Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2999. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29972998299930003001
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Renk olarak ne önerirsiniz?Mercan mavisi indirimde.silverdan iyi midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasiragii

Renk olarak ne önerirsiniz?Mercan mavisi indirimde.silverdan iyi midir?

Şahsen en iyisi silver titanyum hocam.

Ama olay kılıf siz kullanmakta

• quote:

Orijinalden alıntı: B.ozbay

hocam bu lanet apkmirror sitesinden sistem ui 7.0 apk indirip telefona kurdum. daha sonrasında cihaz yeniden başlatılacak dedi. cihaz yeniden başladı başlamasına ama ekran kapkara. sistem ui durduruldu hatası veriyo ve kapkara ekrandan başka hiçbirşey yok. servisler malum haftasonu kapalı pazartesi serviste yazılım yükleticem. ama ben pazartesiyi beklemek istemiyorum. bunu nasıl düzelticem telefona format atmamın bir yolu var mıdır garanti dışı bırakmadan. acil yardım bekliyorum şimdi telefonuma aratmayı denedim. aranıyo telefonda titriyo ama ekran kapkara olduğu için açılmıyo bile ağlanacak halime gülüyorum ya

Ah kardesim ayni salakligi bende yaptim.Allahtan samsung da arkadasim calisiyor da 3 saatte sifirladik cihazi,resimler ve mp3lere elveda tabi.not:wipe cache bende ise yaramadı.factory resetle cozduk.

• Şöyle bi bakıyorum da,aşağı-yukarı hepimizde sürekli güncel kalma mücadelesi ve isteği var. Akpmirrordan uygulama indirip sorun yaşayanları gördükçe ya da güncelleme gelmeyince çıldırmış gibi davrananlara şait olunca, bu mesaji yazma gereği duydum. Güncel kalma istegi sizce bir çeşit fetişizm olabilir mi? Elimizdeki cihazlar harika..... bence tadını çıkarın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raif Ulutürk -- 11 Mart 2017; 21:2:51 >
  • arkadaşlar bende android 7 yüklü. hesaplar microsoft excange hesabım olan iki tane mail adresi var. daha önce bunları tıkladıgımda ayarları goruyordum ama şuan tıklanmıyor. mevcut kurulu mail hesaplarının ayarlarını güncelleme filan yada ayarları görme nasıl oluyor.
  • quote:

wipe cache mi yoksa diğer wipe mı hocam. biraz daha açık tarif ederseniz çok memnun olurum biraz yabancıyım bu konularada

https://m.youtube.com/watch?v=BxJis11Ze3U

• quote:

Orijinalden alıntı: Skaarj

quote:

hocam bu lanet apkmirror sitesinden sistem ui 7.0 apk indirip telefona kurdum. daha sonrasında cihaz yeniden başlatılacak dedi. cihaz yeniden başladı başlamasına ama ekran kapkara. sistem ui durduruldu hatası veriyo ve kapkara ekrandan başka hiçbirşey yok. servisler malum haftasonu kapalı pazartesi serviste yazılım yükleticem. ama ben pazartesiyi beklemek istemiyorum. bunu nasıl düzelticem telefona format atmamın bir yolu var mıdır garanti dışı bırakmadan. acil yardım bekliyorum şimdi telefonuma aratmayı denedim. aranıyo telefonda titriyo ama ekran kapkara olduğu için açılmıyo bile ağlanacak halime gülüyorum ya

Ah kardesim ayni salakligi bende yaptim.Allahtan samsung da arkadasim calisiyor da 3 saatte sifirladik cihazi,resimler ve mp3lere elveda tabi.not:wipe cache bende ise yaramadı.factory resetle cozduk.

Fotograflar uygulaması kurulu degilmiydi. Benim sahsen 6 yıldir sınırsız kullandığım bi alan haline geldi. Resimleri ordan yükleyip kurtarabilirdiniz. Neyse saglik olsun :) siz genede clouda atmayi unutmayin. Samsungun cloudu sınırlı ama fotoğraflar sınırsız iş görüyor

• Kasiragii K kullanıcısına yanıt
    mavi pek tutulmadi galiba yuksek fiyattan satiliyodu su anda en ucuz maviyi veriyolar.Bence bu telefon icin en guzel renk silver

• Aslında videolarda çok da güzel gözüküyo mavi renk.Neo hybridle kullanilip yan tarafini gold yerine silver yaparsak fena durmayabilir :D

• quote:

Orijinalden alıntı: silver0021

quote:

Orijinalden alıntı: Skaarj

quote:

Fotograflar uygulaması kurulu degilmiydi. Benim sahsen 6 yıldir sınırsız kullandığım bi alan haline geldi. Resimleri ordan yükleyip kurtarabilirdiniz. Neyse saglik olsun :) siz genede clouda atmayi unutmayin. Samsungun cloudu sınırlı ama fotoğraflar sınırsız iş görüyor

Eyvallah,Onceki telde kullaniyodum bunda her halti kapatmistim.neyse yedekleri baska telde var bir kisminin,tema ne onerirsiniz arlkadaslar?

• kardeşim aynı sı benim başıma geldi dün gece 2 saat boyunca upraştım sıfrlamamk için ama olmadı home_csc li yazılımı yükledim yine olmadı en sonunda mecburen wipe yaptım telefondaki her şey silindi alhtan eşitleme açıkmış her şey geri geldi
  • Andorid 7.0 güncellemesinden sonra vodafone dan vodafone'u aradığımda karşı tarafın sesi hafif cızırtılı geliyor. Diğer şebekeleri aradığımda bir sorun yok. Kulaklıl taksam da aynı sorun oluyor. Ne yaptıysam çözemedim. Açıkçası bu sorunu neyin tetikleyebildiği hakkında da hiçbir fikrim yok.

Bu sorunu yaşayan var mı acaba?

• saubjk06 kullanıcısına yanıt
    Tabiki renk kişiden kişiye değişir. Ama mercan mavisi mükemmel.

• Arkadaşlar Android 7 yi indirdim ama daha yükleme yapmadım. Sizce geçmelimiyim ?
    Keşke geçmeseydim diyen veya bir eksikliğini gören varmı ?
    Sonuçta ilk çıkan sürümü direk indirdik eksiği vardır diye düşünüyorum.
  • quote:

Hocam paneline ulaşabiliyor musunuz ?. Eğer ulaşabilirsebiz system ui güncellemeleri kaldir deyin.yada stock system.ui apk olarak kurun.

• s7 edge için bedava tema indirebilicem adres verirmisiniz. Özellikle siyah tema arıyorum..

• Dostum aldım ben oradan. Mercan mavisi. Gerçekten çok hoş duruyor. Almadan önce 1 hafta avm + samsung magaza vs gezdim. En ucuz gördüğüm rakam 3.400 oldu. Hepsi samsung tr garantili...

Şu an hiç bir sıkıntım yok. İmei kontrolü yaptım. *#0*# testini yaptım. Suyun içine attım beklettim 10 dk.. Oyun vs. yükledim test ettim. Kısaca sim kart takmadan ve üst jelatinlerini çıkarmadan 3/4 gün kullandım. Phone infodan knox + çıkış tarihi .. .. vs gibi tüm kontrolleri yaptım. İlk defa internetten telefon aldığım için şüpheli yaklaştım bu 3/4 gün boyunca. Ama iterneti tercih etmesem ve mağazadan almış olsam 700-800 tl boşa vermiş olacaktım. Vergi vs işini geçtim mağazalarında exrta ilavesi bu kadar olmamalı.

Teknoloji işi biraz da "şans" işi bence. İki kişi aynı mağazaya gider aynı ürünü aynı paraya aynı gün alır çıkar, biri çok memnun olur sıkıntısız bir diğeri memnun kalmaz. Ben o linkteki telefonu aldım ve memnun kaldım. Orjinal samsung Türkiye garantili ürün.

Beni reklamcı olarak görenleriniz olabilir. Şüphesi olan arkadaşlara ürün görseli ve fatura resmini atabilirim. Mağazalardan almadan önce "mutlaka bu tür sitelere bakmakta ve satıcı ile iletişim kurup akıldaki sorulara cevap bulmakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adem AKSOY -- 11 Mart 2017; 23:49:18 >

• bir kaç kişide duydum düşürmüşlerdir telefonu bekleyip s8 edge alın..

Samsung, 29 Mart'ta New York City ve Londra'da gerçekleşecek bir etkinlikle Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerini duyuracak. Yeni amiral gemisiyle ilgili ayrıntılar gelmeye devam ederken bugün Galaxy S8+ varyantının benchmark sonuçları ortaya çıktı.

SlashLeaks'e göre, SM-G955U kod numarasını taşıyan Galaxy S8 + Geekbench'te görüldü. Android 7.0 Nougat çalıştıran cihaz tek çekirdek testinden 1929, çoklu çekirdekten ise 6048 puan almayı başarmış durumda.

Test ünitesinin Qualcomm'un 1.9GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Snapdragon 835 yonga seti ve 4GB RAM'le çalıştığını belirtelim. Akıllı telefondaki işlemci, 3D oyun gibi yorucu uygulamaları idare edebilecek ve Snapdragon 821'e kıyasla daha iyi performans sağlayacak. Aynı zamanda Quick Charge 4.0'ı destekliyor ve 10nm FinFET üretim sürecine sahip.
    Galaxy S7 edge modeline kıyasla daha yüksek performans

Galaxy S8+ belirli bölgelerde Exynos 8895 yonga setiyle sunulacak. Samsung tarafından imal edilen işlemcinin aynı üretim sürecine sahip olacağı ve Qualcomm'un en yeni yonga seti ile hemen hemen aynı performansı sunacağı belirtiliyor.

Snapdragon 821 ve Android 7.0 Nougat'la çalışan Galaxy S7 edge, tek çekirdek testinden 1861, çok çekirdekten ise 5318 puan almıştı. Kesinlikle, Snapdragon 835'in geliştirilmiş performansı, selefi Galaxy S7 edge'e kıyasla S8'e daha fazla güç sağlayacak.
    Galaxy S8+ modelinin 2560 x 1440 piksel çözünürlüğe sahip 6.2 inçlik Super AMOLED ekran ve microSD kart ile genişletilebilir 64GB dahili belleğe sahip olması bekleniyor. Cihazda 12MP Dual Pixel (ikili piksel) arka kamera ve 8MP ön kamera olacak. İki telefon da suya ve toza dayanıklılık için IP68 sertifikası ve Samsung'un kendi Bixby sanal asistanıyla gelecek.

Büyük modeldeki pil kapasitesinin 3.500mAh, standart varyanttakinin ise 3.000mAh olması bekleniyor. Ayrıca şirket, iris tarayıcısını Galaxy S8 ile geri getirecek.SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• Kasiragii K kullanıcısına yanıt
    Durduğun hata.. Aynı şikayetten ötürü bende değiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: inferno52

s7 edge için bedava tema indirebilicem adres verirmisiniz. Özellikle siyah tema arıyorum..

http://www.samsung.com/global/themestore/index.html?appId=theme.ideadesigns.Cherry&SITE_CODE=tr

• 
Sayfa: önceki 29972998299930003001
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.