Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2996. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29942995299629972998
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arka kamerayı açınca ışığa tutunca da aynı şeyi yapar :)

Sıkıntı yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan1477

Arkadaslar klasik bir soru olucak ama telefon yeni geldi ilk kullanimda nasil sarj edeyim uzun süre falan kalsin mi sarjda

kullanım kılavuzu okuyun orada süre yazar ama işin aslı telefonu açın ve mevcut şarjı ile kullanın. Bitince veya %5 düşünce şarja takın ve %100 dolana kadar telefonu elinize hiç almayın. %100 dolunca kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu işlemden sonra yani şarjı bitip %100 yaptıktan sonra ise ikinci şarjı %15 düşünce yapın 3 ve 4 şarjları da %15 düşünce yapın. Pil ömrünü uzatan bir işlem bu. 4 şarjdan sonraki şarjlar da ise telefonu ister %50 ister %70 de iken şarja takabilirsiniz. Ama unutmadan 2-3 ve 4 sefer şarjlar da iken telefonu %100 olmadan asla şarjdan çıkarmayın. Daha sonrakilerde mecbur kaldığınız durumlarda çıkarabilirsiniz.

Dediğim gibi 2-3 ve 4 sefer şarjlar da çok önemli.

NOT: Telefonu birinci sefer de 4-8 saat şarjda tutmak gerekmiyor. Onlar eski pil teknolojileri zamanıydı son bir kaç yıldır çıkan cihazlarda pil %100 dolunca şarj işlemini kesmekte o sebeple dolduktan sonra telefonu şarjda tutmanın bir anlamı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 10 Mart 2017; 23:11:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Bende 2K ve yazı tipi en küçüğün bir üstünde kullanıyorum. Ne ana menüde nede uygulamalar kısmında ufacık bir tekleme kasılma takılma olmadı dün akşamdan beri. Farklı bir sebebi olmalı sizde.

Hemen wipe yapmayın. Ayarlardan bulup güncellemeyi kaldırın eski haline dönsün. Boşuna sıfırlamaya gerek yok..

Aslında takılma demeyelim. Bu telefon takılmaya takılmaz da, önceki sürüme nazaran smooth değil. Yumuşak ekran hareketlerini yetersiz buldum. Aslında bu kadar detaycı olmamak gerek. Maalesef bunu yapmaktan kendimi alıkoyamıyorum

• Skaarj kullanıcısına yanıt
    Benim size bir çözümüm var ama hafıza kartı dışında telefon hafızasındaki herşeyi siler.

https://forum.donanimhaber.com/tr-nin-en-buyuk-samsung-rom-yukleme-rehberi-faydali-bilgiler-ipuclari-dev-konu--83924265

Bu konuda wipe data, wipe cache yapmak anlatılıyor anlatıldığı gibi yaparsanız telefon hafızası silinip format atarsını sorun çözülür.

• quote:

Orijinalden alıntı: unlovedman

http://s3.dosya.tc/server11/agb0u9/o-com.ospolice.packagedisablerpro-54-v7.3.apk.html

Teşekkür ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spotify aile ortağınız olabilirim

• Telefonu ilk aldığımdan beri Spigen koruyucu ile kullanıyodum. 2 gün önce jelatin cebime koyarken kalktı zaten kenarı açıktı. 2 gündür jelatindiz kullanıyorum. Evdede yedek vardı neyse uyguladım falan dedim ben bu telefonu böyle nasıl kullanmışım sonra çıkardım attım jelatini. Jelatinsiz kullanmaya devam..

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Tamamdır üstat çok sağolasın:)

• oguzhan1477 kullanıcısına yanıt
    Önemli değil. Yardımcı olabildiysek ne mutlu bize. İyi günlerde kullanın. Hayırlı olsun.
  • Android sistemi ve Android OS ikisi ayrı ayrı şarj yarısını yiyor nasıl birsey anlamdım yılardır Android kullanıyorum ilk defa bukadar Android sistemi şarj yiyor he ekran süresi şarj performans memnum ama neden böyle oldu acaba Android 7 de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casper1981 -- 11 Mart 2017; 0:54:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raif Ulutürk

quote:

Arkadaşlar merhaba,

Dün APK Mirror sitesi üzerinden Samsung yerleşik uygulama ve sistemle alakalı güncellemelere bakarken bir çok yeni güncelleme farkettim..

Bunların içinden Dosyalarım, Samsung Cloud ve TouchWiz Home güncellemesi yaptım.. Özellikle TouchWiz Home güncellemesi ile menüde ve ana ekranda çok nadir de olsa bazen ani takılma ve çok kısa süreli kasılmalar yaşardım. şuan hiçbiri kalmadı. oldukça akıcı diyebilirim.

Bu 3 güncellemenin hiçbirinde hata ile karşılaşmadım. dün akşamdan beri cihazı kurcalıyorum. Birde System UI 7.0 güncellemesi var ama bunu güncellemeye çekindim. güncellersem ne gibi değişiklik olacak bilmiyorum. tam olarak hangi alanda etkisini görebileceğim konusunda bilgim sahibi değilim.

isteyenler bu kısımdan bakıp, dilediği güncellemeyi yapabilir..

http://www.apkmirror.com/uploads/?q=samsung-electronics-co-ltd

Maalesef dediklerinize katılmıyorum katılamıyorum. Telefonu 2k ve ekran yakınlaştırmayı en küçükte, yani full çözünürlükte kullanan biri olarak touchwiz uygulamasını güncelledim. Kesinlikle memnun kalmadım. Akşama gene iş cıktı bana. Wipe data yapacağım mecbur. Takıntılıyım ben. O şekilde kullanamam sanırım. Takılıyor çünkü

hocam sizin verdiğiniz linkten yükledim bide system UI 7.0 da güncelliyim dedim telefon sistem uı hatası almaya başaladım telfonda ses var görüntü yok sürekli system uı durduruldu diyor nasıl düzelteceğimi vbilmiyorum

• arkadaşlar bana yardım edin wipe yapmak istemiyorum çünlkü telin yedeğinide almadım SİSTEM UI dosyası upluad etseniz orjinal recoveryden kursam olmazmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan1477

Arkadaslar klasik bir soru olucak ama telefon yeni geldi ilk kullanimda nasil sarj edeyim uzun süre falan kalsin mi sarjda

Uzun süre kalmasina gerek yok %100 olunca direk çıkart. Hızlı sarj açık kalabilir bir zararı yok. Ancak telefonu sarja taktığın an unut yani ekrani dahi açma. Telefon sarj esnasında hızlı sarjinda etkisiyle ısınıyor. Telefon sarj esnasında kullanılırsa ciddi anlamda pili yıpranır bir yıl sonra sarj tutmamaya başlar tecrübeyle sabittir. Bu cihaz 1 bucuk saatte dolduğu için özverili kullanıyorum 8 aydir elimde en küçük bir yıpranma olmadı. Dediğim gibi telefon sarj esnasında bir arama gelmediği sürece kullanılmamalı.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    https://forum.xda-developers.com/galaxy-s7/themes/batman-injustice-edition-theme-galaxy-s7-t3400410 buyur linki burda kardeşim yalnız paylaşan kişi s7 ve s7 edge için olduğunu belirtmiş

• JustNaiR__ J kullanıcısına yanıt
    Sağol. Bir araştırayım s6 edge de belki oluyordur çünkü daha öncesi sürümleri hem s7 hem s6 serisiyle de uyumluydu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viranufuk

quote:

Orijinalden alıntı: Raif Ulutürk

quote:

Arkadaşlar merhaba,

Dün APK Mirror sitesi üzerinden Samsung yerleşik uygulama ve sistemle alakalı güncellemelere bakarken bir çok yeni güncelleme farkettim..

Bunların içinden Dosyalarım, Samsung Cloud ve TouchWiz Home güncellemesi yaptım.. Özellikle TouchWiz Home güncellemesi ile menüde ve ana ekranda çok nadir de olsa bazen ani takılma ve çok kısa süreli kasılmalar yaşardım. şuan hiçbiri kalmadı. oldukça akıcı diyebilirim.

Bu 3 güncellemenin hiçbirinde hata ile karşılaşmadım. dün akşamdan beri cihazı kurcalıyorum. Birde System UI 7.0 güncellemesi var ama bunu güncellemeye çekindim. güncellersem ne gibi değişiklik olacak bilmiyorum. tam olarak hangi alanda etkisini görebileceğim konusunda bilgim sahibi değilim.

isteyenler bu kısımdan bakıp, dilediği güncellemeyi yapabilir..

http://www.apkmirror.com/uploads/?q=samsung-electronics-co-ltd

Maalesef dediklerinize katılmıyorum katılamıyorum. Telefonu 2k ve ekran yakınlaştırmayı en küçükte, yani full çözünürlükte kullanan biri olarak touchwiz uygulamasını güncelledim. Kesinlikle memnun kalmadım. Akşama gene iş cıktı bana. Wipe data yapacağım mecbur. Takıntılıyım ben. O şekilde kullanamam sanırım. Takılıyor çünkü

hocam sizin verdiğiniz linkten yükledim bide system UI 7.0 da güncelliyim dedim telefon sistem uı hatası almaya başaladım telfonda ses var görüntü yok sürekli system uı durduruldu diyor nasıl düzelteceğimi vbilmiyorum

Sanırım yanlış alıntı yaptınız. Ben link falan paylaşmadım. Zaten o şekilde de güncelleme yapılmasını doğru bulmayan birisiyim.

• unlovedman kullanıcısına yanıt
    Peki "gönderilen mobil veri" miktarı nedir?
  • nomox1 kullanıcısına yanıt
    Turk telekom kullanıyorum.
    Gelişme olursa haberdar edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Benim size bir çözümüm var ama hafıza kartı dışında telefon hafızasındaki herşeyi siler.

https://forum.donanimhaber.com/tr-nin-en-buyuk-samsung-rom-yukleme-rehberi-faydali-bilgiler-ipuclari-dev-konu--83924265

Bu konuda wipe data, wipe cache yapmak anlatılıyor anlatıldığı gibi yaparsanız telefon hafızası silinip format atarsını sorun çözülür.

Hocam birsey soracam android 7 de ücretli temalari ücretsiz kullanmanin bir yolu yordamu yok mu 6 da vardı ama bunda olmuyor

• viranufuk kullanıcısına yanıt
    Home csc ile odin ile bir yükleme yapın. Olmazsa mecbur wipe yapacaksınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 29942995299629972998
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.