Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2995. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29932994299529962997
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gundar

S-HEALTH Çalıştırma
    Root yetkisi verilmiş dosya yöneticisi ile (tercihen es file manager ) system klasöründeki buld.prob dosyasını metin düzenleyici ile açıp
    ro.config.tima=1 yi bulun ve burada ki 1 i 0 yapın. Yani ro.config.tima=0 olarak değiştirin ve kaydetip kapatın dosyayı. Telefonu yeniden başlatınca s healt çalışacaktır.

Hemen deniyorum.
    Teşekkürler.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Mesajına istinaden internetten araştırıp buldum kurdum package disabler pro ilede tema center tema merkezini kapattım şuanlık kullanıyorum ekrana tam uyumlu sorunsuz denediğim cihaz s7 edge

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler şu boylu boyunca çıkan kirmızı cizgiye çözüm bulan yada servisten degisim alan var mi.

Daha once ekran degişmişti yanma sorunundan dolayı. Bu seferde bu çıktı

• Bu system ui midir nedir,hata verdi bende guncellemeden sonra telefon acilmiyor acil yardim.systrem ui durduruldu.uygulamayinkapat yaziyor ne yapacagim?

• *Tensa Zangetsu kullanıcısına yanıt
    Dostum şu kılıfın siyah rengini kullanıyorum.
    http://www.veruscase.com.tr/urun/verus-samsung-galaxy-s7-edge-single-fit-kilif.html
    Hem çok şık hem telefonu kalınlaştırmıyor hemde ekran koruyucuyu kaldırmıyor.Tavsiye ederim.
  • S6 ya nougat geldi benim ıraq s7 ye nougat hala gelmedi

ne bahtsız adamım ben. Çölde düşsem kutup ayısı becerir beni

• quote:

Orijinalden alıntı: Electric Blue

quote:

Orijinalden alıntı: tcdlmlt

Kim ne derse desin andorid 7 android 6 dan daha iyi. Telefon daha stabil be hızlı oldu. Şarjda da sıkıntı yok eskisinden daha iyi. Düz s7 kullanıyorum. Aşırı derecede oyun oynarım bu arada. Yinede günü çok rahat çıkarıyor.

Kendi adına konuş. İki sürümü de denemiş biri olarak ben de 6.0 dan çok daha memnunum ne yapacağız?

Hayrını gör o zaman. 6da kullanmaya devam edeceksin. Yenilik sana göre değil demekki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skaarj

Bu system ui midir nedir,hata verdi bende guncellemeden sonra telefon acilmiyor acil yardim.systrem ui durduruldu.uygulamayinkapat yaziyor ne yapacagim?

Napacağım ya tel açılmıyor resmen.

• Arkadaşlar s7 edge almayı düşünüyorum eski LG G4 kullanıcısıyım telefonumda kronik sorun olduğu için para iadesi bekliyorum. Param gelince s7 edge düşünmüştüm ama pembe çizgi diye bir sorunu varmış o kadar para verip ekranda çıkan bir çizgi yüzünden canım sıkılsın telefonu 20 30 gün yine servisten dönmesini beklemek istemiyorum sorun her telefonda oluyor mu yoksa düzeltilmiş mi yardım ederseniz cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustNaiR__

Mesajına istinaden internetten araştırıp buldum kurdum package disabler pro ilede tema center tema merkezini kapattım şuanlık kullanıyorum ekrana tam uyumlu sorunsuz denediğim cihaz s7 edge

Bulduğunuz sitenin sayfası var mı? Bir bakayım belki s6 edge ile de uyumludur ve yeni sürüm dür.
  • arkadaşlar arkadaşımın kullandığı s7 edgede ön kamerayı açtığında eğer tepede ışık varsa ekranda 2-3 tane beyaz noktalar oluşuyor bu neden olaki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gundar

S-HEALTH Çalıştırma
    Root yetkisi verilmiş dosya yöneticisi ile (tercihen es file manager ) system klasöründeki buld.prob dosyasını metin düzenleyici ile açıp
    ro.config.tima=1 yi bulun ve burada ki 1 i 0 yapın. Yani ro.config.tima=0 olarak değiştirin ve kaydetip kapatın dosyayı. Telefonu yeniden başlatınca s healt çalışacaktır.

Çok teşekkür ediyorum, biraz zorlansam da hallettim nihayet.
  • Arkadaşlar bana package disabler pro lazım bulduklarını hepsinde lisans hatası aldım. yardımcı olabilecek var mı?

• quote:

quote:

Bu system ui midir nedir,hata verdi bende guncellemeden sonra telefon acilmiyor acil yardim.systrem ui durduruldu.uygulamayinkapat yaziyor ne yapacagim?

Yardımci olabilecek biri yok mu?

• Raif Ulutürk R kullanıcısına yanıt
    Bende 2K ve yazı tipi en küçüğün bir üstünde kullanıyorum. Ne ana menüde nede uygulamalar kısmında ufacık bir tekleme kasılma takılma olmadı dün akşamdan beri. Farklı bir sebebi olmalı sizde.

Hemen wipe yapmayın. Ayarlardan bulup güncellemeyi kaldırın eski haline dönsün. Boşuna sıfırlamaya gerek yok..

• quote:

quote:

quote:

Yardımci olabilecek biri yok mu?

Up

ben sorunu ve çözümü bilmiyorum ama umarım bilen bir arkadaş yardımcı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: arecel

Tekrar şarja takmadan önce pil kullanım değerlerini atar mısın?
    Birde hangi yolla yaptığını yazarsan sevinirim.

Hocam sorun devam ediyor ama sarjı bir öncekine göre daha iyi . Ben telefon tamircisinin yanında çalışıyorum . Arkadaşlara sordum haddını değiştir dediler , aynı sorunu daha önceki Lenovo Vibe X2 telefonumda da Vodafone'da sorun yaşamıştım şimdi yine Vodafone kullanıyorum , yine sorun var . Siz hangi haddı kullanıyorsunuz ?
  • Arkadaslar klasik bir soru olucak ama telefon yeni geldi ilk kullanimda nasil sarj edeyim uzun süre falan kalsin mi sarjda

• quote:

Orijinalden alıntı: duyguluboy

arkadaşlar arkadaşımın kullandığı s7 edgede ön kamerayı açtığında eğer tepede ışık varsa ekranda 2-3 tane beyaz noktalar oluşuyor bu neden olaki?

Hemen hemen bütün telefonlarda olan bir durum , normaldir

• 
Sayfa: önceki 29932994299529962997
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.