Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21802181218221832184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Türkiyeyle anca singapur falan yarışır türkiyede 4g cidden çok hızlı 230 mbps aldığım bile oldu tabi vodafone denen leş operatörü kullanıyorsanız evet çok kötü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkann2020 S kullanıcısına yanıt
    sen bunu HUAWEI'ye söyle... 4.5G diye reklam yapan o... yoksa bizim GSM şirketleri nereden uyduracak onu? LTE-A derler geçerlerdi...
  • Böyle güzel yapılmış bir rom a bukadar basit bildirim çubuğu hiç yakışmamış. Android 6 daki bildirim çubuğu bundan çok daha iyiydi..
  • emuratg4848 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Akşam bir bakacağım. Korkumu yenebilirsem deneyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_mobile_phone_generations#4.5G
    yok diye bir şey yok advanced demek zor gelince 5G güya yakın olunca...
  • Taklitçi karşıtı kullanıcısına yanıt
    yok hocam hattim turktelekom ama danimarkada aldigim hizin yarisini anca veriyor maalesef.. neyse bunada sukur diyelim az yoktan iyidir..

• Beta kullanan arkadaşlar: Her uygulamanın içinde veya Ayarlarda her bölümün içinde Bize Ulaşın diye bir kısım var. Samsung'a yeni sürüm ve arabirime ilgili geri dönüşlerde bulunabiliyoruz. Aynı şey kamera uygulamasında ayarlarda en altta da var. Sizden ricam bol bol geri dönüşte bulunun, kusursuz bir yazılım çıkabilir ortaya bu sayede. Özellikle de Ön Kamera kalitesiyle ilgili bolca yazalım sikayetimizi, çok değil 2 dakikanızı ayırın sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Birileri istedi diye değil. Huawei 4.5G olarak isimlendirdi. Değiştirme ihtiyacı hissedilmedi bu yüzden 4.5G olarak isim devam etti. Yani Türkiyede ki operatörler huawei ağ altyapısı kullandığı için böyle oldu. Yanlış bilerek yanlış bilgilendirme yapmayalım

AYrıca isimlendirme kısmına takılmayın 4g lte 4.5g hepsi aynı nane

yanlis anlasilma olmus.. su sekilde duzelteyim.. dunyada 4g ciktigi zamanlar cumhur baskanimiz 4g yi istemiyorum alt yapiyi iyilestirin 5g ye gecin dedi ondan sonra bakanlik devreye girdi dunyada bilinen 4g yi ismini ( sadece ismini alt yapi gelistirilmeden) 4.5g diye degistirdiler yok soyle hizli yok boyle hizli 4g den dunyadan daha hizlisini biz veriyoruz diye milleti kandirdi bazi sahislar.. bunun huawei ile bir alakasi yok ki.. tr deki bir cok firma 4.5g diye lanse ediyor ama bildigimiz 4g.. 4.5g diye bir kavram yok zaten dunyada.. o sadece ulkemizin istegi uzerine hazirlanmis bir detay yazi.. yurt disindan hangi urunu alirsaniz alin 4g yazar ama getirin turkiye rom u kurun 4.5g yazar.. oparotorun degil rom un pok yemesi o yazi

• serkann2020 S kullanıcısına yanıt
    Huawei sunumların da teknik dokümanlar da 4.5g diye lanse edildi. Görmesem teknik dokümanları evet siz haklısınız da neyse bir önemi yok bunun 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    gm casper huawei vb bir cok firma 4.5g diye lanse etti hatta hepsinde tr rom unda 4.5g yazio ama custom kurarsaniz 4g yazar.. neyse hocam tartismaya gerek yok bunlar ufak seyler

• Galaxy s7 icin hangi kırılmaz cam ekran koruyucuyu önerirsiniz? Piyasada 20-30liraya var ama kötü bir sey almayalim.

• S7 EDGE ANDROİD 7 BETA'YI ÇIKTIĞI GÜNDEN BU YANA KULLANIYORUM. BENİM ŞAHSİ İZLENİMLERİM( KİŞİDEN KİŞİYE VE CİHAZDAN CİHAZA FARKLILIK GÖSTEREBİLİR):
    *PİL SÜRESİ KESİNLİKLE KÖTÜ. MARSHMALLOW'DA BU SÜRE ÇOK DAHA IYIYDI.
    *ARKA KAMERA KALİTESİ İYİLEŞTİRİLMİŞ, ÖN KAMERA BERBATLIĞINI DEVAM ETTİRİYOR, İĞRENÇ.
    * YENİ ARABİRİM KESİNLİKLE HARİKA ÇALIŞIYOR. SADE,ZARİF,BETA OLMASINA RAĞMEN KARARLI VE ÇOK AKICI,HIZLI ÇALIŞIYOR.
    *PARMAK İZİ OKUYUCU HIZLANDIRILMIŞ, MÜKEMMELE YAKIN.
    *EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜNE HD VE FULLHD SECIMLERININ GELMESI MÜKEMMEL OLMUŞ.
    *ÖNYÜKLÜ UYGULAMALAR HÂLÂ CAN SIKICI, YINE SİLEMİYORUZ.
    *BETA OLMASINA RAĞMEN BU SÜRE ZARFINDA NE DONMA NE DE KASMA PROBLEMİ YAŞADIM. UYGULAMA DURDURULDU HATASI DİYE BİR SORUNLA DA KARŞILAŞMADIM.
    *SAMSUNG'UN CİHAZA VE KENDI YAZILIMINA ÖZGÜ OLAN ANDROİD SISTEMI HÂLÂ ÇOK SARJ YIYIYOR. AYRICA EKRAN DA MARSHMALLOW'A ORANLA AŞIRI TÜKETİM YAPIYOR.
    *KLAVYE VE SAMSUNG'UN KENDİ INTERNET TARAYICISI DIŞINDA HARHANGİ BIR PROBLEME RASTLAMADIM, ARADA SAPITIYORLAR.

• quote:

Orijinalden alıntı: Taklitçi karşıtı

Türkiyeyle anca singapur falan yarışır türkiyede 4g cidden çok hızlı 230 mbps aldığım bile oldu tabi vodafone denen leş operatörü kullanıyorsanız evet çok kötü

Sirkecide TT ile 150 mbps almıştım bende vodafone çöp ama en fazla 40 mbps gördüm

• quote:

Orijinalden alıntı: birbirey

Beta kullanan arkadaşlar: Her uygulamanın içinde veya Ayarlarda her bölümün içinde Bize Ulaşın diye bir kısım var. Samsung'a yeni sürüm ve arabirime ilgili geri dönüşlerde bulunabiliyoruz. Aynı şey kamera uygulamasında ayarlarda en altta da var. Sizden ricam bol bol geri dönüşte bulunun, kusursuz bir yazılım çıkabilir ortaya bu sayede. Özellikle de Ön Kamera kalitesiyle ilgili bolca yazalım sikayetimizi, çok değil 2 dakikanızı ayırın sadece.

Samsung members'e yönlendiriyor beni sunucu hatası verip duruyor hocam muhtemelen ingiltere csc'si yok diye.

• Suan betanın batarya performansından memnunum.
    http://i.hizliresim.com/rEqYnP.png
    http://i.hizliresim.com/7AO25l.png

• Android 7, ilk gün izlenimimim muazzam olduğu yönünde, kesinlikle bir daha eski sürüme dönmem,makina canavar gibi oldu, hem modern bir görünüm hemde sayfa geçişleri hizli akici buda yetmezmiş gibi efektler çok hoş. Hicbir hata görmedim ekran süremde 6 ya göre daha iyi.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Galaxy Beta Programına kayıt yapmış mıydın?

• quote:

Orijinalden alıntı: birbirey

Galaxy Beta Programına kayıt yapmış mıydın?

Yok direk kurdum

• CSC'den ziyade kayıtla ilgilidir. Sunucuda kaydım olduğu için hata vermiyor olabilir bnde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birbirey -- 11 Kasım 2016; 17:12:28 >
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    Orası yanlış LTE advanced teknolojisi 3 yıl önceki modellerde de vardı 4,5 G drnilen bağlantı hızı ile hiç bir ilgisi yok. 150 Mbit te LTE-A ile sağlanan hız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 21802181218221832184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.