Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir Kullanıcı, 17 Masaüstü Kullanıcı
94.089
Cevap
547
Favori
3.142.734
Tıklama
Giriş
    33 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar bana bügün güncelleme uyarısı geldi. ota üzerinden dosayalrı indirdim ama yüklemeye geçince yüklemedi. rapor gönder gibisinden uyarı geldi. Sorun nedir bilen varsa yardımcı olabilirmi
    |
    |
    Samsung 50MU7000 500px: http://500px.com/MuhammetTeker

www.muhammetteker.com MILLENICOM 1 ay bedava kod için PM atınız...
  • Yarbay
    10146 Mesaj

Yüklemeden önce csc dosyanız Tur muydu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    KöxaL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende de beyazı var. Çakma ürün. 60 TL ye orijinal yollamayacaklardı herhalde. Sıfırı Samsung mağazada 150 TL

|
    |
    apaci0834 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şampiyon olmak mümkün, FENERBAHÇE olmak imkansız ...

PSN: RuNYa53
  • Yüzbaşı
    532 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: junkerss

quote:

Orijinalden alıntı: agabey_42

quote:

Orijinalden alıntı: junkerss

Üstatlar android 6 da whatsapp vb uygulamarın bildirim çubuğunu perdeleyen ios tarzı kutucuklu bildirimlerini bildirim ayarları; gelişmiş; açılır pencere kısmından kapıyorduk.

Bu flooding kutucuklar beni çok yoruyor şahsen. Android 7 de ona özgü bir ayar göremedim. Bilen var mı? Nasıl kapatılır. Hatta mesaj uygulamasının ayarlarında o uygulamaya özgü kapatma açma seçeneği var. Ama 3. Uygulamalarda yok.

Eski hali

ayarlar / bildirimler / burada tüm uygulamaların bildirimlerini tek tek açıp kapatabilirsiniz.

Hocam bildirim ayarlarını ordan yapacağımız malum... ancak anlatmak istediğim android 6 ile gelen yüzen kutucuk diye tabir edilen, her ekranda en üstte beliren ve görüşü engelleyen kullanımı kısıtlayan kutucuk bildirimini engellemek.

Android 6 da bildirim ayarları. Açılır pencere kısmını kaparsanız aynı android 4 deki gibi sadece simge olarak minicik sol üstte yer alıyordu. Şimdi dana gibi boydan boya kutu çıkıyor ekranın üstünde. Her mesajda özellikle seri mesajlarda ekranın üstü pavyona dönüyor.

Şekil 1 a

Yeni ayar menüsü

Eski ayar menüsü

Açılır pencere satırı yeni bildirim ayarlarında yok malesef. Çözümü var mıdır?

sesler ve titreşim / rahatsız etmeyin / açılır pencere

• Yarbay
    10146 Mesaj

Samsung phone info programı ile csc kodunu öğrenin hangi ülkeye bağlıysa o ülkeye güncelleme çıkınca alacaksınız sizde.

|
    |
    Puss in Boots kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: [email protected]

Bende de beyazı var. Çakma ürün. 60 TL ye orijinal yollamayacaklardı herhalde. Sıfırı Samsung mağazada 150 TL

Hocam kafa basıyor o kadar da anlamadığım şey ithalat garantili neden diyorlar hani tamam orijinal olur garanti vermezsin başka firma verir ama içine bari balon köy ufak fan koy da telefon şarj makinesini ısınmasını engellesin.

|
    |

• Yarbay
    9448 Mesaj
    Neden bu 7.0 Şubat yazılımı sedece bize geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hayır. Twrp ile helios yüklemiştim. Btu csc.
    |
    |
    dr20mouse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: apaci0834

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onurQ7

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wade96

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

quote:

Orijinalden alıntı: Hazar

Aletin altındaki etiketin fotoğrafını çekebilir misiniz? Teşekkürler.

buyrun hocam bu da benim kablosuz şarj aletinin alt etiketi. aynı seri numarası. bu işten bende gıcıklandım şahsen. bütün cihazların seri numarası aynı mı ki?

Hocam şöyle bir şey söyleyeyim, benim kablosuz sarj cihazı arızalınınca 1 yıl sonra samsung yenisini göndermişti bana sizin cihazdan. Benimki farklı seri numarası. Nereden aldınız siz ürünü?

:) hepsibuarada.com dan satın almıştım. acaba bize çakma ürünmü gönderdi bunlar. biryerden bir etiket ve seri numarası elde edip buna göre fason üretilmiş bir cihazmı diye aklıma geldi.

Bu model Kablosuz hızlı şarj cihazı olan arkadaşlar, cihazın altındaki etiketin resmini çekip paylaşabilirlermi? birde siz bakın sizin seri numarası farklımı?

Aynı seri numarasına ben de sahibim dostlar. Geriye gittim de bulamadım sorun nedir ?

Ekleme : Ben de hepsiburadadan aldim

sorun ne midir? bir seri numarası bir cihaza verilir. cihaz başına farklı seri numarası olması gerekir. Model numarası tek olur, aynı modeller aynı model no ile anılır. s7 edge g935f gibi. ama kablosuz şarj cihazlarımız nasıl olur da hep aynı seri numarası olur. sorun bu? bende hepsiburada'dan aldım ve sanki cihazlara hep aynı seri noyu basmışlar !!!!

Ben sırf fan yok diye iade etmek istedim ama 14 günü geçtiği için elimde kaldı.

Cihazı yaklaşık 3 ay önce aldıgımda linkini yollamış oldugum videoyu izledikten sonra aksesuarın orjinal olup olmadıgıyla ilgili işkillenme yaşadığım için hepsiburadanın müşteri hizmetlerini aradım. Ürünlerinin kesinlikle orjinal oldugunu söylediler. Orjinalliğini teyit ettirmek için ürünü teknik servise bile götürdüm fakat bilgisiz bir arkadasa denk geldigim için cevap alamadım ve öyle kaldı kullanmaya da devam ediyorum.. Ürün sahte ise bu bataryaya zarardır bunun kanısındayım. Bu ürünün sahte çıkması halinde yapmış oldugum telefon görüşmesinin kayıtlarını araştırıp hukuksal yollara basvursam yeridir.
    https://www.youtube.com/watch?v=n6SkWP9AAb0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurQ7 -- 13 Şubat 2017; 21:27:23 >

• Yarbay
    9448 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: spyman

İnternet yavaş. Keşke kurmasaydım.

Tarayıcı 6 da daha hızlıydı

Arkadaslar ben 7 ye gectim memnunumda AOD ve Parmak izinden phone infodan bakinca csc bu sekilde ota dan alir miyim guncellemeleri?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusat397 -- 13 Şubat 2017; 21:26:56 >

Bende gayet hızlı, belki daha da hızlı

|
    |
    kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Önceden cad tur degilse sonradan tür yükleyince zar olur.

|
    |
    KöxaL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: apaci0834

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onurQ7

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wade96

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

quote:

Orijinalden alıntı: Hazar

Aletin altındaki etiketin fotoğrafını çekebilir misiniz? Teşekkürler.

buyrun hocam bu da benim kablosuz şarj aletinin alt etiketi. aynı seri numarası. bu işten bende gıcıklandım şahsen. bütün cihazların seri numarası aynı mı ki?

Hocam şöyle bir şey söyleyeyim, benim kablosuz sarj cihazı arızalınınca 1 yıl sonra samsung yenisini göndermişti bana sizin cihazdan. Benimki farklı seri numarası. Nereden aldınız siz ürünü?

:) hepsibuarada.com dan satın almıştım. acaba bize çakma ürünmü gönderdi bunlar. biryerden bir etiket ve seri numarası elde edip buna göre fason üretilmiş bir cihazmı diye aklıma geldi.

Bu model Kablosuz hızlı şarj cihazı olan arkadaşlar, cihazın altındaki etiketin resmini çekip paylaşabilirlermi? birde siz bakın sizin seri numarası farklımı?

Aynı seri numarasına ben de sahibim dostlar. Geriye gittim de bulamadım sorun nedir ?

Ekleme : Ben de hepsiburadadan aldim

sorun ne midir? bir seri numarası bir cihaza verilir. cihaz başına farklı seri numarası olması gerekir. Model numarası tek olur, aynı modeller aynı model no ile anılır. s7 edge g935f gibi. ama kablosuz şarj cihazlarımız nasıl olur da hep aynı seri numarası olur. sorun bu? bende hepsiburada'dan aldım ve sanki cihazlara hep aynı seri noyu basmışlar !!!!

Ben sırf fan yok diye iade etmek istedim ama 14 günü geçtiği için elimde kaldı.

haydaaa şimdi bu üründe fan yokmu? fan yeri var ama fan olup olmadığını nasıl anlayabilirim ? cihaz hızlı şarj yapıyor, ama fan olayını nasıl anlayabilirim?

• Yarbay
    3656 Mesaj
    Internet hariç yeni güncelleme güzelmiş.

Intel Xeon E5-1680 v2 (4.75Ghz,1.38v) | EVGA Geforce GTX Titan X SuperClocked x2 SLI | Asus Rampage IV Black Edition | Corsair H115i | Corsair Dominator Platinum 8x4GB 1866mhz CL9 | Samsung 860 Pro 1 TB x2 | Western Digital Black 6TB | Phanteks Enthoo Evolv ATX TG Satin Black | EVGA SuperNOVA 1200 P2.
    OnePlus 5T 128GB Midnight Black | Apple iPhone SE 64GB Space Gray | Samsung Galaxy S7 Black Onyx
  • Onbaşı
    22 Mesaj

Ne yapmam gerekiyor tur csc için. daha önce arap romunu yüklediğim zaman csc tur olarak çıkmıştı. ve volte falan çalışmıştı.
    |
    |
    dr20mouse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: kilinc

Bende gayet hızlı, belki daha da hızlı

Sıfırdan mı kurdunuz yoksa OTA dan yükseltip devam mı ettiniz ? Aynı sürüm daha hızlıydı bende, daha tıklarken açıyordu.

Bu arada konuya çok mesaj yazılmış, Google heber aramasında bu konu çıkıyor

SEO
Bey Azura
üniversite
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.