Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2308. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23062307230823092310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Malumunuz bizim samsunglarda kulaklık ses çıkış seviyesi ios a göre nispeten daha düşük. Bi kaç program yükledim ama işe yaramadı. Root yapmadan max sesi arttırmanın bir yolu var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreenMamba

Merhaba arkadaşlar.

Malumunuz bizim samsunglarda kulaklık ses çıkış seviyesi ios a göre nispeten daha düşük. Bi kaç program yükledim ama işe yaramadı. Root yapmadan max sesi arttırmanın bir yolu var mı?

Telefonun orjinal kulaklığını mı kullanıyorsunuz şimdi model adını hatırlamıyorum ama ben kaliteli bir sony kulaklıkla kullanıyordum çok iyi ses veriyordu sadece orjinal kulaklık biraz zayıf kalıyor belkide bu sebeptendir.
  • rueta R kullanıcısına yanıt
    Bende durum tam tersi, çok sevdim. Düz ekranlı telefonlar sıradan geliyor

• GreenMamba kullanıcısına yanıt
    Ses kısıklığından bende muzdarip durumdayım. RHA kulaklığım var neredeyse yarı sesinde kullanıyormuşum gibi Taşınabilir kulaklık amfisi almayı bile düşünüyorum
  • orchun41 O kullanıcısına yanıt
    benimde en çok merak ettiğim o şimdilik bekleyip göreceğiz
  • hakanxml H kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam detaylı açıklamanız için

• Farklı programlar kullandığımdan beri kamerayı daha çok sevmeye başladım.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 3 Aralık 2016; 19:45:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhiteMamba

Bende durum tam tersi, çok sevdim. Düz ekranlı telefonlar sıradan geliyor

Valla note 5 kullanıyorum s7 edge e geçme düşüncem var sırf tasarım ve ekrandan :) ha bir de microsd den.. o yüzden korktum bi dedim acaba bu kadar mı kötü:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rueta -- 3 Aralık 2016; 19:42:25 >
  • hakanxml H kullanıcısına yanıt
    Yok ben de sony nin bi kulaklığını kullanıyorum. İpadimden çok daha yüksek ve kaliteli bi ses alırken daha sonrasında telefondan dinlediğimde %70 daha az ses geliyor diyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Farklı programlar kullandığımdan beri kamerayı daha çok sevmeye başladım.

Hangi uygulama yı kullandınız hocam?

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    Alalım hocam ya. Millet yanında powerbank taşıyo. Bizim öyle bişeye ihtiyacımız yok amfi taşıyaşım bari. Nerden buluruz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: rueta

Edge nin kullanım deneyimi harbiden bu kadar zor ve kötü mü ?

Ben de almadan önce edge kenarları konusunda elim değerse filan diye endişeleniyordum fakat aldığımdan beri bir kere bile sorun yaşamadım. Belki Spigen Slim Armor kılıf kullandığımdan olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: SeCr3TiVe

Merhaba arkadaşlar ben nisan ayından bu yana S7 Edge kullanmaktayım çok ama çok memnunum. oyun delisi biri olarak telefonda sürekli oyun oynuyorum. şarj süresinden çok memnunum. Yalniz bu zamana kadar ne kılıf nede ekran koruyu kullandim. Bana bu konuda öneriniz olursa sevinirim. Ayrica Gear Vr almak istiyorum. Ilk versiyonuyla sonradan çıkan versiyon arasinda bir fark var mi?

Nisandan bu yana çizilsi mi telefon? Merak ettim. Ben cesaret edemiyorum kılıfsız.

• 1şahıs kullanıcısına yanıt
    hayir tek bir cizik ezik yok sifir gibi hala.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

quote:

Orijinalden alıntı: ?

Konuda bahsettiğimiz Camera Super uygulaması ile çektim.

• Düz s7 kullanıcısıyım.parmak izi okuyucusu bazen çalışmıyor yanı parmağımı koyduğumda direk sifreyi istiyor ama eşleşme bulunamadı demiyor.direk şifre istiyor ne yapmama lazım?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

quote:

Konuda bahsettiğimiz Camera Super uygulaması ile çektim.

Tamam hocam, bende bazen manzara ve portre çekiminde kullanırdım. İyi bir uygulama...

• Selamlar,

Yaklaşık 6 aydır S7 Edge kullanıcısıyım. Pil süresiyle alakalı yazılanları gördükten sonra bende düşüncelerimi paylaşmak istedim. Uzun süredir pil süresinden yana çok memnundum ama son zamanlarda Android OS ve Android Sistemi %10-%12'şer gibi bir pil tüketimine sahipler. Bazende Instagram yada Facebook %20-%30 şarj tüketiyo görünüyor.

Benim dikkat ettiğim ise şu; Hafta sonu tatil günlerinde şehir merkezinde olduğum için 4.5g'den faydalanabiliyorum ve pil gerçekten çok iyi gidiyor.

Mesela şuan 18 saat geçmiş durumda ki bunun 7 saati uyurken beklemede kaldı, 1sa 50dk ekran süresi, 40dk'lık telefon konuşması ve 5sa wifi, 5sa mobil veri kullanıldı, şuanda şarjım %65.

İşimden dolayı hafta içi bulunduğum yerde telefon 4.5g çekmiyo ve H+'ta internete bağlanabiliyorum. Sürekli mobil veri açık oluyor ve yine benzer kullanımlarla hafta içi pil süresi hafta sonuna göre kötü durumda. Toplam 18sa ve ekran süresi 3-4sa arasında kalıyor. İş yerinde farklı bir günde ayarlardan interneti 3g/2g olarak seçtim ama pil performansında değişiklik olmadı.

Şuanda facebook'u devre dışı bıraktım ve yukarda yazdığım hafta içi kullanım süresini elde ediyorum ki facebook kullanırken daha kötüydü pil süresi.

Acaba internetin 4.5g çekmediği yerlerde H+'ta bağlanırken neden daha fazla pil tüketimi olduğu hakkında bir düşüncesi olan var mı yada bu problemi daha önce yaşayan var mı?

Herkese iyi forumlar, iyi sohbetler.

• 4g 3g ye nazaran her zaman daha az güç tüketiyor. Daha yeni bi teknoloji olmasıyla alakalı.

• ele.elec.eng. kullanıcısına yanıt
    Kesinlikke aynı sorunu yaşıyorum, birebir.
    Aslında sorun değilde,
    Durumu net bir şekilde ortaya koymuşsunuz.

Siz de benim gibi dağın başında mı çalışıyorsunuz?

Edit: imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi su55 -- 3 Aralık 2016; 21:34:37 >
  • 
Sayfa: önceki 23062307230823092310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.