Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı, 13 Mobil Kullanıcı ( 13 Mobil Cihaz )
94.130
Cevap
542
Favori
3.146.229
Tıklama
Giriş
    1393 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: silver0021

Ekran koruyucuyu ben hic bir telefonuma taktirmadim s7 edgedede taktirman gerekmez. Seffaf silikon bi kilif attir kullan. :) kavisli ekranda sen ne yaparsan yap o jelatin kalkar bir sure sonra.
    Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 7:28:27 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: 00onur

Şu an spigenin ekran koruyucusunu kullanıyorum son demleri kenarından kalktı ya biyere takılıp kalkacak ya ben söküp atacam kılıf koruyor şimdilik :) ama diğerlerine göre daha dayanıklı bana göre
    Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 7:28:18 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: çokrenkli

Alttaki barkodu okuması sahte olmadığının garantisi değil.
    Benim şarj cihazımın da sahte olduğu ortaya çıkmıştı ama alttaki barkodu okutunca Samsung sayfasına gidiyorum.
    Sahte olması da çok kafaya takılacak şey değil kullanmadığım sürece telefonum şarjda kalıyor ve pil sarfiyatı dahil herşeyinden çok memnunum.
    Sildim gitti ;)

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 7:28:12 >

İkinci el ve daha pahalı, eski teknoloji bir iphone 6s ile sıfır s7 arasında kaldıysan kesinlikle iPhone 6s'i öneririm. iPhone al, kafan rahat etsin.

Bir insan o 2 seçenek arasında kalabiliyorsa ne kamera ne suya dayanaklılık ne ekran kalitesi vb. şeylere bakıyordur. O konuda da objektif olabilmek imkansız.

Bu mesajı bu konu altında gördüğün için ironi falan zannetme sakın. Bu tip ikilemler yaşayanlar genelde iPhone alınca daha mutlu oluyor.
    |
    |
    gzhn61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus MG279Q / Zotac AMP 1080 Ti / Ryzen 5 2600 / 1 Tb M2,240 Gb, 120 Gb SSD, 1 TB HDD / Sound Blaster Z /2x8 GB Ram / 650W Seasonic Titanium Fanless PSU/ Corsair Carbide Spec03 / Logitech G513 G-Lineer / Logitech G502 Lightspeed, G305 Lightspeed Mouse / AudioEngine HD6 / Sennheiser Momentum Wireless 2.0, Turtle Beach Stealth 400
  • Binbaşı
    1393 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Kaç günde geliyor
    Sildim gitti ;)

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 7:28:2 >
    |
    |

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 7:27:53 >

Doğru söylüyorsun üstadım lakin olağandışı durumlarda sahte olmayan cihazlar da zarar görebiliyor.
    Bu yaz yağmurlu bir gecede bir şimşek çaktı ve uydu receiver ile modemim yandı.
    Yeni alacak olanların dikkat etmesinde elbette fayda var ama benim gibi yanılıp sahtesini almış olanların bunu atıp yenisini almalarını gerektiirecek ya da kabuslar görmesine neden olacak bir durum yok diye düşünüyorum.
    |
    |
    drainBamaged kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: çokrenkli

Doğru söylüyorsun üstadım lakin olağandışı durumlarda sahte olmayan cihazlar da zarar görebiliyor.
    Bu yaz yağmurlu bir gecede bir şimşek çaktı ve uydu receiver ile modemim yandı.
    Yeni alacak olanların dikkat etmesinde elbette fayda var ama benim gibi yanılıp sahtesini almış olanların bunu atıp yenisini almalarını gerektiirecek ya da kabuslar görmesine neden olacak bir durum yok diye düşünüyorum.
    Sildim gitti ;)

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 7:27:43 >
    |
    |

• Yarbay
    3173 Mesaj

Yok bakamadım. Telefonda bu bilgileri alabileceğimiz uygulama var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    DeeepBlue kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Model SM-G935F
    Model name Galaxy S7 edge
    Country Turkey
    Version Android 6.0.1
    Changelist 9519568
    Build date Mon, 17 Oct 2016 05:40:23 +0000
    Security Patch Level 2016-10-01
    Product code TUR
    PDA G935FXXU1BPJE
    CSC G935FOJV1BPH4

GELDİ güncellme sıkıntı yok 2 çeşit s7 var GALAXY S7 (SM-G930F) ve
    GALAXY S7 EDGE (SM-G935F) ODİNLE UGRAŞMA .
    |
    |
    mseyitsahin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Problemi şu, kaydırma işlemleri düzgün olmuyor bu cihazda. mesela SwiftKey kullananlar bilir, uzun kaydırma yapıldığında son yazılan kelime silinir ama çoğu denememde olmuyor s7 ile. silmek yerine daha çok karakter ekleniyor(flow kapali). sadece bu değil, soldan kaydırma ile geri gidilen uygulamaların tümü de problemli, sol menü çok zor açılıyor. bir de ekranda kaydırma yaparken sol sağ menu açılmaya çalışıldığında önce kaydırmanın bitmesini beklemek gerekiyor, sonra o aksiyonlar uygulanıyor.

var mı böyle problemler yaşayan? kılıf, ekran koruyucu falan kullanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ck1991 -- 28 Ekim 2016; 0:45:41 >

Yeni aldığım s7 edge ana ekran home tuşunda ufak bir sallantı var. ve 1 hafta olmadan tuşun üstü kılcal çizik olmaya başladı

Sizce değişim yaparlar mı?

Orijinal cihazların seri numarasının aynısını sahtelere de yapıyorlar galiba.

http://www.hepsiburada.com/samsung-wireless-charger-kablosuz-sarj-cihazi-beyaz-ep-pg920iwegww-p-TELSARJSMS6WIREB

Ben de bu var. Bu gün nette dolanırken bir yabancı sitede siyah renkte bunun bir benzerini gördüm. Eleman sahte mi gerçek mi diye sormuş. Seri numarası da görünüyor ve bir baktım bendeki beyaz renk ile seri numarası birebir aynı. Benim cihazın altı gri renk ve önündeki Samsung logosu da gölgeli logo. Sahteler de logo gölgeye sahip değil diye biliyorum.

Bir de Samsung Avusturya ofisi bendeki ve yukarıda verdiğim linkte görünen bu ürüne ait bir tanıtım videosu paylaşmış. O videoya bakınca bendeki cihazın arka kısmı tanıtımdaki cihazla birebir aynı. Etiket kısmı bile. Yani bu sebeple sahte olma şansı yok bu HB de satılanların. Öyle görünüyor.
    |
    |
    drainBamaged kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    7921 Mesaj

Distribör garantili ise servise gösterin. Sallantıdan kasıt tam olarak nedir? Eğer bir hata varsa ve 1 ay dolmadıysa değişim olur.

|
    |
    mrtgfb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şampiyon olmak mümkün, FENERBAHÇE olmak imkansız ...

PSN: RuNYa53
  • Teğmen
    244 Mesaj

Tuşa basmadan tuşun sol kısmına hafif dokunduğumda boşluk gibi oluyor çıt çıt ses çıkıyor basmadan.

Aslında bugün servise gösterdim samsung bunu değiştirmez dedi. Değişim olursa da cihaz için uzun süre beklerseniz dedi karar veremedim..
    |
    |
    [email protected] kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: gzhn61

kapalı kutu distribütör garantili galaxy s7 1900tl ye alınırmı kullananlardan fiyat performans ürünü olup olmadığının yorumunu istiyorum.yoksa 200tl daha katıp 15 -18ay arası garantili iphone 6s mi alınır objektif yorum yaparsanız sevinirim

Hangi platform size uygunsa onu seçin hocam. Sizin karar vermeniz gereken yer Android mi ios mu

Düz S7'nin son güncelleme ile birlikte hiçbir sorunu kalmadı bu arada.

|
    |

|
    |

|| Asus M5A99X Evo R2.0 || AMD FX X8 8320 @ 4.5GHz || Noctua NH-D14 || 2x4GB Kingston HyperX DDR3-1725MHz || Corsair 128GB Force GS (560MB/535MB) || 6 TB Seagate SV35 / 1TB Samsung M3 || Asus GTX 970 || Corsair Carbide 400R || 600W Corsair CX600 || Lg GH24NS95 24X DVD-RW Sata || Windows 10 Pro x64 || Logitech Gaming Keyboard G510 || Logitech G9x Gaming Laser Mouse 5700dpi || Logitech M305 || AeroCool Strike-X Fury || 23.6" AOC E2461FWH || 6x Akasa Viper 12cm / 4xAkasa Viper 14cm || Creative Inspire 4400 || Creative Fatal1ty Gaming Headset || Logitech C310 HD720p || SpeedLink SL-6538 || Linksys WAP300N AP || 2x Tp-Link 8dBi Anten || Dark High Power 300Mbps USB Adaptör || 2x Akasa 5 Çıkışlı PWM Çoklayıcı Kablo ||
    || Samsung S8 Plus || Playstation 3 Süper Slim 500GB || Novero Brooklyn Earphones || Canon PowerShot SX150 || LG 47LM760S || Casio EF-550D-1A || Samsung Gear S3 || Samsung Level Over || Samsung Gear Circle || Xiaomi 10400mAh pb || XiaoMi Fit ||
  • Binbaşı
    1393 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Orijinal cihazların seri numarasının aynısını sahtelere de yapıyorlar galiba.

http://www.hepsiburada.com/samsung-wireless-charger-kablosuz-sarj-cihazi-beyaz-ep-pg920iwegww-p-TELSARJSMS6WIREB

Ben de bu var. Bu gün nette dolanırken bir yabancı sitede siyah renkte bunun bir benzerini gördüm. Eleman sahte mi gerçek mi diye sormuş. Seri numarası da görünüyor ve bir baktım bendeki beyaz renk ile seri numarası birebir aynı. Benim cihazın altı gri renk ve önündeki Samsung logosu da gölgeli logo. Sahteler de logo gölgeye sahip değil diye biliyorum.

Bir de Samsung Avusturya ofisi bendeki ve yukarıda verdiğim linkte görünen bu ürüne ait bir tanıtım videosu paylaşmış. O videoya bakınca bendeki cihazın arka kısmı tanıtımdaki cihazla birebir aynı. Etiket kısmı bile. Yani bu sebeple sahte olma şansı yok bu HB de satılanların. Öyle görünüyor.

Sildim gitti ;)

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 7:27:16 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    406 Mesaj

An itibariyle hala ne smart switch nede otadan gelmemiş hocam maalesef.
    |
    |
    poyraz272 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Animasyon tam bitmeden tiklandiginda algilamama tekrar basma zorunlulugu gibi problemleri var ne yazik ki. Bazen de ekrani kaydirirken ikona tiklanip uygulamanin acildigi oluyor. . Ilk zamanlarda klavyede falan da dokunmatik problemleri vardi ama yeni yazilimlarla gecti, siz guncel yazilim mi kullaniyorsunuz acaba?

|
    |
    ck1991 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Samsung Galaxy S10e 128gb Prizma Yeşil
HızlıCevap
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.