Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3006. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30043005300630073008
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Normal. Dikkat edersen alt kısımda Belgeler, Resimler, Ses, Video ve Uygulamaların kapladığı alan yazıyor. Sistem yazılımın kapladığı alanı da hesaba dahil edersen hafıza durumun normal.

Hatta fazlasıyla iyi. Ben de s7 yok ama 32 GB s6 var Uygulamalar, ses ve resim dosyalarım senin telefondan daha az yer tutmasına rağmen boş hafıza 14.3GB.

S6 ve S6 edge'nin sistem hafızası senin S7 veya S7 edge'nin sistem hafızasına göre daha fazla yer kaplıyor sanırım.
  • IdontKnoWw I kullanıcısına yanıt
    Sevindim jelatini bizlede paylaşırsanız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin s6'ya gelen nougat ile s7 verilen nougat arasında gözle görülür bir fark var mı?

Marka, model,link?

• alpsecen A kullanıcısına yanıt
    Örnek bir fotoğraf yükleyin kayıpsız bir yere inceleyelim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Galthor G kullanıcısına yanıt
    Vlc kur kafan rahat etsin hocam.

• Sanirim telefonun bataryasi bozuldu ya da benimle sey geciyor :/

Eger bu boyleyse 1 yilda yapilan elektirik tasarrufuyla parasini amoti edecek gibi :)

Ekran acik suresi 5 saat 41 dk

Kalan batarya: %37

2 gundur sarja takmiyorum ve gear s3 surekli bagli

• dr20mouse kullanıcısına yanıt

Urun bu arkadaslar dogru duzgun bir jelatin bulduguma hala inanamiyorum. Ucuzundan pahalisina 20 cesit jelatin denemisimdir simdiye kadar.. ben cep telefonu aksesuarlari satan bir toptancidan oylesine aldim sonuca cok sasirdim..cok ince degil camin kayganlik hissi gitmiyor ve cok iyi yapisiyor..bulabilirseniz kesinlikle tavsiye ederim

• Youtube da dolaşırken şu videoya rastladım. Kullanmak isteyen olabilir diye paylaşayım dedim. Ben snap tubeyi beğendim, kullanmaya başladım.

https://m.youtube.com/watch?v=0wHQPVgHjHs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1şahıs -- 13 Mart 2017; 22:13:27 >
  • Arkadaslar 7.0 yukledikten sonra internet tarayiciya girip henen adres yazmaya basladigim da klavye 1-2 sn donuyor bastigim harfler 1-2 sn sonra birden giriyor.. ilk girislerde oluyor genellikle.. sizdede boyle bir durum varmi?

Samsung internet browser'in en güncel sürümünü yükleyip bir daha denermisiniz. Bende öyle bir sorun yok.

http://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-internet-for-android/samsung-internet-for-android-5-2-03-3-release/samsung-internet-for-android-5-2-03-3-android-apk-download/

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

Arkadaşlar S7 kullanıyorum android 7 ye güncellendikten sonra donanımhaberde videoları açamaz oldum. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim ?..

Arkadaşlar böyle bir sorun yaşayan olmadımı aramızda ?.. tek bendemi oldu bu sorun ?..

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Hocam sizin s6'ya gelen nougat ile s7 verilen nougat arasında gözle görülür bir fark var mı?

Bir kaç var. s7 de olan bazı güzel özellikler s6 serisinde yok. Örneğin AOD yok. Donanımsal oalrak desteklemedği için yoktur deniyor ama bir takım sebeplerle bazı arkadaşlar Samsung yazılıma o özelliği istese koyardı donanım kısmı hikaye diyorlar.
  • Telefon kulaklığı algılamamaya başladı.Kulaklığı bilgisayarda denediğimde ise hiç bir sorun yok.Ne yapmalıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Bir kaç var. s7 de olan bazı güzel özellikler s6 serisinde yok. Örneğin AOD yok. Donanımsal oalrak desteklemedği için yoktur deniyor ama bir takım sebeplerle bazı arkadaşlar Samsung yazılıma o özelliği istese koyardı donanım kısmı hikaye diyorlar.

S6 ile s7 arasindaki fark ufak bir çizgi kadar turkiyede s8 4gb ramle gelecek oldugu icin zaten 50 milyon satmaz işin özü kernelde duzenleme yapmiyor samsung amac s6 ile s7 arasinda fark gostermek sen istersen AOD kurarsin ama 3. Parti yazilimlar cok sarj yer

• orhan1461 kullanıcısına yanıt
    Bende de var ayni sorun ne yazik ki

• iyi geceler arkadaşlar. elinde package disabler programının lisans istemeyen veya cracklı sürümü olan varmı?
  • arkadaşlar bende android 7 yüklü. hesaplar microsoft excange hesabım olan iki tane mail adresi var. daha önce bunları tıkladıgımda ayarları goruyordum ama şuan tıklanmıyor. mevcut kurulu mail hesaplarının ayarlarını güncelleme filan yada ayarları görme nasıl oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuroAsia

Bende de var ayni sorun ne yazik ki

Bir çözümü vardır muhakkak. Bir uygulamamı inecek bir ayarmı açılacak , yokmu bir fikri olan arkadaşlar ...

• quote:

Orijinalden alıntı: agabey_42

iyi geceler arkadaşlar. elinde package disabler programının lisans istemeyen veya cracklı sürümü olan varmı?

Önceki sayfaları bi kurcalayın arkadaş teki vermişti
  • 
Sayfa: önceki 30043005300630073008
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.