Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2783. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27812782278327842785
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Her şey iyi güzel şimdilik.

1 saattir kurulu.

Tek sevmediğim özelliği iconların yuvarlar beyaz içinde olması.

Ona da alışırız artık.

Bu arada arama ekranı da çok daha görsel olmuş. Gelen aramadaki o çirkin yeşil gitmiş. Nefis bir saks mavisi var artık.

AOD'de bir çok uygulamanın görünmesi de enfes.

Pil süresi vs çok da önemli değil varsın %10 az gitsin. İşlevsellik açısından nefis görünüyor.

kardeşim AOD'de 30 saniyede bir yer değiştiriyormu artık bi denermisin... çünkü son versiyonda artık 1 dk da bir 1 piksel oynuyordu ekrandaki bilgi..

• artıları eksileriyle gerçekten yeni telefon almış hissi veriyor. Ben çok beğendim. Uzun vadede neler karşımıza çıkacak göreceğiz. Batarya tasarrufu sağlar mı bilmiyorum ama çözünürlüğü 720 p ye kadar düşürdüm . Görsel anlamda pek değişen birşey olmadı
  • Kurulum, uygulamalar tamam.
    Tam şarj yapip görelim şarj umarım iyidir.
  • "Android Sistem WebView" otomatik olarak devre dışı bırakılmış, etkinleştirmeyede izin vermiyor. Neden olduğu hakkında bilgisi olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizguven61

quote:

1 saattir kurulu.

Ona da alışırız artık.

Bu arada arama ekranı da çok daha görsel olmuş. Gelen aramadaki o çirkin yeşil gitmiş. Nefis bir saks mavisi var artık.

Pil süresi vs çok da önemli değil varsın %10 az gitsin. İşlevsellik açısından nefis görünüyor.

kardeşim AOD'de 30 saniyede bir yer değiştiriyormu artık bi denermisin... çünkü son versiyonda artık 1 dk da bir 1 piksel oynuyordu ekrandaki bilgi..

Aynı dediğiniz gibi bir saniyede 1 piksel devam ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Battalgazi1905

parlakligi tek tikla acmak istiyorsaniz, iki tikla acilan parlaklik kisminda sag tarafta asagi ok isareti var. oradan ikinci secenegi isaretleyerek tek tiki aktif edebilirsiniz.

Demek istedigim su sekilde..

• Arkadaşlar ilk sayfadaki rehberim güncellenmiştir bu rehbere bakarak ingiltere romunu Tur romu ile kuranlar Türkiye romuna geri dönebilir yada. Türkiye 6.0.1 romunu kullananlar temiz format atarak Android 7'ye geçmek istiyorlarsa aynı şekilde uygulayıp yapabilir hadi herkese hayırlı uğurlu olsun.

Hızlı link olmadığı için şuanda sadece Samfirm programı ile romu indirebiliyoruz hızlı şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F@ruk

"Android Sistem WebView" otomatik olarak devre dışı bırakılmış, etkinleştirmeyede izin vermiyor. Neden olduğu hakkında bilgisi olan var mıdır?

Nougat ile birlikte doğrudan Chrome kullanılıyor webview olarak, o yüzden ayrı pakete gerek kalmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

quote:

Orijinalden alıntı: cengizguven61

quote:

1 saattir kurulu.

Ona da alışırız artık.

Aynı dediğiniz gibi bir saniyede 1 piksel devam ediyor.

1 saniyemi 1 dk mı ? :)

Şahsen benim en sevdiğim hali 30 sn de 1 yer değiştirmesiydi.. bu şekilde amoled ekranlarda YANMA SORUNUNUN önüne geçiliyordu... şimdi 1 piksel oynaması bana cazip gelmiyor.. eğer oynama YATAY ve DİKEYSE yanık yine olur ama ÇAPRAZ ise sorun yok...

• Tahmini pil ömrü 20 saat yazıyor arkadaşlar sizce nasıl?

• agabey_42 kullanıcısına yanıt
    Samfirm de çıkmıyor şimdi baktım bende ? acaba paylaşabilmen mümkün mü dostum ? Yani nasıl yaptığına dair
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt

Hocam dediğiniz bu mu acaba, eğer öyleyse buradan indiripi google drive linki vereyim size ana sayfaya sabitlersiniz isterseniz :)
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    anladim demek istediginizi. maalesef o kutucuk kalkmis. otomatik parlaklik icin yine ok isaretine basip otomatik parlakligi secmek gerekiyor.
  • Wipe yapmadan yükledim sıfır sıkıntı Çok güzel olmuş güncelleme. Note 7 den geçtim edgeye bana onu hatırlattı

• Efsane güzel olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowmexo

quote:

Orijinalden alıntı: 1şahıs

quote:

Orijinalden alıntı: igokkaya20

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozd87

arkadaşlar benimki ingiltere rom yükü direk odin ile türkiye yüklesem sıkıntı olur mu volte falan çalışır mı

bende aynı soruyu sordum sağolsun arkadaşlar cevapladılar. Bende de İngiltere Rom kurulu ve Türkiye CSC mevcut. Bu Türkiye CSC ile beraber gene Odin le güncel Rom Sammobile'a düşünce indirip kuracağız.
    Yani bizim gibi beklemeden Android 7 ye diğer ülke romları ile geçiş yapanlar sammobile'a Türkiye romunun düşmesini bekleyeceğiz.

Eğer CSC kodunuz TUR ise türkiye andoid 6 yı dosyadaki normal csc si ile yükleyin otadan 7 yi güncelleme alabilirsiniz.

merhaba android 6 da hangi romu yüklememiz lazım yani kod olarak ben bir tane yükledim ama batman romu çıktı.

28 haziran sorunsuz.

link var mı acaba ? aradım bulamadım bu rom'u ben. bende ingiltere android 7 rom dan 28 hazirana geçip ota üzerinden güncellemeyi almak istiyorum.

Niye 6 yı yüklemeye çalışıyorsunuz.
    https://mega.nz/#!Ckx22b7J!_Hum47vpGKS-M6IJ8WiKpbTPaEdrC_3iJmZ4EGelAXA
    Bununla türkiye nougat 7 yi indirebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahoretti

tavsiye olarak ne önerirsiniz ? 6 da fabrika ayarlarına sıfırladıktan sonra mı 7 ye geçmeyi yoksa hiç fanteziye gerek yok OTA dan yüklemeyi başlatmayımı....

Ben 6 ya dönüp sıfırladım. Sonra 7 yükledim. Gayet iyi oldu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1şahıs

quote:

Orijinalden alıntı: igokkaya20

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozd87

arkadaşlar benimki ingiltere rom yükü direk odin ile türkiye yüklesem sıkıntı olur mu volte falan çalışır mı

bende aynı soruyu sordum sağolsun arkadaşlar cevapladılar. Bende de İngiltere Rom kurulu ve Türkiye CSC mevcut. Bu Türkiye CSC ile beraber gene Odin le güncel Rom Sammobile'a düşünce indirip kuracağız.
    Yani bizim gibi beklemeden Android 7 ye diğer ülke romları ile geçiş yapanlar sammobile'a Türkiye romunun düşmesini bekleyeceğiz.

Eğer CSC kodunuz TUR ise türkiye andoid 6 yı dosyadaki normal csc si ile yükleyin otadan 7 yi güncelleme alabilirsiniz.

merhaba android 6 da hangi romu yüklememiz lazım yani kod olarak ben bir tane yükledim ama batman romu çıktı.

28 haziran sorunsuz.

link var mı acaba ? aradım bulamadım bu rom'u ben. bende ingiltere android 7 rom dan 28 hazirana geçip ota üzerinden güncellemeyi almak istiyorum.

https://www.sammobile.com/firmwares/download/76706/G935FXXU1APF9_G935FOJV1APF4_TUR/ 26 haziran yazmışlar bu sefer. Farkedeceğini sanmıyorum.

Düzeltme: Batman rom dışındaki tüm romları kurabilirsiniz bence. Ben geçen ay 28 haziram romumu indirmiştim. Elimde o vardı o yüzden onu yükledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1şahıs -- 13 Şubat 2017; 12:11:36 >

• Ayarlar kısmını pek beğenmedim ,önceki sürümde daha pratikti. En çok kullandığın ayar en üstteydi.Şimdi ara bulasın. Elbet alışırız ama en üstte yine böyle bi bar olsaydı iyiydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 27812782278327842785
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.