Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21592160216121622163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dr20mouse

quote:

Orijinalden alıntı: drainBamaged

HOME CSC talep eden arkadaşlar. Android 6 son sürüm rom içindekini kullanmayın. @Birbirey onu kullanan herkesin CSC'si BAE oldu diye uyarmıştı.

Birkaç sürüm önceki rom varsa onun içinden HOME CSC alabilirsiniz. Veya biraz bekleyin, birazdan upload edeceğim bir yere.

Hocam ben son sürümün csc'sini kullandım csc değişmedi ki multi csc TUR oldu eskisi gibi değişmedi birşey beni şaşırtan Android 7 ile sorun çıkarmadan çalışması oldu

Alıntıları Göster
    Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 7:9:49 >

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Hocam o ağır çekim modunda oluyor sanırım. Ayrıca öyle bir seçenek yoktu diye hatırlıyorum. Zaten 240 FPS'yi 1080p'de çekebilmesi imkansız
  • quote:

quote:

quote:

hocam kullandığınız font güzelmiş nasıl kurdunuz?

Samsung'un kendi fontu bu. Font ayarları ekranında yeni indirme butonuna tıklayın, orada Samsung Sans ismiyle çıkıyor. Eskiden de vardı bu. Bence en iyi font Android için.

Yaptım hocam teşşekkür ederim. Aklıma takılan bir soru var hocam şimdi biz test ediyoruz ya mesela ben bir bug buldum da bunu nasıl geri bildiricez samsung members çalışmıyor bende sunucu hatası veriyor

Alıntıları Göster
    Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 7:9:44 >

• csc nin değişmesi neden bu kadar önemliki bende 7.0 beta kurdum knox sayacım değişmedi sonucta orjinal olarak gözüküyr ama csc btu olarak değişti ama bir sorun teşkil etmiyor telefonda tur olanı kursak bile sadece csc dosyasınımı odinde kuralım yoksa tur csc dosyasını diğer rom dosyalarıyla beraber tekrardan sıfırdan kurulummu yapıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhiteMamba

Hocam o ağır çekim modunda oluyor sanırım. Ayrıca öyle bir seçenek yoktu diye hatırlıyorum. Zaten 240 FPS'yi 1080p'de çekebilmesi imkansız

Biliyorum hocam 240 fps çekimi denemedim dedim sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptanFarfan

Bende ki s7 surumu hocam. @dr20mouse hocamin paylastigi csc yi kurdum.
    Sildim gitti ;)

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 7:9:36 >
  • drainBamaged D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Cihaz inanılmaz güzel oldu. Gerçekten samsung mükemmel bir rom hazırlamış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bu olay nasıl yapılıyor, biraz bilgi vermeniz mümkünmü, bende mod tıkladığımda ağır çekim var ama dediğiniz gibi fps seçeneği yok.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hocam kullandığınız font güzelmiş nasıl kurdunuz?

Samsung'un kendi fontu bu. Font ayarları ekranında yeni indirme butonuna tıklayın, orada Samsung Sans ismiyle çıkıyor. Eskiden de vardı bu. Bence en iyi font Android için.

Yaptım hocam teşşekkür ederim. Aklıma takılan bir soru var hocam şimdi biz test ediyoruz ya mesela ben bir bug buldum da bunu nasıl geri bildiricez samsung members çalışmıyor bende sunucu hatası veriyor

Türkiye'ye zaten sunulmadığı için öyle bir şey olduğunu sanmıyorum. Geri bildirimde bulunamazsınız.

Tüh be neyse helvalarımızı yemeye devam edelim note 7'nin kırkı çıkmadı dahaden

• Şimdi bu 7 yi kurduk oldu ya sorun çıktı tekrar 6.0.1 e Odin ile dönebiliyoruz dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kul tigin

csc nin değişmesi neden bu kadar önemliki bende 7.0 beta kurdum knox sayacım değişmedi sonucta orjinal olarak gözüküyr ama csc btu olarak değişti ama bir sorun teşkil etmiyor telefonda tur olanı kursak bile sadece csc dosyasınımı odinde kuralım yoksa tur csc dosyasını diğer rom dosyalarıyla beraber tekrardan sıfırdan kurulummu yapıyorsunuz

CSC değişti mi tekrar geriye döndürmek için root atmanız gerekiyor öyle olmasa zaten bizde uğraşmayız. Sıfır kurulum düzeltmiyor bozulan CSC'yi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN BEY

Şimdi bu 7 yi kurduk oldu ya sorun çıktı tekrar 6.0.1 e Odin ile dönebiliyoruz dimi?

Yüksek ihtimalle evet

sizin eklediğiniz JE li sürümün sanırım değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo59

Bu olay nasıl yapılıyor, biraz bilgi vermeniz mümkünmü, bende mod tıkladığımda ağır çekim var ama dediğiniz gibi fps seçeneği yok.

ağır çekim modu zaten 240 fps olan başka bir ayar yapılmıyor o modla çekiliyor sadece.

Az önce test ettim çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 10 Kasım 2016; 13:49:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN BEY

Şimdi bu 7 yi kurduk oldu ya sorun çıktı tekrar 6.0.1 e Odin ile dönebiliyoruz dimi?

Her şeyi göze olarak bunu birisi denemesi lazım, bence dönülebilir daha ama sadece tahmin yapıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BCANG

sizin eklediğiniz JE li sürümün sanırım değil mi ?

Evet hocam ben onla kurdum sorun yaşamadım.

• Sildim gitti ;)

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 7:9:26 >
  • Orijinal leri ne zaman gelecek

• Sildim gitti ;)

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 7:9:17 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    7 den 6 ya donulur ama efs yedegi alinmasi lazim imei ucarsa geri yukleme yapilsin

• 
Sayfa: önceki 21592160216121622163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.