Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
94.521
Cevap
523
Favori
3.181.665
Tıklama
Giriş
    8121 Mesaj

Evet diğerlerine nazaran az çekiyor. Note 5 bile daha iyi çekim gücünde. Ancak türk telekom ve volteyi ilk günden beri kullanıyorum şuana kadar kimse ulaşamadım sana demedi yada mesaj gelmedi. Operatör kaynaklı da olabilir.
    |
    |
    grolof kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Samsung 50MU7000 500px:http://500px.com/MuhammetTeker

www.muhammetteker.com MILLENICOM 1 ay bedava kod için PM atınız...
  • Yarbay
    16238 Mesaj

Ben volteyi kapattırıp denedim tekrar açtırdım denedim Çok uzun zamandır Turkcell kullanıyorum Daha başka telefonlarda bu kadar sinyal kaybı oluyordu Note 5 tede vardı s6 da vardı genelde bu problem Galaxy serilerinin hepsinde var.

Mesela huaweilerde bu problem yok ama onun da SAR değeri yüksek olduğu için bende baş ağrısı yapıyor

En iyisi bir tane 3310 alıp onu kullanmak galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ezimuse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    212 Mesaj

Dostum anakart arızası anakart değişecek servis yolu gözükmüş...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    jamin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Operatör ile görüşün birde hocam. Yerinize göre de değişkenlik gösterir. Ama tek diş çekse bile bende 4g hiç sorun yaşamadım.
    |
    |
    grolof kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Samsung 50MU7000 500px:http://500px.com/MuhammetTeker

www.muhammetteker.com MILLENICOM 1 ay bedava kod için PM atınız...
  • Yarbay
    16238 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Operatör ile görüşün birde hocam. Yerinize göre de değişkenlik gösterir. Ama tek diş çekse bile bende 4g hiç sorun yaşamadım.

Aslına bakarsan Defalarca aradım şikayetlerimi belirttim apartmanımıza baz istasyonu kurmamıza müsaade eder misiniz diye sordular Ben de o riski kabul etmedim.

Gerçi benim odam biraz kör noktada ama diğer telefonlarda sinyal bundan çok daha güçlü. Mesela herkes Vodafone'dan şikayet eder ama iki sene evvel Vodafone kullanırken bu tür şikayetlerim hiç olmuyordu.

Genelde iyileştirme çalışmalarımız devam ediyor diye cevap veriyorlar

|
    |
    16238 Mesaj

Nougatın betasını kullandığım zaman bu problemler yoktu Daha sonra Arabistan'ın Android yedisinide yükledim Onda da yoktu. Az evvel Almanya güncellemesini indirdim uygun bir zamanda onu yükleyip bir de onunla deneyeceğim

|
    |
    ezimuse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2644 Mesaj

Heh işte note 3,note4 ve note5 ile ne geldiki note2 ye ek? Note7 ile geldi bana kalırsa bitek, yine 4yıl sonra böyle bir telefon gelir s7 edge de o zaman eskir durum bundan ibaret bence. Hiç bir gelişim tek senede gerçekleşmez adım adım gerçekleşir aynı evrim gibi :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    celebic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sanırım öyle. Çarşamba gününden beri serviste zaten verecekleri cevabı bekliyorum.
    |
    |
    tanjuburak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: tcdlmlt

Kim ne derse desin andorid 7 android 6 dan daha iyi. Telefon daha stabil be hızlı oldu. Şarjda da sıkıntı yok eskisinden daha iyi. Düz s7 kullanıyorum. Aşırı derecede oyun oynarım bu arada. Yinede günü çok rahat çıkarıyor.

Kendi adına konuş. İki sürümü de denemiş biri olarak ben de 6.0 dan çok daha memnunum ne yapacağız?

Orijinalden alıntı: ASAP Rocky

Heh işte note 3,note4 ve note5 ile ne geldiki note2 ye ek? Note7 ile geldi bana kalırsa bitek, yine 4yıl sonra böyle bir telefon gelir s7 edge de o zaman eskir durum bundan ibaret bence. Hiç bir gelişim tek senede gerçekleşmez adım adım gerçekleşir aynı evrim gibi :)

Dediğiniz gibi Note 2'den sonra 3, 4 ve sonra 5 kullanmış olsam, geçişler yumuşak olurdu ama Note 2'den sonra S7 Edge'e geçince ciddi manada farklılıklar gözlemledim. Ha sorarsanız bu fiyat farkına değder mi değmez mi diye o kısım tartışılır ama insanoğlu doğası olarak imkanı varsa hep en iyiyi istemiştir.

Samsung'tan yeni çıkacak modelinde kişisel beklentilerim,

* hassas bir S Pen ve buna bağlı kullanışlı bir not programı,

* güçlü ve çıkarılabilir bir batarya çünkü S7 Edge'ten şarj etmeden 2-3 günlük kullanımlara çok alıştım.

* marka destekli stereo çift hoparlör ve kaliteli bir kulaklık

* min. 64 GB'dan başlayan ROM (artırılabilir)

* 3D dokunmatik ekran olabilir

* cam yerine metal ağırlıklı kasa bekliyorum çünkü S7 serisi telefonlar nadide biblo gibi her an kırılmaya müsait.

* fiziksel home tuşuna devam

* VR için 4K UHD olabilir

* Hayatı kolaylaştırıcı bir kaç uygulama olabilir.

Dikkat ettiyseniz ne işlemci, ne kamera ne de RAM'den söz ediyorum. Mevcutları zaten yeterli düzeyde...

• Yarbay
    11068 Mesaj

Yok silmez belki indirdiğiniz program başka yere kaydediyordur tek tek klasörlere bakın.

|
    |
    duddits11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: ASAP Rocky

Dediğiniz gibi Note 2'den sonra 3, 4 ve sonra 5 kullanmış olsam, geçişler yumuşak olurdu ama Note 2'den sonra S7 Edge'e geçince ciddi manada farklılıklar gözlemledim. Ha sorarsanız bu fiyat farkına değder mi değmez mi diye o kısım tartışılır ama insanoğlu doğası olarak imkanı varsa hep en iyiyi istemiştir.

Samsung'tan yeni çıkacak modelinde kişisel beklentilerim,

* hassas bir S Pen ve buna bağlı kullanışlı bir not programı,

* güçlü ve çıkarılabilir bir batarya çünkü S7 Edge'ten şarj etmeden 2-3 günlük kullanımlara çok alıştım.

* marka destekli stereo çift hoparlör ve kaliteli bir kulaklık

* min. 64 GB'dan başlayan ROM (artırılabilir)

* 3D dokunmatik ekran olabilir

* cam yerine metal ağırlıklı kasa bekliyorum çünkü S7 serisi telefonlar nadide biblo gibi her an kırılmaya müsait.

* fiziksel home tuşuna devam

* VR için 4K UHD olabilir

* Hayatı kolaylaştırıcı bir kaç uygulama olabilir.

Dikkat ettiyseniz ne işlemci, ne kamera ne de RAM'den söz ediyorum. Mevcutları zaten yeterli düzeyde...

Hocam temenniler güzel ama komple metal kasa yakında hiç bir marka ve model için kullanılamaz hale gelecek. Nedeni kablosuz şarj. Bu saaatten sonra plastik te olamayacağından camdan gelen sağlığa alışmak lazım hem plastik ve cam olan cihazların sar değerleri de metale oranla daha düşük.
    |
    |

• Yüzbaşı
    566 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: duddits11

teşekkürler hocam ama indirdiğim apkleri bulamadım. Pdf filan var ama apk yok kaydetmiyor mu acaba veya yükledikten sonra siliyor mu ?

dosyalarıma girin, altta kategoriler var oradan APK (kurulum dosyalarını) seçin. Cihazdaki apk ları gösterecek.
    |
    |
    Merhaba herkese. Önerebileceğiniz kılıf var mı acaba edge için. Şu an 10 liralık bi kılıf kullanıyorum güzel ama çokta kaliteli değil Spigenin ultra hybrid güzel gibi ama bilemedim

kısmında bildiğiniz şarjı çok etkileyen ve mutlaka kapatılması gerekir
    dediğiniz uygulamalar ve sistem dosyaları hangileridir acaba ?
    Bu konuda fikri olan arkadaşlar yardım edebilirler mi ?
    Herkese iyi günler dilerim
    |
    |

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Arkadaşlar merhaba,

Dün APK Mirror sitesi üzerinden Samsung yerleşik uygulama ve sistemle alakalı güncellemelere bakarken bir çok yeni güncelleme farkettim..

Bunların içinden Dosyalarım, Samsung Cloud ve TouchWiz Home güncellemesi yaptım.. Özellikle TouchWiz Home güncellemesi ile menüde ve ana ekranda çok nadir de olsa bazen ani takılma ve çok kısa süreli kasılmalar yaşardım. şuan hiçbiri kalmadı. oldukça akıcı diyebilirim.

Bu 3 güncellemenin hiçbirinde hata ile karşılaşmadım. dün akşamdan beri cihazı kurcalıyorum. Birde System UI 7.0 güncellemesi var ama bunu güncellemeye çekindim. güncellersem ne gibi değişiklik olacak bilmiyorum. tam olarak hangi alanda etkisini görebileceğim konusunda bilgim sahibi değilim.

isteyenler bu kısımdan bakıp, dilediği güncellemeyi yapabilir..

http://www.apkmirror.com/uploads/?q=samsung-electronics-co-ltd

Maalesef dediklerinize katılmıyorum katılamıyorum. Telefonu 2k ve ekran yakınlaştırmayı en küçükte, yani full çözünürlükte kullanan biri olarak touchwiz uygulamasını güncelledim. Kesinlikle memnun kalmadım. Akşama gene iş cıktı bana. Wipe data yapacağım mecbur. Takıntılıyım ben. O şekilde kullanamam sanırım. Takılıyor çünkü

• Yarbay
    11489 Mesaj
    Arkadaşlar Batman Injustice Edition Theme vardır bilirsiniz. Özel versiyon s7 edge dışında kalan s7 edge ve S6 edge modelleri için bir ara uyumlu hale getirip yayınlamıştı bazı siteler. Bu temanın Android 7.0 uyumlusu çıktı mı bilen var mı? Eskisi de çalışıyor ama bazı menülere girince yeni güncellemenin standart temasına ait kısımlar çıkıyor.

Örneğin arama gelince Batman temasının değil telefonun fabrikasyon temasına ait kısım görünüyor.

Bende takılmıyor ama takılan yerleşik uygulama varsa fabrika sürümüne geri döndürün.

|
    |
    Raif Ulutürk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: alanwake34

arkadaşlar nougat'a güncellediğimden bu yana telefon cebimde sürekli kapanır oldu ve telefonu başlatınca google play hizmetleri durduruldu diye hata alıyorum bu durumda ne yapmamız gerekiyor bilen varsa yeşillendirsin.

Hard format atabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
emek server
bankalar.org
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,039
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.