Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3001. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29993000300130023003
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • android 7 den sonra whatsapp bildirim ışıgı yanmıyor ayarlardan bildirim ışıgı acık ama mesaj geldiği zaman ışık yanıp sönmüyor neden olabilir ?
  • enesilhan-27 kullanıcısına yanıt
    8 yada 9 saat telefona hic dokunmamisin ben normal kullanimda 6 saat aliyorum zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hard format atacaklara soyluyorum sarji fulle oyle format atin formatladiginiz zaman %97 gibi gorsun makina batertystatus.bin dosyasi siliniyor o yuzden %3 gibi bir kayip olur sikinti olmaz

• unlovedman kullanıcısına yanıt
    İyi de yatarken 8-9 saat oynamamam normal zaten Bunun dışında 2,5 saat tarayıcı ile gezdim. Kalan 5,5 saatte ne yapmış olabilirim de ekran süresi 8 saat oluyor o zaman ?

• hayrikoc61 kullanıcısına yanıt
    Ben de Appledan geçtim hocam. 250gb a kadar yanılmıyorsam sd kart desteği var. 250 olmasa bile 128 garanti. S7 ile eski tabular yıkıldı. Kamera da zaten Applea göre çok iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Edge ekranı ve akıllı bekleme kendiliğinden kapanıyor bende, güncelleme önceside oluyordu.

Sizde de oluyor mu acaba?

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    Şarj süresi ne kadar peki? Bide iphone kaçtan geçtiniz

• Shealt da guvenlik ilkesi sıkıntısıni cozme yolu yada bununla ilgili bir gelisme varmidir acaba bilen varmi?

• Telefonu yağmur altında kullanmaya bayılıyorm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cöldeki kutup ayısı

nouget güncellemesinden sonra batarya performansı artan var mı?

Arttı diyen de var düştü diyen de.

• alpsecen A kullanıcısına yanıt
    Benim tahminimce lensle alakalı durun ariza değil geniş açılı çeksin diye yapılmış olabilir ön kamerada bu yamuklugu daha çok hissedeceksiniz.

• cöldeki kutup ayısı kullanıcısına yanıt
    Beklemede artış gördüm sadece diğer türlü aynı bende beklerken daha az şarj harcıyor.

Hocam kapattığınız uygulamarın ekran görüntüsünü bana atar mısınız size zahmet

• Shealth guvenlik sorunu aliyorun. Odinden nougat guncellemesi yaptiktan sonra. Cozum nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada paylaşıldı yakın geçmiş sayfalara bakın görürsünüz.

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    En fazla 10 sayfa önce paylaşıldı son 10 sayfayı kontrol edin.

• cöldeki kutup ayısı kullanıcısına yanıt
    İlk başta fark vardı iyiydi ama son zamanlarda düştü benim s7 edge'in. Benim şuanda ortalama 18 saat bekleme süresi ve ekran süreside 4 saat civarında oluyor, ayrıca telefon bugün çok ısınıyor anlamadım. Pil performansından memnun değilim şahsen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    6dan geçiş yaptım. 6 saat rahat ekran sürem var. İPhone ile günde 2 3 şarj yaparken şimdi tek şarj ile günü rahat çıkarıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alpsecen A kullanıcısına yanıt
    Öncelikle bu bir problem değildir. Lensin açısından kaynaklanır. Acı genisledikce bu tür barrel (varil) etkisi artar. Kamera ayarlarında bozulmayi düzelt aktif ederseniz biraz kirpacaktir ancak bu bozulmayi duzeltecektir.

İphone 6s in kamerasi s7 den kotu fotograf konusunda illa iphone alacam diyorsan 7 plus almalisin.. suan kamera konusunda en iyi telefon 7 plus s7 ve s7 edge , huawei mate 9.. mate 9 kamera konusunda bence en tepe model.. p9 a bulasma ois yok.. p10 mate 9 s7 ve edge iphone 7 plus.. bunlarin harici alirsan memnun kalmazsin.. 6s alacak paran varsa sadece o zaman direk s7 al..

• 
Sayfa: önceki 29993000300130023003
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.