Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2065. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20632064206520662067
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung s7 internetten video izliyorum telefonu elimde tutamadim bu sıcaklık anormal geldi bana
    SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S7 Edge'de çift tıklama ile ekran açma-kapama var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

S7 Edge'de çift tıklama ile ekran açma-kapama var mı?

novada var dıye bılıyorum ama denemedım

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher.prime
  • furkandy F kullanıcısına yanıt
    Bende de güncellemeden önce 1.5 1.4 idi şimdi 1.3 1.2

• quote:

Orijinalden alıntı: Chucky89

Dostum ben vatandan indirimli aldım cihazı. Sorunsuz bir alışveriş oldu. Pazartesi gecesi siparişimi verdim. Istanbuldan ankaraya yollamışlar. Çarşamba günü öğlene doğru cihaz elime geçti. Cihazin kutusunda samsung bandrolu ve trt bandrolu vardı. Bu cihazlarda kutuda jelatin değilde güvenlik anahtarı diye tabir edilen bir bandrol var. Çünkü kutu mıknatıslı. O bandrolu sökerek kutuyu açacaksın. Onun açılmamış olması lazım. Cihazın on ve arkasında 2 tane jelatin var. Kutuyu açtığında onları sokebilirsin.

Vatan samsung tr garantili cihaz satıyor. Ben gear vr başvurumu da yaptım. 1 haftada başvuru sonuçlandı. 2 gün sonra gear vr da geldi. Ben sorunsuz bir alışveriş yaşadım. Cihazınızı pahalı bile olsa bilindik biryerden almanızı öneririm.

Bugun bir samsung magazasinda baktim oradaki adam kutularin hepsinin uzerinde jelatin var dedi. Vatandaki kutular jelatinsiz diyince, adam vatan farkli kaynaklardan temin edebiliyor dedi. Telefon hala 3299 seviyesinde ve dusmeyecek gibi, bayi elimizde telefon yok karaborsa gibi diyiyo.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Izzet87

Samsung s7 internetten video izliyorum telefonu elimde tutamadim bu sıcaklık anormal geldi bana

Evet bu havalarda anormal telefonu yeniden başlatın düzelecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem

quote:

Orijinalden alıntı: Chucky89

Dostum ben vatandan indirimli aldım cihazı. Sorunsuz bir alışveriş oldu. Pazartesi gecesi siparişimi verdim. Istanbuldan ankaraya yollamışlar. Çarşamba günü öğlene doğru cihaz elime geçti. Cihazin kutusunda samsung bandrolu ve trt bandrolu vardı. Bu cihazlarda kutuda jelatin değilde güvenlik anahtarı diye tabir edilen bir bandrol var. Çünkü kutu mıknatıslı. O bandrolu sökerek kutuyu açacaksın. Onun açılmamış olması lazım. Cihazın on ve arkasında 2 tane jelatin var. Kutuyu açtığında onları sokebilirsin.

Vatan samsung tr garantili cihaz satıyor. Ben gear vr başvurumu da yaptım. 1 haftada başvuru sonuçlandı. 2 gün sonra gear vr da geldi. Ben sorunsuz bir alışveriş yaşadım. Cihazınızı pahalı bile olsa bilindik biryerden almanızı öneririm.

Bugun bir samsung magazasinda baktim oradaki adam kutularin hepsinin uzerinde jelatin var dedi. Vatandaki kutular jelatinsiz diyince, adam vatan farkli kaynaklardan temin edebiliyor dedi. Telefon hala 3299 seviyesinde ve dusmeyecek gibi, bayi elimizde telefon yok karaborsa gibi diyiyo.

Hocam telefonun arkasında samsung pazarlama ithalat garantisi yazıyorsa garantide sorun olmaz.

• Son güncellemeden çok memnun kaldım hotpixel artık yok ve beklemede şarj epey iyi gidiyor.
  • hsenx kullanıcısına yanıt
    ysuleymany kullanıcısına yanıt
    Var ama ekran kilidini açacak şekilde değil.
    Ekran kilitli değilken çalışıyor.
    Atadığınız uygulamayı çift tıklama ile çalıştıracak şekilde ayarlayabiliyorsunuz.
  • Arkadaşlar merhaba yurtdışı s7im var fakat güncelleme yapamıyorum. yetkisiz bir yolla değiştirildi hatası veriyor. aynı yerden kardeşime aldıgımız s7 edgede boyle bir sorun yok güncelleme yapıyor. birde benim cihazda '3tips' diye bi uygulama gibi birşey var telefon açılırken ve kapanırken ekranda bir 3 rakamı oluyor acaba bundan kaynaklı mı? yardımcı olursanız minnettarım..
  • sky127 S kullanıcısına yanıt
    telefon root edildiyse yani şuan root varsa otadan güncelleme yapamassın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky127

Arkadaşlar merhaba yurtdışı s7im var fakat güncelleme yapamıyorum. yetkisiz bir yolla değiştirildi hatası veriyor. aynı yerden kardeşime aldıgımız s7 edgede boyle bir sorun yok güncelleme yapıyor. birde benim cihazda '3tips' diye bi uygulama gibi birşey var telefon açılırken ve kapanırken ekranda bir 3 rakamı oluyor acaba bundan kaynaklı mı? yardımcı olursanız minnettarım..

Cihaziniza root yapilmis ondandir odin ile rom atin duzelir otadan guncelleme alirsiniz

• Izzet87 I kullanıcısına yanıt
    Batarya sıcaklığı artmış bayağı. Normal denilemez. İnternetten izlediğiniz yere göre değişir. Farklı tarayıcılar ile de deneyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar az ışıklı ortamlarda video çekerken görüntü de buhu gibi bişey var sizde de öyle mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakirci1453 -- 28 Ekim 2016; 23:13:32 >
  • Ewet var

• Samsung firmasının s4 serisi için çıkardığı kablosuz şarj cihazı ile s6 ve s7 serisi telefonları şarj ederken telefonların ısınmaması ama yeni nesil yuvarlak cihazlarla şarj yaparken ısınmasının sebebini çözdüm.

Samsung sitesinden ufak bir araştırma yapınca sebebini anladım. s4 için olan büyük şarj cihazı ısınma engelleyici sisteme sahipmiş. Samsung EP-PG920IWEGWW yuvarlak cihaz ise öyle bir sisteme sahip değil. O yüzden hem kendisi hem telefonları ısıtıyor.
  • Arkadaşlar bende S7 edge ile yeniyim. Güncellemeden sonra bende farkettim sizler yazınca. Hattım Turkcell ve 4.5G de iki diş sabit kalıyor şebeke çubuğu. İnternet, bağlantı da sorun yok ama ilginç geldi bana da. Turkcell kaynaklı da olabilir diğer hatlar da var mı acaba aynı durum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferit.61 -- 28 Ekim 2016; 23:37:21 >
  • ferit.61 kullanıcısına yanıt
    Şimdi denedim vodafone da full çekiyo bir sorun yok genel olarak güncellemeden sonra telefon bekleme modunda şarj da biraz iyileşmiş gibi geldi bana
  • Arkadaşlar ben telefonu alanı üç ay oldu yaklaşık 3 haftadır telefon kitlenip kapanıp açılıyor bazen bu bir kere bazen 8-10 kere yapıyor. Bu konu hakkında bilgi verebilecek bi arkadaş varsa sevinirim

• İyi geceler arkadaşlar. İthalatçi garantili aldığım csc kodu EGY olan s7 edge telefonumu aşağıdaki arkadaşın anlattığı gibi yaparak sıfırladım.

quote:

Taklitçi karşıtı

Hocam root yapıp aşağıdaki adımları uygulayın

Root browser uygulaması ile /system/csc yolunda ilerleyip sales_code.dat dosyasını text editorde açıp içini silip büyük harflerle tırnaksız olarak "TUR" yazıp kaydedip çıkın. Daha sonra /efs/imei/mps_code.dat dosyasını da aynı şekilde text editorde açıp içini silip büyük harflerle tırnaksız olarak "TUR" yazıp kaydedip çıkın ve romu tekrar odinden yükleyip ayarlardan fabrika ayarına sıfırlayın

Sammobileden de PDA G935FXXU1BPH6 CSC G935FOJX1BPH3 nolu romu yükledim. En güncel romun bir öncekisi. Telefondan phone infoyla kontrol ettiğimde durum bu.

Güncellemeleri kontrol et dediğimde en son güncellemeyi bulmuyor. Acaba bir kaç saat beklemem mi lazım yoksa bir yerde hata mı yaptım. Bir bilgisi olan arkadaş varsa bana yardımcı olursa sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 20632064206520662067
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.