Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2817. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28152816281728182819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ploff

Yardımcı olursanız sevınırım.
    Edge panel ayarları (seffaf yapma - sag veya sol tarafa konumlandırma - buyultme kucultme ıslemlerı) Eskıden edge panelını kenardan acınca o kısımda alta cıkıyordu. Buradan kaldırmıslar. Ayarlar kısmından da bulamadım. Bu ayarı nereye koyduklarını bılen var mı???

EDGE paneli açınca alttaki çarka basın sonra yukarıda indirin sağındaki ... ya basıp kol ayarına girin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung pay kullanıma sunuldumu acaba tr de 7.0 da yüklü geliyormu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düz S7 kullanıyorum. Hiç bir sıkıntı görmedim dünden beri. Şahane oldu bu güncelleme..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s7 Edge için Tur Csc gelmedi mi daha..
    CSC mı degısecem aportta beklıyorum Nougat beta kurulu vazıyette
  • Normal s7 kullanan arkadaşlar

Aod çok şarj tüketiyor mu siz de?

• Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt
    Samsung pay için ilk önce samsung yetkililerinin gelip devletimizle anlaşma yapması gerekiyor! birkaç sayfa önce forumdan bir arkadaşımız twitter dan sorduğun da ,nisan gibi tekrar sorulmasını istemişti.

• dr_divx D kullanıcısına yanıt
    Note 7 tanıtımında ocak 2017 de gelicek denmişti bir erteleme sebebi sundularmı yoksa benmi kaçırdım?
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Ali hocam ilk kirli kurulumda bendede 1 saat bekletti Samsung Pass temiz kurulum yaptım wipe data factoryden bu akşam üstü sıkıntısız çalıştı. Haberin olsun.

• Güncelleme güzel olmuş gibi. Henüz kurdum, ilk izlenimlerim gayet olumlu.

Benim de 1 sorum olacak. Bu mavi ekran filtresi tam olarak nedir ve ne işe yarar? Uygulamayı açtığımda oluşan ekranın normalde benim uykumumu getirmesi gerekiyor? Benim daha çok uykumu kaçırır o ekran
  • Güncellemeden sonra tuş kilitlenince orta tuşa basıp ekranı açmaya çalıştığımda ekran yavaş yavaş açılıyor slayt gibi ağır çekimde sizdede varmı bu sorun

• Ya bu n7 den bi tek benmi memnun değilim 6 da yağ gibi akan cihaz n7 aynı stabilitede çalışmıyo oyunlar kasıyo bi tutukluk var cihazda anlayamadığım ekran en yüksek çözünürlükte game launcher da güç tasarrufu kapalı geliştirici seçeneklerinden animasyonlar falan kapattım yine olmuyo yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ilk defa bugün cihaz dondu wipe cache falanda yaptım yine aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: meco06

Güncellemeden sonra tuş kilitlenince orta tuşa basıp ekranı açmaya çalıştığımda ekran yavaş yavaş açılıyor slayt gibi ağır çekimde sizdede varmı bu sorun

aynen bendede oldu.
  • Hocam dediklerinizi birebir yaptım fakat olmadı hala MID csc si var telefonda. Root yapayım öyle değiştireyim dedim telefondaki bir çok şey çalışmamaya başladı her şeyi de doğru yaptığımı düşünüyorum aslında. Cf-autoroot haricinde root yapabilme imkanım var mı yada csc yi nasıl değiştirebilirim başka ?
  • ozqur35 kullanıcısına yanıt
    Ilk ıngiltere romunu Turkiye csc'si ile kurduğumda da çalışmıyordu. Bu sabah odin ile temiz kurulum yaptım hala çalışmıyor değişen birşey olmadı bende.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Knox yüklümü hocam? Sistem uygulamalarından verisini temizle işlemi yaptınız mı?

• Normalmi bu değerler
    SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]
    SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meco06 -- 14 Şubat 2017; 3:32:11 >

• Tarayıcıda geçmişi sil yokmu benmi bulamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

2300 civarı

ben de 2350'ye aldım bence cidden parasını hakediyor. öneririm
  • spyman S kullanıcısına yanıt
    Ayarlar -> Gizlilik -> Kişisel verileri sil

• Hocam selamlar,

Kurulum gerçekleşti sabahtan beri kullanıyorum şarj süresinin biraz düşmesi haricinde bir sıkıntı göremedim. Wipe data yapıp saatlerce tekrar kurulum için uğraşmak sizce ne derece gerekli ve mantıklı?
  • 
Sayfa: önceki 28152816281728182819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.