Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3787. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37853786378737883789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: beyefendi34

Ben de kendi klavyesindeki yavaslik ve yanlis tuş basımı sebebiyle Swiftkey kullanıyor idim. Ancak en son guncel klavye apk sini yukledim. Cok guzel çalışıyor. Tavsiye ederim. Bir de ss vereyim:

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

klavye sürümünüz nedir?

1.5.51 benım surumum. bır turlu son cıkanı yukleyemıyorum. guvenlı modda denedım olmadı, ınternetı kapatıp apkyı kısayol atıp ekrana denedım olmadı.

her seferınde cakısma hatasını alıyorum aksılık.

• quote:

Orijinalden alıntı: antrepocu

quote:

Ben de kendi klavyesindeki yavaslik ve yanlis tuş basımı sebebiyle Swiftkey kullanıyor idim. Ancak en son guncel klavye apk sini yukledim. Cok guzel çalışıyor. Tavsiye ederim. Bir de ss vereyim:

klavye sürümünüz nedir?

1.5.51 benım surumum. bır turlu son cıkanı yukleyemıyorum. guvenlı modda denedım olmadı, ınternetı kapatıp apkyı kısayol atıp ekrana denedım olmadı.

Ben stok klavyede hassasiyet sorunu yaşıyordum. Özellikle silme tuşu vb. Köşeye düşen tuşlarda ama SwiftKey de yok sorun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Phoénix

quote:

Orijinalden alıntı: antrepocu

quote:

klavye sürümünüz nedir?

Ben stok klavyede hassasiyet sorunu yaşıyordum. Özellikle silme tuşu vb. Köşeye düşen tuşlarda ama SwiftKey de yok sorun.

orjinalden yanayım hocam ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: Garagulli35

bence değmez

500 falan olsa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Physcotic.

Öncelikle selamlar herkese,ben yeni aldım galaxy s7 edgeyi sormam gereken bir soru var ilgilenirseniz çok sevinirim, ben spigen neo hybrid aldım almasına ama üzerine uygun bir koruyucu cam bulamadım.Sizin bu spigen neo hybridle kullandığınız uygun bir cam varmı acaba yardımcı olurmusunuz.

Hocam bugün spigen kavisli ekran jelatinim geldi uyguladım ürünü çok harika oldu ekran cam gibi kılıfta kaldırma sorunu yaşamdım ama dikkatli ve mm ayarlamanız lazım yoksa olmayabilir ben biraz elim yatkındır oyuzden sıkıntı yaşamadım tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Şimdi güncelledim. Aksine benim önceden geçişlerde biraz kasardı şimdi yağ gibi akıyor. Önceden de vardı gizli moda saklama ama üst bara ekleyip biraz daha basit hale getirmişler.

• antrepocu A kullanıcısına yanıt
    3.0.00.51 Klavye surumu bu. Malum apk sitesinden indirdim ve kurdum. Kanaatim eski surumlere gore cok ilerlemis. Swiftkey kullaniyor gibiyim. Tahmin ve ogrenme de guzel olmus. Rakam satirinin ustune bir bar daha koymuslar. Guzel kisayollar olmus. Bence kullanışlı. Flow ozelligi de hassas çalışıyor. Zaten 3.0 seklindeki adlandirma bir ziplama oldugunu gosteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyefendi34 -- 8 Kasım 2017; 18:23:13 >
  • Hiç başka bi ülkenin ekim güvenlik güncellemeli sürümünü kuran oldumu aranızda sadece güvenlik güncellemesi mi diye merak ediyorum eğer öyleyse samsung ağustostan beri s7 yi güncellemeyerek baya aptalca bi iş yapıyor gibi geliyor bana şu donanıma sahip bi cihaz eski yazılımda bırakılarak heba ediliyor.
  • celebic kullanıcısına yanıt
    O notun önemi ne hocam,bir çakallık olabiliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onurcan91

O notun önemi ne hocam,bir çakallık olabiliyor mu ?

Dostum sen kendini garantiye al çünkü sana verecekleri servis kağıdında telefonda görünen çizik vs not alıyorlar. Bu başlıkta bir arkadaşın telefonunda çizik var diye telefonu garanti dışı bıraktılar.

• butters01 B kullanıcısına yanıt
    Parana yazık etme, s8in s7den sunacağı üstün bir kullanım yok. Nedir bu illa son model çılgınlığı bari buradaki bizler biraz daha bilinçliyiz biz yapmayalım bunu..

• humble mumble kullanıcısına yanıt
    SwiftKey hesap bölümünde verileri sil seçeneği var. Oradan sıfırlayabilirsin.

• groll G kullanıcısına yanıt
    Cihazım s6 ve s8 ile karşılaştırdığımda benimki daha iyi görüntü çıkarıyor. İstisna mıdır bilemedim ama kuzenin epey morali bozuldu buna. Bilen varsa yazsın sebebini 16mp üstünlüğü dışında başka nedeni:)

• Bu Samsung Klavyenin 3.0 versiyonunu nasıl yüklediniz ?

Sırf yüklemek için Wipe attım yinede yüklenmiyor Note 5'e.

Şu samsungu anlamak cidden zor. Aptal firmanın aptal yazılım stratejisi. Yüklemek için 40 takla atıyoruz resmen.
  • beyefendi34 B kullanıcısına yanıt
    Flow ozelligi nedir acaba

• NonFirStep kullanıcısına yanıt
    Kardesim Note 4 e yuklemek istedi olmadi bilemiyorum. Sizin Android 7 surumu ise yuklenir galiba.

Ancak apk yi indirdikten sonra ayarlardan asagidaki uc adimi takip edin. En son resimde sizde hangisi secili ise siz digerini secin ve uygulayin. Sonra teli kapayip acin. Ve baska kapama ya da wipe islemi yapmadan apk yi kurun. Bakalim olacak mi?

• Benim s7 edge gündüz çok iyi fotoğraflar çekiyor ancak gece çekimini beğenmiyorum. Telefonda böyle bi sorun olabilir mi acaba yani gündüz iyi çekip ama akşam kötü çekmesi gibi?

• Note 5 yüklenmez onun klavyede kalem ayarları falan var. Bendede var note 5 s8 s7edge s8 ve s7 edgeye yükledim note 5e olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • khan143 kullanıcısına yanıt
    Kaydirarak yazma ozelligi var ya... Flow onun ismi.

• Garagulli35 kullanıcısına yanıt
    Gece çekiminde ışık baya önemli hocam.Birkaç örnek fotoğraf atarsanız daha detaylı yorumlar gelir tahminimce.

• 
Sayfa: önceki 37853786378737883789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.