Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam lutfen ızlermısınız dk sını bılmıyorum tekrar bakıyorum sızde ınceleyın ıstersenız
    https://www.youtube.com/watch?v=UL7bhUh7Jjk

edit:Hocam dk 38 de ızleyın ıstersenız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAYKOOO14 -- 8 Mart 2016; 16:38:55 >
  • Kimse bilmiyor sanırım Türkiye ye 64 gb lık olanı gelmeyecekmi?
    ve sanal gözlük gear vr hediyesi yokmu? Arkadaşlar?
  • ARROW46TR A kullanıcısına yanıt
    S7/ edge lerde stok müzik çaları silip Google Play Music eklemiş, uygulamalarda yok mu acaba? 🙄

http://www.sammobile.com/2016/02/22/samsungs-removed-its-music-and-video-player-apps-from-the-galaxy-s7-and-galaxy-s7-edge/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    Hocam bursa Anatolium mağazasında Mediamarkt a gittim gelmemişti ümidimi yitirmiştimki sonra turkcell ,vodafone ve avea mağazalarında inceleme şansı buldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BiggestNiko B kullanıcısına yanıt
    İtalayanın demedim ki, İtalyada var dedim ben gittiğimde alışveriş yaptım @Milano

• quote:

Orijinalden alıntı: DeeepBlue

S7/ edge lerde stok müzik çaları silip Google Play Music eklemiş, uygulamalarda yok mu acaba? 🙄

http://www.sammobile.com/2016/02/22/samsungs-removed-its-music-and-video-player-apps-from-the-galaxy-s7-and-galaxy-s7-edge/

Hocam Google Play müzik de 1 ay sonra ücretliye dönüsüyor :/
    Uygulamalara bakayim vardır İnşallah.
    Edit: Hocam Galaxy apps uygulamasında varmış. Tercihe göre indirilebiliyor, indirdim cok sagolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARROW46TR -- 8 Mart 2016; 16:40:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DeeepBlue

Uygulamalarda yok hocam, Samsung'un kendi mağazasından ekleyebiliyorsunuz ama... Yani sorun yok :)

• Gümüş rengi alacak arkadaşlar Mümkünse görüp deneyerek alsın. Ben şahsen yakından görüp inceleyince siyah renge döndüm. Gümüş renkte çok fazla parmak izi kalıyor dolayısıyla kirli bir görüntü oluşuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69
    Hocam bursa Anatolium mağazasında Mediamarkt a gittim gelmemişti ümidimi yitirmiştimki sonra turkcell ,vodafone ve avea mağazalarında inceleme şansı buldum

Peki ben Avea kullanıyorum. Siz hangi Avea'dan baktınız? Bir de satıyorlar mıydı yoksa sadece demo için mi koymuşlardı.
    Teşekkürler.
  • Arkadaslar bu Gear VR'ı nerden istiyoruz samsung dan hangi siteden bilgisi olan varmı? Almanya için.

• ..scream.. kullanıcısına yanıt
    LG5 fiyat açısından geri olmalı ama olması değer en az 400tl. 2300tlden 1tl fazla olmamalı.Hatta 2300tl+hifi modül verilmeli.Parelel ithalat ise 1600-1700 olunmadan alınmamalı. lg5 çok büyük hayal kırıklığı.Ne yabancı ne yerli forumlarda kimse için ilk sırada değil telefon.2300 bile lg5 için çok fazla. Ederi 1900tl+modül hediye.
    Şuan satış yok ön sipariş alınıyor ,sadece canlı canlı inceleyebiliyoruz,baya kurcalamaya çalıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: SAYKOOO14

Hocam lutfen ızlermısınız dk sını bılmıyorum tekrar bakıyorum sızde ınceleyın ıstersenız
    https://www.youtube.com/watch?v=UL7bhUh7Jjk

edit:Hocam dk 38 de ızleyın ıstersenız

lg için açıklama yapmış hocam s7 için tahmin yürütuyo. eğitim alan personelede sordum cat 9 var diyor. yarın akşam tanıtımda detaylı olarak öğrenicez zaten
    Hocam stok müzik çaları samstore dan indirebilirsiniz 👍

• Teklif nasıl (T-Mobile) - 1 alana 1 bedava @ 11 Mart

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

http://www.gsmarena.com/tmobile_document_leaks_buyonegetone_deal_for_galaxy_s7_and_s7_edge-news-17103.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeeepBlue -- 8 Mart 2016; 16:56:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

LG5 fiyat açısından geri olmalı ama olması değer en az 400tl. 2300tlden 1tl fazla olmamalı.Hatta 2300tl+hifi modül verilmeli.Parelel ithalat ise 1600-1700 olunmadan alınmamalı. lg5 çok büyük hayal kırıklığı.Ne yabancı ne yerli forumlarda kimse için ilk sırada değil telefon.2300 bile lg5 için çok fazla. Ederi 1900tl+modül hediye.

Haklısınız hocam. Eğer fiyat dediğiniz seviyelerde olursa zaten insanlar sevse de sevmese de amiral gemi bir model olduğu için alacaktır.. Şu aşamada duyumlara göre 2500 lira seviyesinde satılacakmış ki eğer böyle olursa SD820 sevdalıları hariç kimsenin kolay kolay G5 alacağını düşünmüyorum.
    Buradan sanırım:https://www.markenmehrwert.com/campaign/galaxy-S7-Vorbestellung/

• Denizli de hiçbir yerde telefon yok incelemek için ne cins şu samsung ya
    Neresi ayın 18 inde satışta dedi kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: seFaßjk

quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

Orijinalden alıntı: seFaßjk

quote:

Orijinalden alıntı: fulham

arkadaslar neden teknosa tercih ediliyor kacirdigim birseymi oldu ? samsung daha avantajli degilmi +99 tl vr gozluk ile ?

Hocam bkm ekspres ile kredi kartına vade farksız taksitle alınabildiği için ben teknosa yı tercih ettim.

Dostum nasıl alacağız taksit ile bi anlatsan

Cep telefonuma bkm ekspres uygulamasını indirdim bi önkayıt gerekti standart bilgiler ile kaydımı yaptım daha sonra kredi kartımı uygulamaya kaydettim teknosa web sitesinden alışverişi yaparken ödeme yöntemi olarak bkm yi seçtim bkm sitesine yönlendirdi o esnada zaten taksit seçeneği karşıma çıktı işlemi taksitli olarak gerçekleştirdim.

Hocam ekstra bir şey yapmadınız değil mi? Birde bu yöntem sadece teknosada oluyor sanırsam.

Şimdi girip baktım teknosadan. Bkm expresse kaydettiğiniz tüm kartlarda oluyor galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoLKovY -- 8 Mart 2016; 17:11:56 >

• 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.