Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23972398239924002401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iphone 6s ' i satıp s7 edge almak istiyorum. Varmi kronik bir sorunu bu cihazin tavsiye eder misiniz , alirken nelere dikkat etmeliyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

quote:

Orijinalden alıntı: celebi-c

quote:

Orijinalden alıntı: Xlarge

Samsung dan gelen bilgilere göre s8 in Mart ayında çıkması zormuş sanırım s8 Mayıs ayı gibi piyasaya çıkacak.

Kalemli seriden söz ediyorlar mı?

Arkadaş kaleme çok kötü alışmışım Bir ay geçti yokluğuna alışamadım.

Bizim telefonları destekleyen harici kalem yok mu bazen bende eşimin Note 5'ini kullanıyorum bazen harbi hoş oluyor. Yani extra kalem alıp kullanılsa güzel olur. Şöyle şık bir kalem olsa. Günlük hayatta da kullanılsa normal kalem gibi olsa diğer ucu. Kullanılır sanki.

Note 7'de kullanılan kalem diğer Note serilerinde ki kalemlerden farklıydı hem fiziksel hemde yazılımsal olarak üstünde. Daha ince ve keskin çizgileri vardı ayrıca diğer Note serilerinde ki kalemlerden farkı akıllı kalemdi (translate vs özelliği vardı)

Farkında olmadan kaleme o kadar alışmışımki internetten gazete veya bir makale okurken kalemle takip ediyormuşum, şimdi eksikliği anlaşılıyor. Ya da acil bir şekilde not almam gerekiyor elim hemen telefonun köşesine gidiyor. Samsung'un yeniden sıkı donanımlı bir kalemli seri çıkarmasını bekliyorum.

• bakirci1453 B kullanıcısına yanıt
    Bende düz S7 var. Bende de aynı hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum dediğim gibi telefonun geri vitesi yok

• Arkadaşlar başıma gelen bir olayı paylaşayım. Mobil internet için veri sınırlama koymuştum. 200 mb. öncesine de uyarı ayarlamıştım. Veri sınırlamada sınıra ulaşınca veri kesilir diyor. Bana operatörümden veri kullanımımı aştığım mesajı gelince şaşırdım. 3 mb için ekstra 7 tl. ödemek zorundayım şimdi. Arkadaşlar kendi kendine veri sınırlama tiki off konumuna geçmiş. Bilginiz olsun.

Not: Operatör ölçümü ile telefon ölçümü birbiriyle aynı çıktı bununla ilgili bir problem yok anlayacağınız. Bir zaman fotoğraflarda selfie çekim modunda olduğu gibi göster tiki de kendi kendine kapanıyordu. Onu güncelleme ile düzeltmişlerdi. Sanırım veri uyarısı verince sınırlamayı otm. kapatmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatros86

Iphone 6s ' i satıp s7 edge almak istiyorum. Varmi kronik bir sorunu bu cihazin tavsiye eder misiniz , alirken nelere dikkat etmeliyiz ?

Bence almayın S8'i bekleyin 6s güncel sayılır hala kulaklık girişi olan son iphone.

• Merhaba arkadaşlar;
    Bir paylaşım olsun diye soruyorum. Acaba şimdiye kadar android uygulama ve oyunlarından legal olarak para ödeyip aldıklarınız hangiler.
    "Bu paraya değer" dediğiniz uygulamalar varsa paylaşırsanız sevinirim. İster genel ister samsung veya edge e özel uygulamalar..

Benim ödeme yapmaya değer gördüklerim;

Clokci: Smartband Talk saat için ilk zamanlarda arayüz seçenegim olmadığından
    Nova launcher prime: Daha hızlısı ve daha güzel uyarlanabileni yok. Görenler hastası.
    Black player: Müzik dosyalarını oynatmak için bir player. Araçta bluetooth bagantısıyla mukemmel calısıyor.
    Bir kaç font. (samsung)
    spotify (bir kaç aylık)

Oyunlardan da para harcadıklarım
    Plants & Zombies 2 (toplasan 20 lira)

Çook eskiden de (xperia z1 in cıktıgı donem) bir navigasayon ve bir de kamera uygulamasına para ödemişliğim vardır.

önerebileceğiniz ücretli uygulamaları merak ediyorum.

• SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

4g açık güç tasarrufu kapalı parlaklık otomatikte btu en son yazılım kurulu cihaz s7 edge batarya sıkıntısı yaşayan varsa kurabilir.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    16gb hafıza sorunu ciddi anlamda rahatsız ediyor, birde şarj konusunda memnun değilim. O yüzden S7 Edge geçmek istiyorum. Dediğim gibi kronik sorunu veyahut alırken nelere dikkat edilmeli tarz sorulara cevap bulabilirsem arayışa başlayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c0mic

Merhaba arkadaşlar;
    Bir paylaşım olsun diye soruyorum. Acaba şimdiye kadar android uygulama ve oyunlarından legal olarak para ödeyip aldıklarınız hangiler.
    "Bu paraya değer" dediğiniz uygulamalar varsa paylaşırsanız sevinirim. İster genel ister samsung veya edge e özel uygulamalar..

Nova launcher prime: Daha hızlısı ve daha güzel uyarlanabileni yok. Görenler hastası.
    Black player: Müzik dosyalarını oynatmak için bir player. Araçta bluetooth bagantısıyla mukemmel calısıyor.
    Bir kaç font. (samsung)
    spotify (bir kaç aylık)

Çook eskiden de (xperia z1 in cıktıgı donem) bir navigasayon ve bir de kamera uygulamasına para ödemişliğim vardır.

Shazamı unurmamak lazım. Bir de geçen gün stellio müzik player aldım. Bu da arabada iyi şimdilik.

• Sleep cycle. İos da kullanıyordum gece uykunuzu çok iyi ölçüyor. Ne zaman uyandınız ne zaman derin uykuya daldığında kaç saat uyudunuz gibi verileri sağlayabiliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi günler telefon alacağım da bataryası iyi giden ve stabil bir telefon almak istiyordum. Yorumlara faland a baktığımda s7 edge baya iyi gibi geldi. Telegonun artılarını ve eksilerini söyler misiniz? Ayrıca bu şartlarda başka hangi telefonu önerirsiniz?
  • Black playeri indirdim. Müzik listesine tüm klasörü ekleme bulamadım. Bir de kapatmak içib çarpı yok. Bunlar gerçekten yok mu, ben mi bulamadım?

• quote:

Orijinalden alıntı: 1şahıs

quote:

Orijinalden alıntı: c0mic

Merhaba arkadaşlar;

Bir kaç font. (samsung)
    spotify (bir kaç aylık)

Shazamı unurmamak lazım. Bir de geçen gün stellio müzik player aldım. Bu da arabada iyi şimdilik.

Merhaba shazam yerine music match ı kullanıyorum.. tavsiye edebilirim.. database olarak nereyi kullandıgını bılmıyorum ama iyi mırıldanırsan mırıldanmadan bile parçayı bulabılıyor veya aracta radyoda dınledıgın sarkıların sozlerını karaoke mısalı yazıyor.
    aynı sekılde ıkı gun once de google musıc ın bır widgetini farkettım.. daha denemeye fırsat olmadı.

• Arkadaşlar s7 edge telefon kamerası "Kamera Açılamıyor, Kamerayı kullanan birden fazla uygulamayı aynı anda kullanamazsınız. Kamera kapatılacak" uyarısı veriyor ve açılmıyor.
    Sırasıyla Ayarlar-Gizlilik ve güvenlik- Uygulama İzinlerinden sadece kameraya erişim sağladım ancak düzelmedi.
    Verileri temizledim düzelmedi. Telefonu sıfırladım düzelmedi. Acaba benim bilmediğim bir durum mu var ya da daha önce böyle bir durumla karşılaşan var mı? Telefonu servise götürmeden önce sizlere danışmak istedim. Teşekkürler şimdiden
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için. Eşimin telefonu Note4 onda da 4g açık onda olmayınca eyvah dedim bizim telefonlarda kronik bir sorunmu var. Onun hat Turkcell ama. Benim şimdilik hatta indirim tanımlanmıştı bi 4-5 ay daha taahhtüm kaldı, bitsin Turkcell'e geçicem. Bir önceki hattım Avea'ydı evimizde birtek salonun bir köşesinden tek çizgi çekiyordu. Aslında bunun haricinde çok ekonomikti.

Aslında bu olayda çok saçma bunu bir yazılımla düzeltmeliler bir çizgi çektiği zaman bir alt kademeye 3gye 2g ye düşmeli. İşin ilginç yanı benim benim telefon bu olay olduğu zaman cebimden çıkarıp baktığımda 2 3 çizgi çekiyordu bir de. Hatta belki o dışarı çıktığım bir saat içerisinde arabayla 15 20 gezdim şehir içinde belki daha çok çektiği zamanlarda olmasına rağmen gelmemiş mesajlar whatssapdan.
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Aynen dediğiniz gibi ben de artık genelde 3g de tutuyorum. Zaten dışarda 4g hızını gerektirebilecek pek bir işlem yapmıyorum. Evde ve iş yerinde wifi ye bağlıyken genelde download, video izleme gibi işlemleri yapıyorum. Eşimn telefonda dikkat ediyim bakalım onda da 4g çekmeyince 3g ye düşmesi böyle geçmi oluyor diye.
  • mmusty51 M kullanıcısına yanıt
    Bu sıkıntı herhangi bir uygulamayı yeni yükledikten veya ilk kez çalıştırdıktan sonramı oldu? Çünkü yükleme yeni yüklenmese bile ilk kez çalıştırılırken bazı izinler istiyor. Eğer öyleyse ilgili uygulamayı kaldırıp tekrar deneseniz.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Geçen hafta s7 edge alarak aranıza katıldım. Telefon yurtdışı ve çift hatlı.
    Sormak istediği 2 konu var
    1. Telefonun hangi ülke oldugunu nereden gorebılırım
    2. Knox 0x1 gorunuyor. Bu ne demek?

Yardımınız için şimdiden teşekkürler

• Arkadaşlar acaba s7 edge ekran değişimi yapılan bir yer var mı bildiğiniz kayserideyim ama kargo ile de yapabilirim güvenilir sürekli yapan. Servis 1200TL istiyor çünkü
  • 
Sayfa: önceki 23972398239924002401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.