Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
94.533
Cevap
523
Favori
3.182.343
Tıklama
Giriş
    638 Mesaj

Tabiki renk kişiden kişiye değişir. Ama mercan mavisi mükemmel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    saubjk06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Keşke geçmeseydim diyen veya bir eksikliğini gören varmı ?
    Sonuçta ilk çıkan sürümü direk indirdik eksiği vardır diye düşünüyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: B.ozbay

hocam bu lanet apkmirror sitesinden sistem ui 7.0 apk indirip telefona kurdum. daha sonrasında cihaz yeniden başlatılacak dedi. cihaz yeniden başladı başlamasına ama ekran kapkara. sistem ui durduruldu hatası veriyo ve kapkara ekrandan başka hiçbirşey yok. servisler malum haftasonu kapalı pazartesi serviste yazılım yükleticem. ama ben pazartesiyi beklemek istemiyorum. bunu nasıl düzelticem telefona format atmamın bir yolu var mıdır garanti dışı bırakmadan. acil yardım bekliyorum şimdi telefonuma aratmayı denedim. aranıyo telefonda titriyo ama ekran kapkara olduğu için açılmıyo bile ağlanacak halime gülüyorum ya

Hocam paneline ulaşabiliyor musunuz ?. Eğer ulaşabilirsebiz system ui güncellemeleri kaldir deyin.yada stock system.ui apk olarak kurun.

• Çavuş
    54 Mesaj
    s7 edge için bedava tema indirebilicem adres verirmisiniz. Özellikle siyah tema arıyorum..

Dostum aldım ben oradan. Mercan mavisi. Gerçekten çok hoş duruyor. Almadan önce 1 hafta avm + samsung magaza vs gezdim. En ucuz gördüğüm rakam 3.400 oldu. Hepsi samsung tr garantili...

Şu an hiç bir sıkıntım yok. İmei kontrolü yaptım. *#0*# testini yaptım. Suyun içine attım beklettim 10 dk.. Oyun vs. yükledim test ettim. Kısaca sim kart takmadan ve üst jelatinlerini çıkarmadan 3/4 gün kullandım. Phone infodan knox + çıkış tarihi .. .. vs gibi tüm kontrolleri yaptım. İlk defa internetten telefon aldığım için şüpheli yaklaştım bu 3/4 gün boyunca. Ama iterneti tercih etmesem ve mağazadan almış olsam 700-800 tl boşa vermiş olacaktım. Vergi vs işini geçtim mağazalarında exrta ilavesi bu kadar olmamalı.

Teknoloji işi biraz da "şans" işi bence. İki kişi aynı mağazaya gider aynı ürünü aynı paraya aynı gün alır çıkar, biri çok memnun olur sıkıntısız bir diğeri memnun kalmaz. Ben o linkteki telefonu aldım ve memnun kaldım. Orjinal samsung Türkiye garantili ürün.

Beni reklamcı olarak görenleriniz olabilir. Şüphesi olan arkadaşlara ürün görseli ve fatura resmini atabilirim. Mağazalardan almadan önce "mutlaka bu tür sitelere bakmakta ve satıcı ile iletişim kurup akıldaki sorulara cevap bulmakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KerimKrRb -- 11 Mart 2017; 23:49:18 >
    |
    |
    ASAP Rocky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

bir kaç kişide duydum düşürmüşlerdir telefonu bekleyip s8 edge alın..

Samsung, 29 Mart'ta New York City ve Londra'da gerçekleşecek bir etkinlikle Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerini duyuracak. Yeni amiral gemisiyle ilgili ayrıntılar gelmeye devam ederken bugün Galaxy S8+ varyantının benchmark sonuçları ortaya çıktı.

SlashLeaks'e göre, SM-G955U kod numarasını taşıyan Galaxy S8 + Geekbench'te görüldü. Android 7.0 Nougat çalıştıran cihaz tek çekirdek testinden 1929, çoklu çekirdekten ise 6048 puan almayı başarmış durumda.

Test ünitesinin Qualcomm'un 1.9GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Snapdragon 835 yonga seti ve 4GB RAM'le çalıştığını belirtelim. Akıllı telefondaki işlemci, 3D oyun gibi yorucu uygulamaları idare edebilecek ve Snapdragon 821'e kıyasla daha iyi performans sağlayacak. Aynı zamanda Quick Charge 4.0'ı destekliyor ve 10nm FinFET üretim sürecine sahip.
    Galaxy S7 edge modeline kıyasla daha yüksek performans

Galaxy S8+ belirli bölgelerde Exynos 8895 yonga setiyle sunulacak. Samsung tarafından imal edilen işlemcinin aynı üretim sürecine sahip olacağı ve Qualcomm'un en yeni yonga seti ile hemen hemen aynı performansı sunacağı belirtiliyor.

Snapdragon 821 ve Android 7.0 Nougat'la çalışan Galaxy S7 edge, tek çekirdek testinden 1861, çok çekirdekten ise 5318 puan almıştı. Kesinlikle, Snapdragon 835'in geliştirilmiş performansı, selefi Galaxy S7 edge'e kıyasla S8'e daha fazla güç sağlayacak.
    Galaxy S8+ modelinin 2560 x 1440 piksel çözünürlüğe sahip 6.2 inçlik Super AMOLED ekran ve microSD kart ile genişletilebilir 64GB dahili belleğe sahip olması bekleniyor. Cihazda 12MP Dual Pixel (ikili piksel) arka kamera ve 8MP ön kamera olacak. İki telefon da suya ve toza dayanıklılık için IP68 sertifikası ve Samsung'un kendi Bixby sanal asistanıyla gelecek.

Büyük modeldeki pil kapasitesinin 3.500mAh, standart varyanttakinin ise 3.000mAh olması bekleniyor. Ayrıca şirket, iris tarayıcısını Galaxy S8 ile geri getirecek.

|
    |
    SaFeZoNe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
    35 Mesaj

Durduğun hata.. Aynı şikayetten ötürü bende değiştim.

|
    |
    Kasiragii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    11078 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: inferno52

s7 edge için bedava tema indirebilicem adres verirmisiniz. Özellikle siyah tema arıyorum..

http://www.samsung.com/global/themestore/index.html?appId=theme.ideadesigns.Cherry&SITE_CODE=tr

|
    |
    |
    |
    24 - Prison Break - Lost - Dexter - Breaking Bad - The Event - Sons of Anarchy - Game of Thrones - Heroes - Merlin - The Walking Dead - Spartacus - Camelot - Dark Blue - Breakout Kings - Sherlock - The Confession - Touch - Nikita - Arrow - Fringe - True Detective - Hannibal - Gangland Undercover - Banshee - Daredevil - Blue Mountain State - 13 Reasons Why - Narcos - Stranger Things - Dark - La Casa de Papel - Homeland - Peaky Blinders - 11.22.63 - Black Mirror - Chernobyl
  • Çavuş
    89 Mesaj

Yani bu da demek oluyor ki s8 ile s7 edge arasında tasarım işlemci ve iris tarayıcı haricinde hic bir artısı yok . Hem s8in ekrani büyük hem bataryasi daha düşük s7 edge göre . Ayrica işlemciye gelecek olursak aralarında uçurum bir fark oldugunu düşünmüyorum zaten s7 edge cok güçlü daha da güçlüsünü napacaz ? Yani kısaca geriye s7 edge ve s8 arasinda sadece tasarım ve iris tarayıcı oluyor. Telefonu satıp alasim vardi vazgectim s7edge candır

|
    |
    samsung8 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: KerimKrRb

Dostum aldım ben oradan. Mercan mavisi. Gerçekten çok hoş duruyor. Almadan önce 1 hafta avm + samsung magaza vs gezdim. En ucuz gördüğüm rakam 3.400 oldu. Hepsi samsung tr garantili...

Şu an hiç bir sıkıntım yok. İmei kontrolü yaptım. *#0*# testini yaptım. Suyun içine attım beklettim 10 dk.. Oyun vs. yükledim test ettim. Kısaca sim kart takmadan ve üst jelatinlerini çıkarmadan 3/4 gün kullandım. Phone infodan knox + çıkış tarihi .. .. vs gibi tüm kontrolleri yaptım. İlk defa internetten telefon aldığım için şüpheli yaklaştım bu 3/4 gün boyunca. Ama iterneti tercih etmesem ve mağazadan almış olsam 700-800 tl boşa vermiş olacaktım. Vergi vs işini geçtim mağazalarında exrta ilavesi bu kadar olmamalı.

Teknoloji işi biraz da "şans" işi bence. İki kişi aynı mağazaya gider aynı ürünü aynı paraya aynı gün alır çıkar, biri çok memnun olur sıkıntısız bir diğeri memnun kalmaz. Ben o linkteki telefonu aldım ve memnun kaldım. Orjinal samsung Türkiye garantili ürün.

Beni reklamcı olarak görenleriniz olabilir. Şüphesi olan arkadaşlara ürün görseli ve fatura resmini atabilirim. Mağazalardan almadan önce "mutlaka bu tür sitelere bakmakta ve satıcı ile iletişim kurup akıldaki sorulara cevap bulmakta fayda var.

Merhabalar öncelikle telefonunuz hayırlı olsun.

Telefon bende S7. 2630 peşin fiyata buldum.

Dünden beri takip ediyorum hb S7 edge mavi renk dediğiniz fiyata gördüm. Fakat güvenmedim.

Hb ne kadar güvenli, Samsung Türkiye garanti diyor?

Edge ile normali arasında performans olarak far var mıdır?

Sıkıntı olma ihtimali olabilir mi? Mavi renk ileride satmaya problem olur mu bilemedim. Birde kılıf ve kırılmaz bulmada sıkıntı yaşanıyor mu?

Suda beklettim demişsiniz beklentiniz mi hakikaten?

NARLIDERE İstihkam Asteğmeni ...

• Yarbay
    16238 Mesaj

Arkadaşların belirttiğine göre telefon açılmıyor ki APK olarak kursunlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Noobs Gona Wild kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    959 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Arkadaşların belirttiğine göre telefon açılmıyor ki APK olarak kursunlar

note 4 de aynı sorunu bende yaşamışstım.s7 edgeye yeni geçtim.ama note 4 de girilebiliyordu.bildirim paneline.
    |
    |

Arkadasım selamlar,
    Ben de hepsiburadadan mavi rengi sipariş verdim.
    Telefon elime geçtiğinde dikkat etmem gereken şeyler neler?
    Simkart takmayacağım, ambalajlarına dikkat edeceğim. Wifi bağlanırsam sıkıntı olur mu peki?
    İmesini internetten kontrol edeceğim.
    Şu knox telefonun içinde var galiba oradan nesine bakacağım? Çıkış(üretim) tarihinde neye dikkat etmem gerek?
    Başka var mı dikkat etmem gereken bir şeyler?
    Biraz çok oldu ama kusura bakma.
    Teşekkürler.
    |
    |
    KerimKrRb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Beyler bu nougat da ekrsn bolunme yok mu ? Onceki surumde youtube dan muzik dinlerken kare tusuna basili tutup ekrani bolup diger uygulamalarda takilabiliyordum.zkeza whatsapp twitter gibi uygulanalarda da oyle.

Nougat da yapamadim ben ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Beyler bu nougat da ekrsn bolunme yok mu ? Onceki surumde youtube dan muzik dinlerken kare tusuna basili tutup ekrani bolup diger uygulamalarda takilabiliyordum.zkeza whatsapp twitter gibi uygulanalarda da oyle.

Nougat da yapamadim ben ?

Kardeş YouTube ı aç videoyu bul sol üst köşede hafif ortaya doğru bi çizgi cek zaten küçülecek, ordan sonra istediğini yap diğer ekran da

|
    |

Hb sitesinden "hepsiburada" satıcısı olduğu sürece sıkıntı çıkmayacaktır. Çıkan sıkıntılarda ise muhatabınız belli merciler olacak. Mavi renk bana çok güzel göründü. İyikide mağazları gezip renk seçeneklerini tanıma fırsatını daha önce bulmuşum. Ki bundan ötürü direk maviyi seçtim. Fiyattının düşük olmasıda extra birşey oldu benim için. Güven konusunda sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum. Almayı düşünürsen hb'den satıcının "hepsiburada" olmasına dikkat et yeterlidir. Diğer tedarikcileri kötüleme anlamında değil, sıkıntılı bir durum olduğunda kimle muhattap olunacağını bilmemiz acısında diyorum bunu...

Herhangi bir samsung mağazasından aldığım ürüne nasıl güveniyorsan bunada o kadar güvenebilirsin. Teknoloji şansı diye tabir edilen durumdan yanada şansın varsa pişman olmazsın.

S7 ile S7 edge arasında tasarım ve görsellik olarak fark var. Edge daha güzel görünüyor. Ve 600mahlık batatya farkı var.

Satmak için telefon almadım bu zamana kadar. 2/3 yıl kullanıp eşime dostuma hediye ettim hep. Mavi renk seven insan çoktur sanırım. Ve alıcısıda çıkar büyük olasılıkla. Lakin sadece mavi değil, mercan mavsi... Bilindik mavi rengin dışında ve çok hoş. Cam kaplama ile harika uymuş.

Kılıf ve koruyucu seçeneğin bol. Sıkıntı yaşamazsın. Gidip 3.500 almayın yazık. Fazladan verilen paralar o sükseli mağazaların keyfi "gelir gider payı" ve abartılı fark var. 700/800 tl fark bu yav... harbiden aç gözlülük.

|
    |
    cheem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
    35 Mesaj

Samsun'un phone info programını kur oradan bak knox, çıkış tarihi vs.. telefonun tüm bilgilerini görebilirsin o programla. *#0*# bölümüne gir oradan kontrollerini yap. Ses, titreşim dokunmatik, fark renklerde ekranda sıkıntı var mı vs kontröllerini yani. İlk sayfada bunlar hakkında bilgi var. Göz at bence..

En son benim gibi at suya beklet 5 10 dk :)

En zevkli yanıda suda izlemek oldu :)

|
    |
    Ilgaz Atabey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1492 Mesaj
    Güncelleme geldiğinden beri SD card diğer uygulamalar tarafından kullanılamıyor. Dosya taşımak veya silmek için sadece samsungun kendi dosya yöneticisini kullanmam gerekiyor. Poweramp ve ES File Explorer dosyaları düzenleyemiyor. İzin vermeye çalışıyorum fakat olmuyor. Bu sorunu yaşayan başka biri var mı?
    |
    |
emek server
bankalar.org
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.