz hissederdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: enemy34

S7 Edge , ekranda dikine pembe çizgi zaman zaman geliyor.. hayırmı , şerr mi ?

Pek hayır değil hocam.

Umarım garantiniz devam ediyor ve telefonunuzda vuruk çizik yoktur. Bahsettiğiniz pembe çizgi sorunu buradan gözlemlediğime göre Temmuz 2016'dan önce üretilen S7 Edge'lerde meydana geliyor ve ekran değişimi gerekiyor. Eğer telefonda vuruk çizik yoksa garanti kapsamında ekran değişiyor. Sizin telefonun üretim tarihi nedir? Geçmiş olsun...

Garantiye gönderdim.. Garanti devam ediyor.. Sanırım Temmuz 2016 öncesi üretim.. Vuruk kırık çizik yok.. Bu zımbırtılarda kronik bir sorunmuş..

• Parlaklık gündüz Oto ayarda olur. akşamları ise %35-40 civarıdır. Düşük kullandığım kanısına nereden vardınız merak ettim Kaldı ki güç tasarrufunu bile gece uyurken ve %20 pil seviyesine gelince açarım.
  • arkadaşlar babama telefon almak istiyorum. öncelik ekranın görünürlüğü olduğu için amoled ekranlılara yöneldim doğal olarak samsunglara baktım. düşük-orta model yeterliydi ancak gördüm ki bazı özellikler saçma sapan şekilde kısılmış. bir de üst modeller kadar iyi olmuyor ekranları amoled de olsa. hem de o kadar ucuz da değiller. iyi ekranlı ips-lcd telefonlar da zaten amiral gemileri olanlar. bu durumda almışken iyisinden alayım diyerek S7'yi düşünmeye başladım her ne kadar pahalı telefonları sevmesem de. ekran dışında öncelik verdiklerim şunlar ; telefonun sesinin iyi olması (hem görüşme sırasında hem de çalarken) , narin olmaması (telefon kılıfsız kullanılacak) , arayüzünün kullanımının kolay olması. S7'nin bunları karşıladığını düşünüyorum. sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

hepsiburada'dan almayı düşünüyorum aynı şartlarda daha ucuz telefon varsa veya kupon vs. ile daha ucuz alınıyorsa yazarsanız sevinirim.
    http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s7-samsung-turkiye-garantili-pm-telcepsams7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StG 44 -- 17 Kasım 2017; 18:16:9 >

• 
Sayfa: önceki 38083809381038113812
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.