Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2784. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27822783278427852786
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şuan tekrar bakın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Hocam dediğiniz bu mu acaba, eğer öyleyse buradan indiripi google drive linki vereyim size ana sayfaya sabitlersiniz isterseniz :)

Evet bu hocam sağ taraftaki check CRC 32'yi de tik atın

• Samsung türkiye bizi bekletti ama sonunda güzel iş çıkarmış ellerine sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: regasoft

Samfirm de çıkmıyor şimdi baktım bende ? acaba paylaşabilmen mümkün mü dostum ? Yani nasıl yaptığına dair

az önce verdiğim linkten 0.36 sürümü indir uygulamayı aç
    model kısmına SM-G935F region kısmına TUR yaz ve check update kısmını tıkla yazılımın dosyasını görünce download kısmına tıkla ve bekle bence en seri ordan indirirsin
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    HOcam bu tek parçalı sanırım, veriler gider mi bununla ? yoksa csc çıkıyormu içinden?
  • samfirmden ben çektim arap romunun üstüne bi silinmesin diye home_csc ile yükledim telfon açıldı sıkıntı yok bi sıkıntı olursa wipe leri yaparım ama şimdilik sıkıntı gözükmüyor bu arada indirdiğim romu google drive upluad ediyorum yanlız 15 saat var diyor varmı hızlı upluad olan site buraya atalım en azından
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizguven61

quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

quote:

Orijinalden alıntı: cengizguven61

quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Her şey iyi güzel şimdilik.

1 saattir kurulu.

Tek sevmediğim özelliği iconların yuvarlar beyaz içinde olması.

Ona da alışırız artık.

Bu arada arama ekranı da çok daha görsel olmuş. Gelen aramadaki o çirkin yeşil gitmiş. Nefis bir saks mavisi var artık.

AOD'de bir çok uygulamanın görünmesi de enfes.

Pil süresi vs çok da önemli değil varsın %10 az gitsin. İşlevsellik açısından nefis görünüyor.

kardeşim AOD'de 30 saniyede bir yer değiştiriyormu artık bi denermisin... çünkü son versiyonda artık 1 dk da bir 1 piksel oynuyordu ekrandaki bilgi..

Aynı dediğiniz gibi bir saniyede 1 piksel devam ediyor.

1 saniyemi 1 dk mı ? :)

Şahsen benim en sevdiğim hali 30 sn de 1 yer değiştirmesiydi.. bu şekilde amoled ekranlarda YANMA SORUNUNUN önüne geçiliyordu... şimdi 1 piksel oynaması bana cazip gelmiyor.. eğer oynama YATAY ve DİKEYSE yanık yine olur ama ÇAPRAZ ise sorun yok...

Hocam en son sürüm nasılsa öyle devam ediyor hazirandan önceki gibi farkedilir şekilde yer değiştirmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Şuan tekrar bakın

Aynı hocam güncelleme gözükmüyor
  • Bekleyişe değdi gerçekten çok iyi bir güncelleme arayüz batarya kullanımı aod gerçekten ıyi is çıkarmış samsung bey

• quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

HOcam bu tek parçalı sanırım, veriler gider mi bununla ? yoksa csc çıkıyormu içinden?

ilk sayfadaki rehberime bakın orada içinden çıkanların resmi var.
  • Tansu beyle iletisimi olan arkadaslardan birisi Turk Lirasi simgesinin klavyeye eklenmesini rica edebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Battalgazi1905 -- 13 Şubat 2017; 12:19:14 >
  • S7,5 Edge den selamlar :D

• güncellemeden sonra mobil veri kullanamıyorum. hat türk telekom. var mı aynı sorunu yaşayan?
  • grolof kullanıcısına yanıt
    Could not fetch info for SM-G935F/TUR. Please verify the input or use manual info

bu hatayı veriyor ne yazık ki dostum
  • Beyler daha önce arap romunu kurmuştum.

Sammobile den güncellemeyi indirip, odinle normal şekilde kursam volte' yi açtırabilirim değil mi?

Volte varken online oyunda arama gelince oyun donmuyordu fakat volteyi kapayınca oyun oynarken arama gelince oyun duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: regasoft

Could not fetch info for SM-G935F/TUR. Please verify the input or use manual info

bu hatayı veriyor ne yazık ki dostum

bende de bu hatayı verdi ama microsoft visual c++ 2008 (x86) eksik ondan verdi
    yükleyip tekrar açtım buldu ve indiriyor.
  • Samsung kendi launcherina alternatif arayanlara yandex launcher ı kesinlikle tavsiye ederim. Program seçimi arayüz ve otomatik programa göre kategorize etme olayı harika. Kesinlikle deneyin beyler
  • hellowen334 kullanıcısına yanıt
    aynen dostum hallettim bende aynı şekilde teşekkürler...
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Çalışıyor, sıkıntı yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar güncellemeyi çok yavaş indiriyor ve mevcut internetide acayip yavaşlattı.Bunu yaşan var mı aranızda ?

Duraklatmak zorunda kaldım (50 mbit)
  • 
Sayfa: önceki 27822783278427852786
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.