Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen bende hic sevmem beklemeyi geri sayim basladi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demand it!

Note 5 de sikini cikarmiyosa s7 de hic cikarmamasi lazim duz mantik bakinca.
    Edge pahali ama bu s7 aklimi celiyo biraz bi gidip bakmak lazim.

Hocam bende s7 siyah renk almayı düşünüyorum. S7 Edgeye hem fiyatından dolayı hem büyüklüğünden hemde edge kenarından dolayı ısınamadım. G4'ün ekranı kavisli olmasına rağmen 5.5 ekran bana büyük geliyor. Bu sefer daha küçük telefon tercih edeceğim. Taşıması cebe sığması daha kolay. Birde edge ekrana s6dan beri ısınamadım. Ekran koruyucu çekmesi, telefonu masadan alması bile dert olur. Tabi bu benim şahsi fikrim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoLKovY -- 6 Mart 2016; 21:16:42 >
  • Surfacefr kullanıcısına yanıt
    az uğraştırıyormuş harbiden :) teşekkürler az sonra üye olayım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

En çok edge tercih ediliyor galiba,sadece s7 alacak kaç kişi var acaba?

Zaten son 2 senedir galaxy serisinin beğenilmesindeki tek unsu edge modeli bana göre. Edge modeli olmasa, şahsen konuya bile girmem

Aksine ben de Edge modelini beğenmiyorum. Eğimli ekran garip geliyor. Ayrıca normal modelden daha büyük. Normal S7 almayı düşünüyorum.

• AlliedSL A kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ne takıntısı fiyatı uygun olsun resmi Türkiye garantisi olsun yeterli benim için. İnşallah dediğiniz gibi olur.

• Bu arada bi konuya açıklık getiriyim ben Samsung kullanıcısı yada on siparişi veren biri deilim scream kardeşimi gordum kendisini lenovo vibe p1 forumundan tanirim bi kaç arkadaş bir olmuş yok şöyle yok böyle deyip deli saçması şeyler söylüyorlardı bende haksızlığı sevmedigim burada yanında kaldım ama işte olaylara dayanamayıp konuya mudail olmuyor eskisi gibi doğrudur makina cezbedici mükemmel bende almak isterdim ama gerçekten uç bin lira herkesin verebileceği bi rakam deil şimdiye kadar şarj sıkıntısı çektiğim için lenovo aldım tam bi şarj ve f/p ürünü herkese hayırlı forumlar dilerim kardeşim sende pire için yorgan yakma değmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

quote:

quote:

Zaten son 2 senedir galaxy serisinin beğenilmesindeki tek unsu edge modeli bana göre. Edge modeli olmasa, şahsen konuya bile girmem

Aksine ben de Edge modelini beğenmiyorum. Eğimli ekran garip geliyor. Ayrıca normal modelden daha büyük. Normal S7 almayı düşünüyorum.

İstisnalar kaideyi bozmaz hocam. s7 edge daha pahalı model olmasına karşın daha fazla satılıyor. Daha ucuz olan model olsaydı, 7-8 kat satış farkı atabilirdi. Gene de zevkler ve renkler tartışılamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeeepBlue

Hayırlı olsun ben de bugün Samsung Fr den sipariş verdim, 11'ine kadar teslim edilecek yazıyor.

Yalnız VR hediyesini cihazla mı göndercekler tam anlayamadım?
    Bir yerde birkaç belge (telefon kutusundaki IMEI nosu yazan yeri kesip göndermek vs.) hazırla Samsungun adresine gönder, promotions sayfasından üye ol gibi talimatlar vardı, bilginiz var mı VR ı nasıl alacağımız konusunda?

Kaça aldın kardeş???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Yok hocam ne takıntısı fiyatı uygun olsun resmi Türkiye garantisi olsun yeterli benim için. İnşallah dediğiniz gibi olur.

Normal s7'yi seneye n11 gibi sitelerden 2000tlye bulabilirsiniz fakat s7 edgeyi 2000tlye düşmesini çok zor. s7 edgeyi bir sene sonra 2500 civarı bulabilirsiniz. Tabi telefonun ne kadar sattığına da bağlı. Telefon sağlam satarsa firma neden fiyatını düşürsün ?
  • Jusqua kullanıcısına yanıt
    hocam hayırlı olsun öncelikle. bu kablosuz şarj standı olayı şahsınıza özel bir durum mu yoksa gittiğiniz teknosa da samsung promotörünün bir kıyağı mı? ona göre teknosadan zorlayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utku01 -- 6 Mart 2016; 21:25:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlliedSL

Siz rahat olun hocam eğer takıntınız yoksa geçmiş amiral modeli almaya, seneye bu zamanlar hepsiburada da 2000 tlye rahat alırız :)

o iş her zaman öyle olmuyor, ben S7'yi S6 fiyatları düşsün diye beklerken şu an bataryadan dolayı S7 alma noktasına geldim ama hala aradaki 1000 liralık fark düşündürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cöldeki kutup ayısı -- 6 Mart 2016; 21:25:17 >
  • koxalbuyuk kullanıcısına yanıt
    Samsung'un kendi sitesinden 799€ ya aldım, yüksek kur farkından etkilenmemek için yakınımın Fransız kredi kartıyla aldık.

• quote:

quote:

quote:

Aynen bende isinamadim,kavisli ekrani sevmiyorum galiba,bu arada sizi z2 konusundan tanıyorum nasılsınız

• WoLKovY kullanıcısına yanıt
    O paraları haketmiyor hocam bence ayrıca bütçem de yok ben bekleme taraftarıyım acelem yok teşekkürler.

• Suan kopenhagtayim..Burada satisa konmus. Sans eseri gordum. yarin incelemeye gidecegim. para olsa alirdim. Fiyatini da bi ogrenirim kron cinsinden

• Arkadaşlar s6'daki home tuşunun sallanması sorununu Samsung, s7 modelinde düzeltmiş mi/düzelmiş midir ? bilginiz var mı?
  • İçimden bir ses yarın ya da ertesi gün samsung mağazalarda satışın başlayacağını söylüyor arkadaşlar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen bende isinamadim,kavisli ekrani sevmiyorum galiba,bu arada sizi z2 konusundan tanıyorum nasılsınız

Allaha şükür iyiyim siz nasılsınız? Evet Z2 forumunda takılmıştım Z3 Compact kullanıyorum şimdi. S7 aklımı çeldi adamlar eksiksiz telefon yapmış. 2500 seviyelerine düşünce alacağım kısmet olursa.

• incelemelerden gördüğüm kadarıyla arayüz kasmaya devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoLKovY

quote:

Orijinalden alıntı: cepcep34

Spigen sitesi üzerinden mesaj bıraktım bende. Haftasonu çalışmadıkları için yarın cevap gelir diye düşünüyorum. Net bir tarih verirlerse liquid crystal diye geçiyordu sanırım 41 lira gibi bişeydi kargo bedava sipariş vereceğim. Gönderim tarihi belli olunca yazarım burdan.

Hocam şeffaf kılıf bu telefonda güzel durur mu ki?

[DHTUBE=] SPIGENDEN ULTRA HYBIRD CRYSTAL MODELI COK GUZEL HEM TASARIMI BOZMUYOR HEMDE TELEFONU MUTHIS KORUYOR TalAVSIYE EDERIM

• 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.