Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3007. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30053006300730083009
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dh ile alakalı resim de yukleyemiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Donanım konusu doğru evet samsung koyardı ama 3. parti yazilimlardaki gibi şarj harcardı.

• bisorusorupgidicem B kullanıcısına yanıt
    Başka kulaklıkla test ettiniz mi?

• dufpanla kullanıcısına yanıt
    Microsoft hesabı kullanıyorsanız Outlook programını öneririm hem pratik hemde senkronizasyonu açmadan whatsapp gibi gelen maili sunucuya düştüğü gibi bildiriyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.office.outlook

• İki kulaklık var ikisiyle de denedim.ikisinde de aynı.kulaklıklar samsungun orijinal kulakiçi kulaklıkları

• bisorusorupgidicem B kullanıcısına yanıt
    Servis yolları taştan geliyor @bisorusorupgidicem başkan

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Dh ile alakalı resim de yukleyemiyoruz.

Ben resim yükleyebiliyorum. Videoların görüntüsü var ama tıkladığımda eklenti hatası veriyor ...

• Hayırlı geceler on kameranın daha iyi foto çekmesi için bir yöntem var mı?

• orhan1461 kullanıcısına yanıt
    En son denedigimde yukleyemedim. Video ile ilgili bir ayar görmedim bunla ilgili.

• quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Samsung internet browser'in en güncel sürümünü yükleyip bir daha denermisiniz. Bende öyle bir sorun yok.

http://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-internet-for-android/samsung-internet-for-android-5-2-03-3-release/samsung-internet-for-android-5-2-03-3-android-apk-download/

Hocam suan bu sayfayi okurken yukaridan adres cubuguna dokunup hizlica klavyeden harflere basmaya basladigimda 1sn kadar takilma ile bastigim harfler birden geliyor. Chrome dada durum ayni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IdontKnoWw -- 14 Mart 2017; 3:46:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: IdontKnoWw

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Urun bu arkadaslar dogru duzgun bir jelatin bulduguma hala inanamiyorum. Ucuzundan pahalisina 20 cesit jelatin denemisimdir simdiye kadar.. ben cep telefonu aksesuarlari satan bir toptancidan oylesine aldim sonuca cok sasirdim..cok ince degil camin kayganlik hissi gitmiyor ve cok iyi yapisiyor..bulabilirseniz kesinlikle tavsiye ederim

Nerden aldin fiyat nedir reis

• caution C kullanıcısına yanıt
    Var başka bir telefon almak....

• arecel kullanıcısına yanıt
    Bu kez wifi'dan da müthiş derecede upload yapıyor, mobil den de yapıyor. Ben cihazın efs ve baseband yedeğini almıştım. O yedekleri kurdum birkaç gün içinde onları deneyeceğim. Şuan eski m8 telefonuma döndüm S7 den acayip soğudum elime alasım gelmiyor.

• Herkese günaydın. s7 ve s7 edge de klavye ne durumda arkadaşlar. Kasma gibi bir durum oluşuyor mu? s6 ve s6 edge de 7.0 sonrası kullanıcıların bir kısmı klavye ile yazı yazarken kasmadan şikayetçi. Benim telefonda yazarken kasma yok fakat bir yazı silerken yavaş silme durumu söz konusu.

Telefonun kendi klavyesi yavaş siliyor yazılanları. s6 serilerinde olan bu durum s7 serilerinde de yaşanıyor mu bir sorayım dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Herkese günaydın. s7 ve s7 edge de klavye ne durumda arkadaşlar. Kasma gibi bir durum oluşuyor mu? s6 ve s6 edge de 7.0 sonrası kullanıcıların bir kısmı klavye ile yazı yazarken kasmadan şikayetçi. Benim telefonda yazarken kasma yok fakat bir yazı silerken yavaş silme durumu söz konusu.

Telefonun kendi klavyesi yavaş siliyor yazılanları. s6 serilerinde olan bu durum s7 serilerinde de yaşanıyor mu bir sorayım dedim.

Kasma falan yok da benim parmaklarım biraz büyük, çok yanlış yazıyordum. Bir arkadaş Xperia klavye paylaştı, onu kullanıyorum, daha az yanlış yazıyorum.

• güzel telefon
  • devilmycry_87 D kullanıcısına yanıt
    Bende de var aynı sorun. Sanırım tt ile alakalı
  • nomox1 kullanıcısına yanıt
    o kadar mı kötü oldu? o zaman format atmak gereksiz.
  • Arkadaşlar merhaba,
    samsung cloud a tıklayıp cloud storage ı yönet dediğimde 6 gb fotoğraf yedeği görünüyor
    ama bu fotoğrafları göremiyorum,
    hangi fotoğrafları yedeklemiş bunu görme imkanım var mı acaba ?
    herkese iyi günler dilerim.
  • caution C kullanıcısına yanıt
    Retricanın normal modunda daha iyi çekiyor.Ön kamerada onu kullanıyorum

• 
Sayfa: önceki 30053006300730083009
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.