Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: osmanhasimcan Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 7 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı
94.102
Cevap
543
Favori
3.144.188
Tıklama
Giriş
    1213 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ₯

-Telefonu öne arkaya sallayın tık tık ses gelmeli ve kamerayı açıp aynı şeyi yapınca ses gelmemeli.
    -Kemera açıkken lensine bakın ve telefonu hafif hafif oynatın, lensin oynadığını göreceksiniz. İleri geri oynaması odaklama, sağa sola oynaması OIS için.
    -Kamerayı açıp biraz gezdirin ve birden telefonu sabitleyin. Sabitleme sonrasında görüntü hafif kayıyorsa OIS çalışıyordur. Kısacası bu 3 seçenekten birisinin gerçekleşmesi yeterli.

İleri geri hateket yok kardeim saga sola hareket ediyor ama ileri geri o netleme finksiyonu yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    BITFENİX PRODIGY I GIGABYTE GA-AB350N-GAMING WIFI I RYZEN 7 3700X IMasterLiquid ML240L RGBI 16Gb DDR4 HYPERX PREDATOR RGB I SAMSUNG 960 EVO 250GB I 3TB WD GREEN I MSI GAMING X AMD RADEON RX 480 8GB OC I SENHEISER RS-170 I LOGITECH PRO9000 I LOGITECH F710 X2 I A4 TECH BLOODY R8 I SEASONIC X 850 GOLD
  • Onbaşı
    36 Mesaj

Sevindim yardımcı olduğuma güle güle kullanın.

|
    |
    Cem_16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Buldum hocam teşekkürler
    |
    |
    KAZUYA MISHIMA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Onu zaten odaklana yaparken görürsünüz, yakın ve uzak çekimde sorun yoksa yoktur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    malahit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam nerden buldunuz yardımcı olur musunuz :)

|
    |
    regasoft kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: KAZUYA MISHIMA

[simage]
    [/simage]
    [simage][/simage]

Hocam 4.5G yazısının solunda "VOLTE" yazısı dikkatimi çekti. Bende bu zamana kadar hiç çıkmadı o.
    TURKCELL hattı kullanıyorum.
    VOLTE'yi nasıl açtırabilirim?

• Onbaşı
    36 Mesaj
    Arkadaşlar batman teması mağazada yok çıkması için ne yapabilirim?

Dostum google yaz Bauhause.apk diye çıkıyor zaten ;)
    |
    |
    Androios kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Kawaemo

http://geeknizer.com/batman-superman-galaxy-s7-edge-theme-apk

Uyarı: Package disabler pro ile Tema mağazasını devre dışı bıraktıktan sonra Temanın sınırsız olarak çalışması her s7 ve s7 edge kullananda işe yaramıyor. Forumdaki yorumlara bakarsak. Kimi arkadaş belli süre sonra telefon fabrikasyon temasına dönüyor demekte.

Ama çoğu kişide o işlem işe yaramakta.

Temayı indirdikten sonra kurulum yapacaksın ondan sonra Mağazada gözüküyor. Mağazada tema normalde ne s6 nede s7 serisi için yayınlanmadı bu sebeple bu yöntemle s6 ve s7 serisi kullananlar temaya sahip olabilmekte. Mağazada temayı seçtikten sonra sil, satın al ve Dene seçeneklerinden Dene olana tıklıyorsun ve Tema aktif oluyor. Ardından bahsi geçen yazılımı açıp Tema Mağazası ve Temalar uygulamasını devre dışı bırakman gerekiyor.

• Binbaşı
    1464 Mesaj

Uhocam Vodafone kullanıyorum ilk aldığımdan beri var.nasil açıldığını inanın bende bilmiyorum

|
    |
    Hknyc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    BITFENİX PRODIGY I GIGABYTE GA-AB350N-GAMING WIFI I RYZEN 7 3700X IMasterLiquid ML240L RGBI 16Gb DDR4 HYPERX PREDATOR RGB I SAMSUNG 960 EVO 250GB I 3TB WD GREEN I MSI GAMING X AMD RADEON RX 480 8GB OC I SENHEISER RS-170 I LOGITECH PRO9000 I LOGITECH F710 X2 I A4 TECH BLOODY R8 I SEASONIC X 850 GOLD
  • Binbaşı
    1464 Mesaj
    quote:

Hocam birkaç sayfa geride bahsedildi batman temasını bende bir dönem yüklemek için çok uğraştım fakat batman edition versiyonun romu var bu rom da sammobile sitesinde ve donanımhaber sayfasında verildi gerilerde rom orijinal rom olduğundan rot yapmanıza gerek kalmıyor odinle kuruluyor kurarsanız direk batman temasıyla ile kuruluyor sistem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAZUYA MISHIMA -- 7 Ağustos 2016; 22:09:17 >
  • Teğmen
    128 Mesaj

bende de aynı sorun vardı home tuşunun sağ ve soluna doğru bastığımda takılıyordu algılamıyordu 1 ay dolmadıgı için değişim istedim değiştirdiler sıfırını aldım önceki kadar olmasa da bu sefer home tuşunun sol tarafına doğru cok hafif takılma oluyordu servise aynı gün verdim takıntı yapmayın vs dediler bi ton kavga ettim zorla verdim yine değişim istedim ama bu sefer hata bulamamış beyfendiler geri verdiler uğraşmak istemedim lanet eettim aldım kullanıyorum böyle bi önceki telefon gibi değil ama yine basıyor sadece kör bir noktada takılıyor artık onu harbiden takıntı yapmıyorum
    |
    |
    buffon1987 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    280 Mesaj
    S7 nin gece cekimleri kotu geldi bana video cekimleri g4 den gecis yaptim

|
    |

İndirdim hocam teşekkür ederim, yazı tipi ateş ediyor yalnız. Üniversite notlarını vermek istemeyen öğrenci yazısı gibi güzel görünüyor :)
    |
    |
    regasoft kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: KAZUYA MISHIMA

quote:

Hocam birkaç sayfa geride bahsedildi batman temasını bende bir dönem yüklemek için çok uğraştım fakat batman edition versiyonun romu var bu rom da sammobile sitesinde ve donanımhaber sayfasında verildi gerilerde rom orijinal rom olduğundan rot yapmanıza gerek kalmıyor odinle kuruluyor kurarsanız direk batman temasıyla ile kuruluyor sistem.

Room kurmasına da aslında gerek yok. Mevcut yazılımlı telefonuna da kurabilir. Verdiğim linkten indirirse. Ama kimi arkadaşta nedense işe yaramıyor ancak normal de yaraması gerekiyor çünkü s7 için olan bir yöntem bu.

S7 den önceki seri olan S6 serisine bile bu yöntem sayesinde tema kurulmakta. S7 ve S7 edge kuramayan veya sadece 15 dakika çalıştırabilen arkadaşlar büyük olasılıkla bir yerde bir hata yapıyorlar.
    |
    |

• Yüzbaşı
    851 Mesaj

Hız , stabilite vs bir şüpheniz olmasın. Yapay ışıkta bazen dediğiniz gibi olabiliyor fakat dışarıda mükemmel. Arka kamerada hiçbir sıkıntı yok.
    |
    |
    BurakYuvruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1213 Mesaj
    Arkadaşlar kamerayı çevirince sağa sola netleme yapıyormu cihaz kendisi yoksa ekrana dokununca işaret çıkıp mı netleme gerçekleşiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Oto Fokus var yani dokunmanıza gerek kalmıyor.
    |
    |
    malahit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2690 Mesaj
    Telefonumu kadıköy deki samsung servise verdim.Ekran değiştirildi.Bugün farkettim ki alttaki jak girişini takmamışlar..Oradan ışık zızınca farkettim. Kulaklığı taktım.radyo çalıyor ama jak ın girdiği yer bomboş içinden bakınca telefonun içi gözüküyor.ALLAHDAN SUYA SOKMADIM.....ORASI BOM BOŞ.....SERVİS KONTROL EDİLDİ....DİYE BANA TESLİM ETTİ...ALLAH HEPİMİZİ SAMSUNG SERVİSLERDEN KORUSUN.......
SEO
Bey Azura
haberler
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.