Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2062. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20602061206220632064
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni guncelleme ile ekran suresi dustu yine lanet olsun ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Battalgazi1905

Bildiğim kadariyla her cihazin seri numarasi farkli olmak zorunda. Çin şirketleri o gordugunuz videodaki seri numarasini kopyalamis olabilirler sahte oldugu anlasilmasin diye. Samsungun Amerika sitesinde samsung hesabina girip aldığın samsung cihazı kaydettirebiliyosun register yapip. Orada cihazin modelini, seri numarasini ve satın alinma tarihini soruyor kayit yapmak icin. Bunlardan biri yanlış olursa kaydetmiyor.

Videoda ki seri numarasından söz etmiyorum. Benim HB aldığım cihazın siyah olan modelini yabancı bir forumda gördüm ve onun üzerindeki seri numarasının aynısı benim HB aldığımda da yazıyor.

Ama bendeki sahte olamaz çünkü sahte olanların bir çok şeyi görüntü olarak farklı olabiliyor. Mesela sahtelerin ön tarafındaki logo ile orjinallerin önündeki logo arasında fark var.

Orijinallerin logosu gölgeli ve el sürünce bir yazıya dokunuyormuşsun hissi veriyormuş. Sahteler ise gölgesiz ve el sürünce bir yazıya dokunuyormuşsun hissi vermiyormuş. Benim cihaz o hissi veriyor ve gölgeli de. Bir de sahtelerin kutusundan çıkan kitapçık için tek sayfa diyorlar.

• DeeepBlue kullanıcısına yanıt
    Diyafram: f/1.7
    ISO: 250

Her iki fotoda da bu değerler aynı.

• Normalde bu alanın çekiminde kesinlikle hotpixel olurdu. APC sürümünde dahi karşılaştım hotpixel'e. Ancak BPJ sürümünde herhangi bir hotpixel e denk gelmedim. Siz de bakın:

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

EXIF Bilgileri şöyle:
    Pozlama süresi: 1/50
    ISO: 80
    Parlaklık: +1.47

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkangunes04 -- 28 Ekim 2016; 11:26:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavvrick

Yeni guncelleme ile ekran suresi dustu yine lanet olsun ya

Hocam merhaba... birkaç gün süre tanıyın bence, düzelmezse bende güncellemeyeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: BorgaXxX

Valla bana bir kaç gün önce gelen 29 mblık güncelleme ile wifi kafayı yedi. Daha önce hicbir sorun olmadan çalışan wifi kendi kendine kopup duruyor inter wt kullanilamiyor yaziyor modem isminin altinda tekrar bağlan demek gerekiyor. Abim de de s7 edge var o da kendi modeminde son guncellemeden sonra ayni sorunu yaşamaya başlamış.

Dünkü 160 mblık güncellemeden sonra benim wifi de aynı şekilde sürekli kopup duruyor. Ben de modemden falan sanmıştım. Demek telefondanmış. Düzeltirler herhalde.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Ben S7den once S6 Edge modelini kullaniyordum. Amerikada oldugum icin Samsung payi aktiflestirdigimden dolayi samsung bana hediye olarak kablosuz sarj aleti gonderdi. Sizde olanın siyah rengi var bende de. Onun öndeki samsung yazısı kabartmalı degil. El sürünce yazı hissi vermiyor. S7yi aldiktan sonra amazondan kablosuz hizli sarj aleti aldim. Onun da yazısı kabartmalı degil.

• Konu içi arama kapalı olduğundan eski mesajlarda varsa göremedim. Package disabler pro ile kapatılan paketlerin bir listesi var mı acaba. Telfon S7 Edge
  • S7'nin kamera ayarlarında diyafram ayarlama yok sanırım değil mi arkadaşlar?
  • S7 Edge için Spigen Thin Fit kılıf almaya karar verdim.
    Ekran koruyucu (temperli veya normal) olarak ne alayım?
    Spigen ekran koruyucu (tempersiz) var ama 40 TL.
  • tanra T kullanıcısına yanıt
    Yok hocam sabit 1.7

• quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

S7 Edge için Spigen Thin Fit kılıf almaya karar verdim.
    Ekran koruyucu (temperli veya normal) olarak ne alayım?
    Spigen ekran koruyucu (tempersiz) var ama 40 TL.

Alma Hocam kılıf yeter

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Güncellemeyi yapmadım, APD kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed -

arkadaşlar kılıf ne kullanıyorsunuz? ince ve iyi koruyan bir kılıf öneriniz ne olur?

bir de kılıflar genelde ekran filmlerini kaldırıyor. kalkmayan ekran filmi bestskinsever'da var ama, biraz pahalıya geliyor. başka alternatif var mıdır? bir de telefonu komple kaplayan clearcoat var, kullanan var mı?

spiegen şeffaf olanı kullanıyorum. 40 lira küsür.
    sadece ekrana doğru gelen kısım biraz daha yukarda olduğu için kenarlardaki tuşlara basınca biraz sıkıntı.
    ama genel olarak elden kaymıyor. sağlam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

quote:

Hocam merhaba... birkaç gün süre tanıyın bence, düzelmezse bende güncellemeyeyim

S7 930f cihazım benimde pil akıyor resmen,öğlen saat 12 %55 şarjım var genelde %70 olması lazım idi (ota dan güncelledim ve kullanım alışkanlık dışında bir şey yapmıyorum.)

• Son güncellemeden beridir şarja takılı iken telefon ekranı kararıp ardından gökkuşağı rengine dönüyor güç tuşuna basınca ekran kaanıyor. Tek bende mi bu sorun (dün güncelledim TR romu) edit: ekran koruyucusu aktifleşmiş :(

ayrıca şarj konusunda berbat bir hale geldi telefon 4.5g açık ve 2-3 görüşme yaparak 2 saatte %15 şarj yedi cihaz :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayisikent -- 28 Ekim 2016; 14:06:12 >
  • drainBamaged D kullanıcısına yanıt
    Dayanabilirsem bugünü de geçirip duruma göre çıkaracağım filmi. Ancak durabileceğimi sanmıyorum

Mesajınıza ve sitesindeki uygulama videolarına göre kendim uygulayacağım bu sefer. Yalnız bir sorum olacak. Benim koruyucunun yapışkanları tam yapışmadı diye mi bilmiyorum bir yumuşaklık var. Yani tam kaygan değil sanki ve tırnağımla bastırsam orası içine çokecek iz kalacak gibi. Zamanla geçer diye düşünüyorum. Sizde de öyle mi?

• Bildirim gelince ekran ışığı yanmıyor benim. SMS gelince fln yanıyor. Kaçırdığım bir ayar mi var?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar telefon bazen kendi kendine ekranı açılıyor sizde de var mı acaba bu sorun? Ne bir bildirim hiçbir şey gelmiyor ama ekran açılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_divx

quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

quote:

S7 930f cihazım benimde pil akıyor resmen,öğlen saat 12 %55 şarjım var genelde %70 olması lazım idi (ota dan güncelledim ve kullanım alışkanlık dışında bir şey yapmıyorum.)

Ozaman güncelleme bana uzak:(

• 
Sayfa: önceki 20602061206220632064
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.