Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21772178217921802181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

apple sabote ettirdi senin gibi süzmelerde patladığına inandı yalan haberlerle insanları kandıran apple olmasa...

Lanet olsun dostum senin sorunun ne

Bu tür Avrupai cevap vermeyi filimler den mi öğrendin

Ne diyim mahmut mu diyim? Ben neyin ne olduğunu amerikan emperyalizmini de bilirim. Ne diyim arkadaşa. Benim ne bilip bilmediğimi bilmeden süzme demesi doğru mu? Ben espiri olsun diye dedim. Başka amacım yoktu. Note 7 amerigan malı yazılımla bir nevi amerigan mandası güney korede üretildi sonuçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• felmyaxe F kullanıcısına yanıt
    Saolasın, sonradan gördüm bende. Peki bildirim çubuğunda ses ayarlarının olmaması ile ilgili bir çözüm var mı acaba ?
  • 64 GB lık hafıza kartıma telefonun hafızasindan ne atsam bozuluyor resimler videolar programlar bunu nasıl çözebilirim? Kendi hafızasında da başka bir yere yüklediğim fotolar bozuldu

• quote:

Orijinalden alıntı: drainBamaged

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: birbirey

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emuratg4848

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Kardeşim bu rom işlerinden iyi anlıyor, ona şutladım hemen halletti. En sevdiğim şey note7'nin kamera ara yüzü oldu. Bildirimler çok güzel. note7'de ne varsa güzel buraya gelmiş hem de 7.0'la.. bir sıkıntı yaşamadım, kitlenmedir, takılmadır şu bu yok, sorunsuz çalışıyor görünüyor..

hayirli olsun yeni yaziliminiz note 7 den s7 edge gectigim icin izninizle bir iki sey sormak istiyorum.kamera daha onceki yazilima gore gece cekiminde cok farkediyormu? note 7 nin kamerasi bana hep bir tik daha onde gibi geliyordu da. hd fullhd cozunurluk ayari varmi?, birde pil optimizasyonu pil menusunde gelmismi?. son olarak videolar hdr destekli cekiliyormu cok soru sordum kusura bakmayin ama bunlara cevaplariniz evet ise pek anlamadigim su rom isine giricem tesekkur ederim...

Kamera dışındaki bütün sorularının cevabı EVET. Kamerayı deneme fırsatı bulamadm, gece çekimi ve hdr ile ilgili kullanan arkadaşlar daha sağlıklı bilgi verebilirler. Yazılımdaki bütün özellikler mevcut Note 7'deki.

tesekkurler cevabiniz icin. kamera icinde yeterli cevabi bulabilirsem bende beta ya gecerim sanirim

Rica ederim ama ayarları kurcalaynca video hdr yok galiba. Note 7 850 nits parlaklığa sahipti ve bildiğim kadaryla ekran destekli bir özellikti bu. 800 ve üstü nits hdr destekler

Hem Android OS, hem de Android System coşmuş, onu demek istemiştim. Android OS Android ile alakalı, system değil doğru da önemi yok ki... Diğer marka cihazlarımda batarya sorunu yaşamıyorum, böyle bir yüksek tüketim de yok.

Ek: yanlış mesajı alıntılamışım.

Wipe'leri uygulamadığın için bu problemi yaşıyor olabilir misin?

Bilmem. Sendeki OS ve sistem kullanım oranları kaç?

Şu anda %8 ekran %7 Android sistemi %3 Android os. Testler filan da yaptım gerçi sürücüler hazır değil belli oluyor bu betanin normale göre düşük skorlar. Oyun performansı çok değişik değil ama daha çok şarj yiyor şuanda. İlerde değişir gerçi bu hazır halde değil.

O zaman bendeki kurulumda bir sorun var. Müsait olunca wipe yapayım.

Hocam yapın yinede siz ama çok değişmez beta'nın daha çok yolu var yüksek ihtimalle bir sonraki güncelleme ile baya değişiklik olacak smart switch ile telefonu uygulamalar dahil yedekleyin geri yüklerken sorun çıkarmıyor.

Valla bende Android OS ve sistem asgari yukarı 15% civarlarında her biri. Sizinkine göre baya kötü. O yüzden temiz kurulum yapayım diyorum.

Smart switch düzgünce geri yüklüyor mu App, app'lerin data ve ayarlarını?

Sadece uygulamaları geri getiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: classmanxx

Sikayetvar.com a girerseniz bir ton s7 ve s7 edge donma reset atma sorunu var. malesef benim cihazdada var burayi baz almayin.hafiza kartini degistik.serviste yazilim attirdik.fabrika ayarlarina donduk sonuc ayni s3 kullaniyordum telefon reset atmiyordu yazik gunah verdigim paraya anakart degisecekmis bilsem degisince sorun kalmayacak hemen yaptiricam.arkadaslar kronik degil diyor ama sikayetvar.com ve youtube da cok sikayet var kendilerinde olmamasi kronik olmadigi anlamina gelmiyor.birde ekranda duz dikey pembe cizgi cikma sorunu var bekliyorum o ne zaman cikacak diye bunlar olmasa guzel telefon.ama malesef bu telefon bana huzur degil bosa basagrisi verdi.3500 lira ver al basina belayi.sikayetvar.com a bende yazdim 800 kisi okudu samsungdan bir allahin kulu ya kardesim senin telefonda ne var ilgilenelim demedi boylede vurdumduymaz bir firma.

Sorun çoğunlukla S7 EDGE'de mi?

• karizma6080 kullanıcısına yanıt
    Saati gtm3 yap düzelir

• quote:

Orijinalden alıntı: Buqqii

Android Nougat Beta'yı bende kurdum S7 'me kurulumdan önce ve sonra wipe reset yaptım. TR csc ile kurdum. Herkese katılıyorum cihaz gerçekten çok seri oldu. Ancak 4.5 G yerine 4 G var.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Lte'nin Türkiye'de ki isimlendirmesi 4.5G bir sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeeepBlue

iyi bir ön inceleme olmuş. Bildirim ekranındaki renk seçeneğini final sürümde kullanıcıya bırakmalılar, herkes açık mavi sevmeyebilir Bir de AOD'u daha fazla kişiselleştirebiliyor muyuz? Örneğin görselin hareket zamanlaması.

Yok hocam o kadar seçenek koymamışlar aslında olsa iyiydi geri bildirim yapamıyorum sunucu hatası yüzünden

• quote:

Orijinalden alıntı: ridvan79

64 GB lık hafıza kartıma telefonun hafızasindan ne atsam bozuluyor resimler videolar programlar bunu nasıl çözebilirim? Kendi hafızasında da başka bir yere yüklediğim fotolar bozuldu

Android sürümü neydi? Beta yüklü değilse telefonun çektikleri dışında İndirdiğiniz resimler için de böyle mi?

• quote:

Saati gtm3 yap düzelir

Eyvallah hocam, ama bu sorun neden kaynaklı, yabancı ülke romu olduğu için mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Android Nougat Beta'yı bende kurdum S7 'me kurulumdan önce ve sonra wipe reset yaptım. TR csc ile kurdum. Herkese katılıyorum cihaz gerçekten çok seri oldu. Ancak 4.5 G yerine 4 G var.

tr csc nedir hocam 33. sayfada verilen alternayif linklerden germany linkinden indiriyorum su an odinide kurdum pc ye downloadin bitmesini bekliyorum. nougat i kurdugimda yine telefonum turkce olarak devam edecek degilmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: karizma6080

quote:

Saati gtm3 yap düzelir

Eyvallah hocam, ama bu sorun neden kaynaklı, yabancı ülke romu olduğu için mi?

Bilmiyorum olabilir

• emeğinize sağlık çok makbule geçti
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkann2020

android 7 betadaki sevmedigim tek olay multiwindow oldu.. samsung android n deki gibi degilde kendi orjinal multiwindow unu kullanmali.. iki uygulamayi acip sonra ekrani ikiye bolmek cok kullanissiz.. eski haline getirilmeli bence.. yada bir ayari varsa ben bulamadim
    Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 7:4:2 >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın hafıza kartı bozuk olabilir. Genelde bu tarz sorunlar içine dosya atılmaya çalışılan veya içerisinden dosya alınmaya çalışılan hafıza kartı, cd, dvd, haddisk gibi ürünler arızalıysa yaşanan şeylerdir. Arkadaşın telefonun hafızası sorunsuz çalıştırdığı için onun bozuk olacağını düşünmediğim için onla ilgili yorumum yok. Ama dediğim gibi içerisine dosya yükleme çalıştığı kart arızalı olabilir.
  • quote:

quote:

Tamam biliyorum. Fakat 4.5 G degilde 4 G yaziyor görüldüğü gibi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Kardeşim bu rom işlerinden iyi anlıyor, ona şutladım hemen halletti. En sevdiğim şey note7'nin kamera ara yüzü oldu. Bildirimler çok güzel. note7'de ne varsa güzel buraya gelmiş hem de 7.0'la.. bir sıkıntı yaşamadım, kitlenmedir, takılmadır şu bu yok, sorunsuz çalışıyor görünüyor..

hayirli olsun yeni yaziliminiz note 7 den s7 edge gectigim icin izninizle bir iki sey sormak istiyorum.kamera daha onceki yazilima gore gece cekiminde cok farkediyormu? note 7 nin kamerasi bana hep bir tik daha onde gibi geliyordu da. hd fullhd cozunurluk ayari varmi?, birde pil optimizasyonu pil menusunde gelmismi?. son olarak videolar hdr destekli cekiliyormu cok soru sordum kusura bakmayin ama bunlara cevaplariniz evet ise pek anlamadigim su rom isine giricem tesekkur ederim...

Kamera dışındaki bütün sorularının cevabı EVET. Kamerayı deneme fırsatı bulamadm, gece çekimi ve hdr ile ilgili kullanan arkadaşlar daha sağlıklı bilgi verebilirler. Yazılımdaki bütün özellikler mevcut Note 7'deki.

tesekkurler cevabiniz icin. kamera icinde yeterli cevabi bulabilirsem bende beta ya gecerim sanirim

Rica ederim ama ayarları kurcalaynca video hdr yok galiba. Note 7 850 nits parlaklığa sahipti ve bildiğim kadaryla ekran destekli bir özellikti bu. 800 ve üstü nits hdr destekler

Hem Android OS, hem de Android System coşmuş, onu demek istemiştim. Android OS Android ile alakalı, system değil doğru da önemi yok ki... Diğer marka cihazlarımda batarya sorunu yaşamıyorum, böyle bir yüksek tüketim de yok.

Ek: yanlış mesajı alıntılamışım.

Wipe'leri uygulamadığın için bu problemi yaşıyor olabilir misin?

Bilmem. Sendeki OS ve sistem kullanım oranları kaç?

Şu anda %8 ekran %7 Android sistemi %3 Android os. Testler filan da yaptım gerçi sürücüler hazır değil belli oluyor bu betanin normale göre düşük skorlar. Oyun performansı çok değişik değil ama daha çok şarj yiyor şuanda. İlerde değişir gerçi bu hazır halde değil.

O zaman bendeki kurulumda bir sorun var. Müsait olunca wipe yapayım.

Hocam yapın yinede siz ama çok değişmez beta'nın daha çok yolu var yüksek ihtimalle bir sonraki güncelleme ile baya değişiklik olacak smart switch ile telefonu uygulamalar dahil yedekleyin geri yüklerken sorun çıkarmıyor.

Valla bende Android OS ve sistem asgari yukarı 15% civarlarında her biri. Sizinkine göre baya kötü. O yüzden temiz kurulum yapayım diyorum.

Smart switch düzgünce geri yüklüyor mu App, app'lerin data ve ayarlarını?

Sadece uygulamaları geri getiriyor.

Alıntıları Göster
    Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 7:3:57 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: classmanxx

Sikayetvar.com a girerseniz bir ton s7 ve s7 edge donma reset atma sorunu var. malesef benim cihazdada var burayi baz almayin.hafiza kartini degistik.serviste yazilim attirdik.fabrika ayarlarina donduk sonuc ayni s3 kullaniyordum telefon reset atmiyordu yazik gunah verdigim paraya anakart degisecekmis bilsem degisince sorun kalmayacak hemen yaptiricam.arkadaslar kronik degil diyor ama sikayetvar.com ve youtube da cok sikayet var kendilerinde olmamasi kronik olmadigi anlamina gelmiyor.birde ekranda duz dikey pembe cizgi cikma sorunu var bekliyorum o ne zaman cikacak diye bunlar olmasa guzel telefon.ama malesef bu telefon bana huzur degil bosa basagrisi verdi.3500 lira ver al basina belayi.sikayetvar.com a bende yazdim 800 kisi okudu samsungdan bir allahin kulu ya kardesim senin telefonda ne var ilgilenelim demedi boylede vurdumduymaz bir firma.

Sorun çoğunlukla S7 EDGE'de mi?

Sanirim servisdeki calisanda cok telefon var elimizde anakart bekliyoruz yurt disindan dedi.hic sasirmadi reset atiyor dememe.parcada gelmiyor 20 gunu geciyor iade icin ugrasiyorlar falan dedi.bende haftaici goturucem boyle duzelecegi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi classmanxx -- 11 Kasım 2016; 11:12:14 >

• Buqqi kullanıcısına yanıt
    Bendede 4g yazıyor csc tur olmasına rağmen

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Son güncellemeyi kullanıyorum bje root yok mesele kendi hafızasindan instagrama yüklüyorum sonradan oda bozuluyor ama hafıza kartına ne atsam bozuluyor

• 
Sayfa: önceki 21772178217921802181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.