Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: GoldenEye350 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 8 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz )
94.128
Cevap
542
Favori
3.145.784
Tıklama
Giriş
    380 Mesaj

Hocam, tertemiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    1şahıs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: safaersan

Bende knox sayaci 0×1 yaziyor ne anlama geliyor
    Root yok

Üzerinde işlem yapılmış muhtemelen garantisi bitti cihazın.

|
    |

Orijinalden alıntı: mseyitsahin

yeni gelen güncelleme yüklenmiş yani anladığım kadarıyla ? ama ben hiç bir güncelleme ne yükledim nede bir şey yaptım haftalardır bu şekildeydi

Hocam pardon ben en son çıkmış firmware kısmını görmüşüm. Güncelleme size yüklenmemiş dahaden. Gerçi bende dün sammobile'dan indirip odin ile kurdum. Bekleyemedim gelmesini

|
    |

@gundar @deepblue cok tesekkur ederim bosuna zorlamayim ozaman

|
    |
    safaersan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mseyitsahin

Hocam gelsinde bu gün olmasada yarın olsun beklerim bir iki gün ama odin fln hiç uğraşmak istemiyorum hem sıkıntı olur molur hemde telefonu o kadar uygulama vs var format vs olur baştan kurmak herşeyi zulüm gibi.

Hocam smartswitch uygulamarla beraber yedekliyor. Öyle olmasa zaten bende odin ile uğraşmam tekrar uygulamaları tek tek yüklemiyorum

Aynı durumdayız paylaştığınız fotoğraflar da ki durumlarımız aynı.Güncelleme hala gelmedi.CSC kodunu değiştirmemiz gerekicek sanırım,şuan kullandığımız yazılım Multi CSC kodlu bir yazılım IRAN'ı değiştirip Tur yaptığımızda mevcut yeni güncellemeyi hemen görücek diye düşünüyorum.Kısacası csc kodunu değiştirmemiz lazım yada güncellemenin bu yazılımı da verilmesini beklicez.Buradan bir arkadaş yardımcı olursa csc değişimiyle ilgili işler değişir
    |
    |
    quote:

Hocam bir ihtimal belki android 7 çıktığı zaman odin ile kurarsanız bir ihtimal baştan dediğim gibi csc değişebilir. Android 7'nin çıkmasını bekleyin Türkiye romu çıkınca flashlayın deneyin bakalım ne olacak.

|
    |

Ön kamerada odak yapamazsınız zaten. Odak sabittir. Zaten benim telefon ön kamera arkaya odakladığı ve yüzümü bulanık çıkardığı için değişime gitmişti. Bazı s7'lerde bu sorun mevcut. Bu fotoğrafta pek odak sorunu yok. S7'ler de yakından çekerseniz suratınız bulanık çeker. Bu da büyük ihtimalle 1.7 açıklık ve geniş açı yüzünden.
    |
    |
    bblokee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben aksiyona girmiyim hiç hocam beklerim mazlum gibi artık :D
    |
    |
    dr20mouse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam arkadaşımda 6s var ve s7'de kanedi kamera uygulamasını kullanarak selife çekerseniz iphone 5s'den bile kötü sonuç alırsınız fakat camera super pixel uygualamasını kurun ayarlardan noise reduction kapatın ve sonuçları gözlerinizle görün. Değil 6s 7s bile çıksa bu ön kamera performansına yetişemez. Her şey yazılımda bitiyor. Bu program sayesinde daha iyi beyaz ayarı yapabiliyor kameranız. Noise-reduction u da kapatarak yüzünüzün olduğu gibi çıkmasını sağlıyor. Arka kamera içinde kullanabilirsiniz ama tek kötü yanı çektiğiniz fotoğrafların boyutu 15 mb'dan başlıyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.anforapps.camerasuperpixel&hl=tr
    |
    |
    RX 480 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    522 Mesaj

Telefonu alalı 2 hafta oldu. İlk defa bugün denedim hot pixel var mi diye ve ilk fotoğrafta çıktı. Sol alta bakarsanız görebilirsiniz.

|
    |
    DeeepBlue kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    || BMW E60 5.20D LCI ||
  • Binbaşı
    1002 Mesaj

Suanda denedim aralarindaki farki gordukten sonra kesinlikle kamera kisminda yazilim sıkıntısı var diyebilirim. Samsungun bu kamera yazilimina derhal el atmasi lazim.

|
    |
    felmyaxe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

mavi pikseli diyorsunuz hocam, hot pixelden ziyade artifact e benziyor. Tüm HDR fotolarında adedi de fazlalaşarak çıkıyorsa o zaman işin boyutu değişebilir. İşin ilginci ne ben ne de tahirözgün APD kullanırken farketmedik. Neyse ki BPJE gibi bir çözümümüz var artık , batarya performansı tahminimce APC kadar iyi olmasa da BPH seviyesini koruyacaktır. Bu forumdaki ve XDA deki arkadaşlar kullanıp birkaç güne yorumlayacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    orcun93 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam önceki mesajımda dediğim gibi bence CSC yi TUR yapmanızın gereği yok. VOLTE de daha kullanılabilecek stabilitede değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    safaersan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    S7 edge almaya karar verdim beni tek dusunduren ekran koruyucu okudugum cogu yorumda ekran koruyucularin saglikli olmadigi kavisli ekrandan dolayi, tam oturan bir ekran koruyucu yokmu bu tel icin sizler ne sekilde kullaniyorsunuz
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi or_ca -- 27 Ekim 2016; 22:28:43 >

Ekran koruyucuyu ben hic bir telefonuma taktirmadim s7 edgedede taktirman gerekmez. Seffaf silikon bi kilif attir kullan. :) kavisli ekranda sen ne yaparsan yap o jelatin kalkar bir sure sonra.

|
    |
    or_ca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Uygun ışıkta tekrar deneyip bilgilendiririm o zaman. Hot pixeli tam olarak bilmediğim için bu olduğunu düşündüm. Tam pembe değil mor olmuş benimki

Batarya için de yorumları bekleyip duruma göre güncelleyeceğim.

|
    |
    DeeepBlue kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    || BMW E60 5.20D LCI ||
  • Yarbay
    11222 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DeeepBlue

S4 için olduğunu bilmiyordum :) S6 ve Edge versiyonları da var, farkları boyutları sanırım. Ben de cihazdan memnun kaldım. @dr20mouse

@tahirozgun Ben de Tansu Bey ve Volkan Beye teşekkür maili atacağım.

Aynı ürün benim abim de var. s4 aldığında gelmişti. Tabi s4 de çalışması için telefonun kapağını kablosuz şarja uygun olan orijinal kapağı ile değiştirmek gerekiyor. Telefonda biraz kalınlaşıyor.

s6 ve S6 edge için olan modellerde dediğin gibi boyut farkı var bir de s6 serisi için olan uzaktan da olsa görünen ışığa sahip olduğundan telefondan senden uzakta şarj oluyorsa ışığı yeşile dönünce şarj işleminin bitiğini anlıyorsun. Bu ikisi dışında şarj etme açısından süre olarak fark yok. Tabi kalkıp hızlı şarj destekli olanı almazsan. Hızlı şarj destekli olanın normal şarj destekli olana göre yavaş şarjı da biraz daha hızlı oluyormuş

EDİT: Bu arada s4 için olan o eski versiyon kablosuz şarj uyumlu tüm telefon modelleriyle (En azından Samsungların tamamı)çalışıyor. Yeni versiyon yani s6 ve s7 için çıkanlar ise tüm modelleri desteklemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 27 Ekim 2016; 22:52:33 >

• Binbaşı
    1675 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serdar55

11 eylül 2016 wietnam üretimi, ön sensör samsung, dünki güncelleme yüklü, hdr on.

hot pixel mi gördüm ne! bir de siz bakar mısınız lütfen.

Gece video çekimi yapın düşük isikta bulaniklik oluyormu

Bey Azura
haberler
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.