Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32723273327432753276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam product kodunu değiştirdi ise bunu başaran ilk kişi siz olabilirsiniz. Bu da demek oluyor ki artık düz s7 de de csc değişiyor. Güncelleme almaz çünkü sıfırdan tr rom kurmanız lazım fulll wipe yaparak ondan sonra güncellemeelri alabilirsiniz hocam . Kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: DonanımdanBihaber

Hocam benim bildigim s7 de root yapinca knox hasar aliyor ve garanti disi kaliyor. Ama knoxa zarar vermeden yapma yolu cikti mi bilmiyorum. Bilen arkadas varsa cevaplarsa cok guzel olur.

ürünün zaten garantisi yok hocam yurtdışından geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahirozgun

hocam product kodunu değiştirdi ise bunu başaran ilk kişi siz olabilirsiniz. Bu da demek oluyor ki artık düz s7 de de csc değişiyor. Güncelleme almaz çünkü sıfırdan tr rom kurmanız lazım fulll wipe yaparak ondan sonra güncellemeelri alabilirsiniz hocam . Kolay gelsin

Anlamadım hocam telefonumu bozdum şimdi :d bu full wipe direk cihazdan mı oluyor hocam peki ? Pek bilmiyorum bu işleri derin format mı atmak gerek?
  • Anton Maupassant kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazı bozmadınız fakat telefonda yüklü roma a tr csc si eklediniz şu anda . Bu halde iken telefon güncelleme almaz . GÜncelleme almanız için Tr romu atmanız lazım sıfırdan . Onu da odin ile yapabilirsiniz. Şu anda tr romunun özellklerini volte gibi kullanabliyor olmanız lazım ve yukarıda mobil veri açıkken 4.5G yazıyor olması lazım .
  • Apkmirrordan indirdiğiniz bütün uygulamalar kuruluyor arkadaşlar yeni touchwizi kurdum mukemmel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahirozgun

Hocam cihazı bozmadınız fakat telefonda yüklü roma a tr csc si eklediniz şu anda . Bu halde iken telefon güncelleme almaz . GÜncelleme almanız için Tr romu atmanız lazım sıfırdan . Onu da odin ile yapabilirsiniz. Şu anda tr romunun özellklerini volte gibi kullanabliyor olmanız lazım ve yukarıda mobil veri açıkken 4.5G yazıyor olması lazım .

CSC kodu yine Arap romunda hocam sadece ürün kodu değişmiş durumda. Telefonu iyicene karıştırdık :D
  • Arkadaşlar yeni güncelemeden sonra baglantilar da wi-fi araması kısmı belirdi.acaba hangisini aktif etmeli?.teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samimiyureklin -- 29 Nisan 2017; 21:50:15 >
  • Dark56 D kullanıcısına yanıt
    Galeri ve kişiler uygulamaları sorunlu ama

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark56

Apkmirrordan indirdiğiniz bütün uygulamalar kuruluyor arkadaşlar yeni touchwizi kurdum mukemmel

Nasıl yaptınız hocam anlatır mısınız detaylı ben yeni touchwiz apk yükledim girmiyor anaekrana
  • DoubleJift kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom cihazı.
    Yani Paketinde Toz Geçirmez diyorsa bir zahmet toz geçirmez olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anton Maupassant

quote:

Apkmirrordan indirdiğiniz bütün uygulamalar kuruluyor arkadaşlar yeni touchwizi kurdum mukemmel

Nasıl yaptınız hocam anlatır mısınız detaylı ben yeni touchwiz apk yükledim girmiyor anaekrana

Hocam sabahki güncelleme kurdum. Bugün de touchwizi kurdum direk yüklendi şuan çalışıyor sorunsuz galeri ve rehber yüklemedim aod güzel çalışıyor. Ek bir işlem yapmadim tekrar deneyin bir kurmayı

• Güncelleme sonrası tarayıcı üzerinde ilk klavye girişi yaparken meydana gelen yavaşlık hala mevcut. Şu sorunu çözemediler bir türlü ya da ben çok ufak detaylara takılıyorum. Ancak belirtmem gerekir ki klavyenin hızı ve işlevselliği oldukça artmış. Kaderde klavyeye bakmadan yazabilmek de varmış :D

• quote:

Orijinalden alıntı: samet 52

Merhaba arkadaşlar. Bu s7 serisinde 3x4 klavye türünde bazı sorunlar var. Mesela 3x4 klavye türünde mesaj yazarken, whatsapp da yazarken vs sıkıntı yok. Kelimeleri otomatik tahmin ediyor ve yazıyor. Ancak tarayıcıda, rehberde kişi ararken ve facebook gibi uygulamalarda ise kelimeleri otomatik tahmin yapmıyor. Mesela normal mesajlarda ''okul'' kelimesi yazmak için her harf için bir sefer tıklamak yeterliyken, tarayıcıda ''okul'' yazarken her harfin sırası gelene kadar tıklamak istiyor. Bunun bir çözümü var mı?

ben de aynı dertten dolayı touch pal klavye kullanıyorum.3*4 açısından çok iyi bir klavye ama sürekli reklam çıkıp duruyor.hatta açık olmadığı halde ana ekrana reklam geliyor. çözüm olacak bi Pro arıyorum.

• Ya beyler bise dikkatinizi cektimi 2 cihazdada denedim gece sokak lambalarinin isigi dagiliyo video cekerken.Foto cekerken sorun yok ama videonun gece cekimi kalitesiz g3eliyor bana

• dr_divx D kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam. Ben farketmemistim. Açtım.

• Benimde hala yok hocam düzelmedi. S7 Edge Turkcell kullanıyorum. Güncellemeyi yaptım öglen.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Anton Maupassant

quote:

Hocam sabahki güncelleme kurdum. Bugün de touchwizi kurdum direk yüklendi şuan çalışıyor sorunsuz galeri ve rehber yüklemedim aod güzel çalışıyor. Ek bir işlem yapmadim tekrar deneyin bir kurmayı

bana güncelleme gelmediği için olmadı formata kaldık. Bi ss atında bari heves gidereyim.

• Anton Maupassant kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmtca

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Kıskandım be hocam bunu apkmirrordan nereden indirdiniz belki ben yanlış indirmişimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samet 52

Merhaba arkadaşlar. Bu s7 serisinde 3x4 klavye türünde bazı sorunlar var. Mesela 3x4 klavye türünde mesaj yazarken, whatsapp da yazarken vs sıkıntı yok. Kelimeleri otomatik tahmin ediyor ve yazıyor. Ancak tarayıcıda, rehberde kişi ararken ve facebook gibi uygulamalarda ise kelimeleri otomatik tahmin yapmıyor. Mesela normal mesajlarda ''okul'' kelimesi yazmak için her harf için bir sefer tıklamak yeterliyken, tarayıcıda ''okul'' yazarken her harfin sırası gelene kadar tıklamak istiyor. Bunun bir çözümü var mı?

bide smart keyboard var reklamsız ve dediğiniz sorunlar yok. ama tahminler biraz kötü. gerçi yeni kelime ekleme imkanı var.o çok güzel.biraz kurcala ayarlar bölümünü.

• 
Sayfa: önceki 32723273327432753276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.