Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3002. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30003001300230033004
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekran açık süresi gear s3 bağlantısı + dolu dolu kullanmama rağmen 8 saate yakındı. s8 i bekliyordum ama home tuşunu kaldırdılar aynı lg g serisi gibi olmuş eğer sızıntılar doğruysa. knock on koymuşlardır yoksa arabaya takılan holder da kullanması zor olur ama önde bir home tuşunun olması yılların samsung alışkanlığı gerekçesiyle s7 edge aldırttı.

telefonu ldığım gibi daha sorunu var mı bakmadan direk download moda alıp nougatı kurdum sonra wipeladım. şu an için maşallahı var üzmedi.
  • enesilhan-27 kullanıcısına yanıt
    44 saat once sarj etmissin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar telefonda tahmini pil ömrü göstermiyor,öğreniliyor olarak kalıyor varmıdır çözümü ?
  • desparados_532 kullanıcısına yanıt
    Yakın zamanda format artiysaniz bir kaç sarjdan sonea düzelir

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    aynen hocam dün wipe yaptım.
  • unlovedman kullanıcısına yanıt
    8 saat ekran süresini diyorum hocam ? 44 saatin 16 saati cihaz boşta olarak geçse 28 saatte 8 saat ekran süresi vermiş. 2,5 saat tarayıcı da gezindim diyorum. 5,5 saatte ne yapmışım da 8 saat ekran süresi vermiş bunu soruyorum ? Demek ki tarayıcıdan başka şeylere de girmişim ki 8 saat ekran süresini verebilmiş.
  • WiFi yi kapattıktan sonra mobil veri açık olmasına rağmen baglanmiyor ya, ya reşit atman lazım yada uçak moduna alıp kapanan lazım ya, o sorun hala devam ediyor. Onu nasıl çözeceğimizi anlatacak olan var mı?

• Beyler tarafsız yorumlar birader telefon alacak kendine kafaya takmış xz ve s7 arasında kaldık sizce hangisi ve neden cevaplarsanız.çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Beyler tarafsız yorumlar birader telefon alacak kendine kafaya takmış xz ve s7 arasında kaldık sizce hangisi ve neden cevaplarsanız.çok sevinirim.

Sony xz iyidir . Ama bence samsung s7 bir adım önde .

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

quote:

Beyler tarafsız yorumlar birader telefon alacak kendine kafaya takmış xz ve s7 arasında kaldık sizce hangisi ve neden cevaplarsanız.çok sevinirim.

Bende s7 den tarafım doğrusu hocam. Peki neden s7 sizce hocam?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

quote:

Bende s7 den tarafım doğrusu hocam. Peki neden s7 sizce hocam?

5 sene daha s7 ile devam bu s7 bi havika dostum isterse kagıt kadar ince telefon yapsınlar ne s8 ne s9lar bunun gibi olmayacak seviyorum ulennn :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 12 Mart 2017; 22:21:21 >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah hocam ne zahmeti. Buyur http://i.hizliresim.com/M0g7jQ.jpg
  • sasasa671 S kullanıcısına yanıt
    Hat vodafone mu?

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    başka bir forumda da bu konudan açmıştım. orada bir arkadaş kendisinde bu durumun olmadığını söyledi.
    fotoğraflarda ortası biraz basık daha sonra yanlara doğru genişleyip uçlara doğru tekrar basıklaşıyor. eğer lensin özelliği ile alakalı olsa idi ortası geniş, kenarlara doğru düzenli basıklaşma olurdu, lense göre bu basıklaşma daha da belirginleşirdi. aynı balık gözü etkisi gibi. ama bu fotoğrafta düz çizgi dalgalanma yapıyor.
  • ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    İkisini de markette denesin hangisi hoşuna giderse.

• enesilhan-27 kullanıcısına yanıt
    Aramızda pek fark yok kapattıklarımızda

• quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

ekran açık süresi gear s3 bağlantısı + dolu dolu kullanmama rağmen 8 saate yakındı. s8 i bekliyordum ama home tuşunu kaldırdılar aynı lg g serisi gibi olmuş eğer sızıntılar doğruysa. knock on koymuşlardır yoksa arabaya takılan holder da kullanması zor olur ama önde bir home tuşunun olması yılların samsung alışkanlığı gerekçesiyle s7 edge aldırttı.

telefonu ldığım gibi daha sorunu var mı bakmadan direk download moda alıp nougatı kurdum sonra wipeladım. şu an için maşallahı var üzmedi.

Hayırlı olsun.

Bende S8'i bekliyorum. Arkadaki tuş olayı beni düşündürüyor doğrusu.

Peki siz S7 Edge'yi nereden ve kaça almistiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

İkisini de markette denesin hangisi hoşuna giderse.

Hocam o xz den yana tabi o kullanacak ama ben s7 alırdım. Benim nedende daha çok hoşuma gidiyor s7.

• ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Hocam alacak kişi karar versin bence.

İki modelde vardır marketlerde eline alıp menülerde gezince karar verir.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Hocam alacak kişi karar versin bence.

İki modelde vardır marketlerde eline alıp menülerde gezince karar verir.

Evet hocam kendisi karar verecek tabi ama ben s7 için bastırdım.kendi bilir.

• 
Sayfa: önceki 30003001300230033004
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.