Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
26 Misafir Kullanıcı, 20 Masaüstü Kullanıcı, 6 Mobil Kullanıcı ( 6 Mobil Cihaz )
94.131
Cevap
542
Favori
3.146.715
Tıklama
Giriş
    408 Mesaj

Hocam bana güncelleme gelmedi hala sebebi nedir acaba smart switc bağlıyorum ordada bi hareket yok ota yoluna bakıyorum orada da En yeni güncellemeler zaten yüklendi.
    Geçerli sürüm : G935FXXU1BPH6 / G935FOJX1BPH3 / G935FXXU1BPH1 yazıyor ?
    |
    |
    Kampec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bana da bugün geldi mesaj. Kargolama ne zaman yapılıyor acaba bilgisi olan varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Xlarge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: yasinkilic84

heh işte ayni bunun gibiydi daha once almistim kirilmaya karsi korumuyor ama super oturuyor.

Aynen kırılmayı değil çizilmeyi önler.

|
    |

Orijinalden alıntı: ezimuse

Yarın alayım bir deneyeyim. Olmadı cinden 1dolara alıp patladık değiştireceğim 😂

Uyguladıktan sonra edge kısımlarının üstünden çakmakla hafifçe geç ve iyice bastır. Daha da kalmaz sen istemedikçe.

|
    |

hocam spigen cam filmi kullanmak icin spigen kilif almak zorunda olmamaliyim. kaldiki spigen cam filimleri sadece spigen kılıflarla kullanima uygundur gibi bir not olsa yine almazdim. onuda gectim urun hatali, hatayi ortmek icin neden ayni firmanin kilifini kullanayim.
    neresinden bakarsaniz problem.
    ayrica spigen piyasa fiyatlarinin nispeten uzerinde fiyatlara satilan kalite iddaasi olan bi firma..

|
    |
    bakirci1453 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Iphone3 , Iphone4 , Iphone5 , Galaxy Note2 , Galaxy Note3 , Galaxy Note4 , Galaxy Note5 , Galaxy S7 Edge , Galaxy S8+ , Galaxy Watch , PS1, PS3 Slim, PS4 1TB, Opel Astra GTC , BMW F30 M Joy G A L A T A S A R A Y
  • Yüzbaşı
    408 Mesaj

Güncelleme neye göre geliyor bana hala gelen giden yokta acaba benim cihazda mı bi problem var.
    |
    |
    haki02 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: serdarrrrr

quote:

Orijinalden alıntı: fyk18

Yaklaşık 1 aydan uzun bir zaman önce gear vr kampanyası dahilinde sipariş vermiştim..Kampanya gear vr (SMR-321) verilecek yazıyordu ama bana note 7 ile beraber tanıtılan yeni gear vr geldi

herkese ondan yolladılar kardeş kenarı dokunmatik olan seri değilmi

Hocam 19 Ekimden sonra alınan cihazlar için mi geçerli sadece hocam?

Ben kullanıyorum arkadaşım. Yaklaşık 3 ay oldu. Spigenin cyristal şeffaf kılıfıyla beraber kullanıyorum. Herhangi bir kalkma sorunu yok. Ylnız uygularken kavisli kısımlara 2 şer dk parmğınızla baskı uygulamalısınız. Ve mümkünse ilk 1 saat kullanmayın. Ekrankoruyucuda sevmediğim tek kısım parmak izi bırakması.
    |
    |
    yasinkilic84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Başka kiliflada gayet güzel olur ben kendim kullanıyorum diye oyle dedim. Ayrıca 38.90 kılıf 37.90 da jelatin bence uygun bu ürünlere karşılık

|
    |
    yasinkilic84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Banada dün gece gelmişti, sizinki ile boyutu aynı.

|
    |
    Kampec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Pdateknolojiden gelen Samsung Wireless Charge (Note 5) cihazını bugün teslim aldım. Tahmin ettiğim gibi S7E mi %15 den % 100 e 2 saat 59 dakikada şarj ediyor, şimdi taktım :) Spigen Tough Armor kılıfa rağmen cihazı hemen tanıyıp şarj etmeye başladı Hızlı şarj istemeyen kullanıcılara tavsiye edilebilir, kargoyla 25TL fiyatında ve orjinal ürün... Önerileriniz için teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeeepBlue -- 27 Ekim 2016; 21:29:24 >
    |
    |
    Bahsedilenler: freeze-bee , dr20mouse , DeeepBlue kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hot pixel mi gördüm ne! bir de siz bakar mısınız lütfen.

Orijinalden alıntı: DeeepBlue

Pdateknolojiden gelen Samsung Wireless Charge (Note 5) cihazını bugün teslim aldım. Tahmin ettiğim gibi S7E mi %15 den % 100 e 2 saat 59 dakikada şarj ediyor, şimdi taktım :) Spigen Tough Armor kılıfa rağmen cihazı hemen tanıyıp şarj etmeye başladı Hızlı şarj istemeyen kullanıcılara tavsiye edilebilir, kargoyla 25TL fiyatında ve orjinal ürün... Önerileriniz için teşekkürler :)

Hocam ismini değişmişler satılsın diye ama bildiğimiz S4 için Qi standartındaki kablosuz şarj cihazı

Hakkını yemiyim fiyatına göre iyi bir cihaz ve ayrıca kablolu şarj ettiğimiz gibi deşarj oluyor telefon sürelerde bir değişme yok bu yönünü çok sevdim şuanda ikinci şarjımı yapıyorum bu cihazla :)

• Yarbay
    2227 Mesaj
    arkadaşlar son güncellemede changelog kısmında yazmasa da bence kamerada göze görülür iyileşme var. Çünkü ben bu sürümden önce APD sürümü kullanıyordum ve onda da memnundum kameradan. Bu kamera yazılımı da bence gayet iyi odaklama hızı düzelmiş ve hotpixel olayı yok. Sanırım bu yazılımı samsung sensörler baz alınarak yapılmış. Ayrıca Twitter da Tansu Bey e teşekkürlerimi ilettim. Kesinlikle bizim şikayetimiz göz önüne alınmış bence

Ben göremedim

|
    |
    serdar55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bana güncelleme gelmemiş hala sanırım sebebi ne olabilir smart switch ilede ota ilede kontrol ediyorum gelen giden yok telefonuda yeniden başlattım hala aynı.
    |
    |
    tahirozgun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hotpixel gözükmüyor. ben göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakirts -- 27 Ekim 2016; 19:45:49 >
    |
    |
    serdar55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: 1şahıs

Ben göremedim

Fotoğrafın soluna, avizenin kuğu boynu gibi kıvrımlı kısmına bakınız, bariz iki mor noktayı göreceksiniz.

Geçerli sürüm : G935FXXU1BPH6 / G935FOJX1BPH3 / G935FXXU1BPH1 yazıyor ? acaba bende ki güncel sürüm mü?
    |
    |
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
SEO
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.