Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2998. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29962997299829993000
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada, samsung internetin yeni versiyonu çıktı dün. Yükledim kullanıyorum dünden beri.

http://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-internet-for-android/samsung-internet-for-android-5-2-03-3-release/samsung-internet-for-android-5-2-03-3-android-apk-download/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Evet bende kurdum bunun gibi belli başlı uygulamalar bunlar kurulur ama direk sisteme mudahele eden uygulamalari indirip kurmak sıkıntı geri dönüşü zor. Tarayıcı bozulsa fabrika sürümüne dönmesi kolay oluyor.

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de 2 zyxel modem var evde bağlı 4-5 cihaz var sıkıntı çıkarmıyor wifi konusunda. Bazi nedenlerden dolayı mecburen asus kullanıyorum s7 dahil diğer cihazlarim ilk bağlantıda genelde sıkıntı yaşatıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Bu arada, samsung internetin yeni versiyonu çıktı dün. Yükledim kullanıyorum dünden beri.

http://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-internet-for-android/samsung-internet-for-android-5-2-03-3-release/samsung-internet-for-android-5-2-03-3-android-apk-download/

play store ye düşmüş yeni versiyonu fakat telefon hala görmüyor yeni sürümü... :) ilginç doğrusu... s7 edge kullanıyorum.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Bağlantı sorunları genelde modem yada wifi şifresi ile alakalı oluyor ama çoğunlukla modem kaynaklı.. sebebini bilmiyorum ama bağlantı kopması ve algılanamama gibi sorunlar çıkartıyor. ZyXel ve Airties modemler bu konuda çok sorunsuz. birde son dönemde çıkan üst model TP-Link modemler sorunsuz diyebilirim.
  • Raif Ulutürk R kullanıcısına yanıt
    Bunu bende anlamıyorum. çoğu zaman güncelleme gelince play store dan bildirim vermiyor. Bunu S4 cihazımdan beri görüyorum.. birde Galaxy Apps da güncelleme bildirmiyor. hergün girip uygulama güncelleme kısmından bakarım Samsung adına güncelleme varmı diye..
  • Beyler kusura bakmayın belki cahilce birçoğu ama bulamadım. Bu csc kodu nerde yazıyor? Bulamadimda. Nougat güncellemesi gelmedide bana. Acaba tur cihazı degilmi benimki

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• hocam bu lanet apkmirror sitesinden sistem ui 7.0 apk indirip telefona kurdum. daha sonrasında cihaz yeniden başlatılacak dedi. cihaz yeniden başladı başlamasına ama ekran kapkara. sistem ui durduruldu hatası veriyo ve kapkara ekrandan başka hiçbirşey yok. servisler malum haftasonu kapalı pazartesi serviste yazılım yükleticem. ama ben pazartesiyi beklemek istemiyorum. bunu nasıl düzelticem telefona format atmamın bir yolu var mıdır garanti dışı bırakmadan. acil yardım bekliyorum şimdi telefonuma aratmayı denedim. aranıyo telefonda titriyo ama ekran kapkara olduğu için açılmıyo bile ağlanacak halime gülüyorum ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.ozbay -- 11 Mart 2017; 17:42:18 >

• komikadam kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada samsung phone info kısmı var oraya bakabilirsin.

• B.ozbay kullanıcısına yanıt
    Birkaç sayfa geriye git senin gibi bir arkadaşa Wipe data önerdim. Hafiza Karti hariç herşeyi silinir.

Geçmiş olsun..

• 1 yıllık LG G5 kullanimindan sonra S7 Edge Black Onyx e geçerek araniza katildim.

Gerçekten efsaneymiş bu cihaz 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: DnyL

1 yıllık LG G5 kullanimindan sonra S7 Edge Black Onyx e geçerek araniza katildim.

Herkesin elinde bir s7 keşke lgde kalsaydın

Şaka şaka hayırlı olsun

Sytem ui sist arayüzü sistem dosyasidir wipe yapcan tekrar yazilim yukletmene gerek yok

• unlovedman kullanıcısına yanıt
    wipe cache mi yoksa diğer wipe mı hocam. biraz daha açık tarif ederseniz çok memnun olurum biraz yabancıyım bu konularada
  • Biragöbeği kullanıcısına yanıt
    Güzel kılıfmış hocam.Diğer kılıfları da bayağı güzel.Bir tek spigendeki gibi stand özelliği olmaması eksi yanı
  • komik bir soru olacak. Zil sesini "artan" şekilde yapmayı bulamadım. Çalar çalmaz ortalık yıkılıyor
    Her ikisi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

quote:

Orijinalden alıntı: DnyL

1 yıllık LG G5 kullanimindan sonra S7 Edge Black Onyx e geçerek araniza katildim.

Herkesin elinde bir s7 keşke lgde kalsaydın

Şaka şaka hayırlı olsun

3 tane G5 kullandim artik baydi S7 edgeye otagi kurdum artik

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasiragii

Peki s7 ve s7 edge arasında ne kadar ekran süresi farkı var?s7 yerine edge almaya değer mi?(edge ekran çok hoşuma gitmedi)

Cevaplayacak biri yok mu

• quote:

quote:

Peki s7 ve s7 edge arasında ne kadar ekran süresi farkı var?s7 yerine edge almaya değer mi?(edge ekran çok hoşuma gitmedi)

Cevaplayacak biri yok mu

Arada %20 batarya kapasite farkı var. Biri 3 amper diğeri 3,6 amper. Bence aradaki farka değer.

Spigen slim veya tough armor gibi bir kılıf kullanırsanız hem telefonu ciddi manada korur hemde eliniz edge kenarlara değmez sorun yaşamazsınız.

• 
Sayfa: önceki 29962997299829993000
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.