Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2064. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.428.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20622063206420652066
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung store dan uygulama satın alamıyorum

Whatsedge panelini satın alacağım ama 2 gündür deniyorum şifremi giriyorum alıyormuş gibi yapıyor sonra hiçbirşey olmuyor. kartımdan da para çekmiyor.
  • Güncelledim. Hiç bir sorun yok wi-fi ile alakalı. Bekleme süresine hiç dikkat etmediğim için bilmiyorum. Ama sanki eskisine göre daha az sarj yiyor gibi.

Gayet memnunum kısacası :D
  • Always on özelliğindeki ışık arka planda cok yanıyor sanki onu kısma yeri varmı böyle şarjı gidiyor gibi cepte kapanıyor ama masaya koyunca açık ve fazla ışık veriyor yoksa normal mi bu ?
  • Ne oldu anlayamadım son 1 haftadır ram türetimi arttı normalde boş ram 1.5 olurdu temizle dediğimde 1.8_1.9 falan kalırdı. Şimdi 1.2 boş var temizle dediğimde 1.4 1.5 oluyor. Yani bir ayar mi bozdum ki? Ram tüketimine nereden bakabilirim.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt
    O da kapalı.

• Güncellemeden sonraki durum. Lütfen yorumlar mısınız?
    SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• wi-fi den yukluyor şu an TR s7 cihaz 175 mgbyte guncellemyı

http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G930F/TUR/
  • Daha önce hep lg ve sony kullandom. Şuan elimde z3compact var. İlk defa s7 edge almayı düşünüyorum. Ama netteki videolarda sanki g5 daha gerçekçi resimler çekiyor.gibi geldi. Samsung sadece düşük ışıkta güzel sonuclar vermiş. Kararsız kaldım bende. O kadar kötümü sonuclar s7 edgede. ?

• Selam arkadaşlar, yine ben.

Dün akşam güncellemeyi yükledikten sonra

" hot pixel devam ediyor "

Şeklindeki sıkıntıyı hatırlayanlar vardır.
    Neyse ki kristal farkıyla ben yanılmışım, sıkıntı yok yani.

Ancak; dün akşamdan bu yana takip ediyorum.

Hattım turkcell. Her zaman 4 ile 5 çubuk çeken yerlerde dün akşam güncellemeden sonra 2 çubuk çekmeye başladı. Konuşma kalitesinde sıkıntı yok.
    Var mı dikkatini çeken?

Lan samsung, ben bu aleti çok sevdim. İlkinde para iadesi aldım. Gittim aynı aleti yeniden aldım. Uğraştırma, yorma beni.

• Aynen 4g cekmiyo 3g bile rezil surekli kopuyo .. turkceli aradim sebeke bolgede bir sorun bakim vs yok diyo ..kafayi yicem samsung Allah belani versin..

• quote:

Orijinalden alıntı: mavvrick

Aynen 4g cekmiyo 3g bile rezil surekli kopuyo .. turkceli aradim sebeke bolgede bir sorun bakim vs yok diyo ..kafayi yicem samsung Allah belani versin..

Görüşme kalitesinde sıkıntı yok.
    Kopma yok. Bağlanmama yok.
    Hattın düşmesi yok.
    Sürekli 4 buçuk g. bağlı.

Ama sadece gösterge 2 çubuk.

Göstergede mi bir sorun oldu acaba?

• Vala bende de hat full cekiyo internet yok anlamadim umarim turkcelden kaynaklidir herkeste farkli sorunlara vesile olmus anlasilan ... yuklemeyin sakin

• celebic kullanıcısına yanıt
    Yan tuşları bulmakta biraz zorlanabiliyorsunuz ama kısa zamanda alışıyorsunuz. Hassasiyet olarak biraz sert.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmlhyt

Daha önce hep lg ve sony kullandom. Şuan elimde z3compact var. İlk defa s7 edge almayı düşünüyorum. Ama netteki videolarda sanki g5 daha gerçekçi resimler çekiyor.gibi geldi. Samsung sadece düşük ışıkta güzel sonuclar vermiş. Kararsız kaldım bende. O kadar kötümü sonuclar s7 edgede. ?

bende lg g3 kullandım 2 sene ,g5 le duz s7 arasında kaldım su gecırmeme ozellıgı daha agır bastı g5 e gore
    cıhaz oldukca guzel g3 e ve g5 e gore tavsıye ederım
  • ISO yine yüksek ama pozlama süresi, parlaklık ve kumlanma azaltıcıyla telafi etmişler, daha iyi görüntü çıkmış

Batarya için karar vermeden önce birkaç gün bekleyin derim, hemen her firmwarede ilk etapta bu durumlar olabiliyor. Android OS/ System ilk günleree yüksek çıkıp sonra normale dönebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar merhaba, bu Samsung Türkiye facebook sayfasında gördüğüm, S7,S7 edge vs note 5 alan kullanıcılar için gear vr
    Kampanyası var yalnız başlangıç tarihi 19 Ağustos, ben bu tarihten yaklaşık 1 ay önce s7 aldım. Bu konuda benim gibi mağdur olanların yaptığı birşey var mı acaba? (Konuyu takip edemedim kusura bakmayın)
    İyi forumlar..

• tcdlmlt kullanıcısına yanıt
    Uugulama gizleme uzun zamandır yapılamıyor hocam. Root gerektiriyor..

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    Package disabler pro kullaniyosaniz, engellediklerinizi tekrar aktif edip oyle deneyin. Tabi engellediklerinizin guncellemesi olabilir. Engeli kaldirdiktan sonra cihazi yeniden baslatin. Package disabler pro kullanmiyosaniz banka ile ilgili problem olabilir. Belki online alisverislere kapalıdır.

• Battalgazi1905 B kullanıcısına yanıt
    Yok hocam birşey engellemedim. Bankadan provizyon için 1tl de çekim yaptı ama anlamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Deceptions kullanıcısına yanıt
    Always on display, parlaklik ayarini ortamın aydınlığına gore otomatik olarak yapiyor. Karanlik bi odaya giderseniz parlakligin azaldığınını goreceksiniz. Manuel ayarı yok diye biliyorum.

• 
Sayfa: önceki 20622063206420652066
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.