Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı
94.049
Cevap
548
Favori
3.140.760
Tıklama
Giriş
    517 Mesaj

Teşekkürler 👍
    Kamerayı tek ben farketmemişim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    44 plaka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1 hafta içerisinde kesin kararimi verip almayi dusunuyorum. Her an gbi bir durum olursa bilgilendirirsen sevinirim :)

|
    |
    maliozi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: classmanxx

Cok sagol ilgilendigin icin biraz olsun rahatladim cok nadir oluyor ama genede hic olmamasini tercih ederdim belki ilerde duzelir.tskl

Önemli değil. Bu arada benim telefonda böyle yapınca ben de endişe etmiştim sonra s4 telefonu olan abim benim telefonda ara sıra yapıyor diye söyleyince endişem geçti.

4.5G yokken de telefonlar aslında bunu yapardı ama çok nadiren olurdu ama su sıralar bunların bu kadar sık olması sistemin yeni olması ve tam adaptasyon olmamış olmasından kaynaklı. Sistem tam oturduğunda daha az sorunlar yaşarız diye düşünüyorum.

3G de bile bu tür olaylar oluyor. Mesela 2-3 sene önce bir gün teyzem Annemi ev telefonuyla aramış ve konuşmuşlardı. Konuşma bitiminde Annem gelip teyzen dün seni aramış açmamışsın demişti. Oysa telefonumda cevapsız arama şeklinde uyarı bile gözükmüyordu ve bende Anneme mümkün değil telefonumda arama gözükmüyor dedim. 15-20 dakika sonra telefonuma cevapsız arama mesajı geldi. Teyzem beni aradıktan 24 saat sonra telefonuma arandığıma dair bilgi geldi. Bu duruma çok şaşırmıştım.
    |
    |

• Yüzbaşı
    546 Mesaj

Bunu aynen kabul etmiyor, servis zaten 5 is gununde geri iade etti

Nisanlimla gittik ayni telefon adama diyorum bu oluyor bu olmuyor dedigimde abibsoblnuc olarak aciliyor ariza degil bu diyor 😀 bu arada benim telefon siyah edge 7
    Valla ben daha once 5s kullandim adamlar aradi apple telefonunuzu gonderin pil sorunu var diye gonderdim adamlar sifir iphone 5s gonderdiler geri ipod vardi ayni sekilde ben bozmustum guc tusunu onuda degistirdiler ama Samsung kabul etmiyor

Servisin ariza yada hata kabul etmesi icib bilmiyorum ne gerekiyor degistiyse sizin adiniza sevindim

Bana servise vereyimmi doye sormus arkadas valla ben servise verdim arizaya rastlanilamamis diye iade etti 😀 ben ver verme diyemem istersen dene sansini ama ben boyle kabul ettim• internetten servisleri arastirdim telefonu cizen geri birlestiremeyen Samsung servisleri olunca yada acmaya calisirken hasar veren ben vazgectim

Zaten gordugum kadari ile samsungta ariza kabul ettirebilen yada degisim yapan cok az

Sadece sunu soyleyeyim s7 edge aldim ama allahta brni kahretsin Apple isterse ayni telefonun uzerine 7_8_9_10_11 yazsin gider iphone alirim varsin ivir zivir sacma ozellikleri olmasin yada dumduz olsun ama en azindan basimiza milyonda 1 is geldiginde muhatab olsun

Bu surecte evlilik asamasindayim ne kadar beyaz esya yada ev aleti varsa samsungtan iptal ettim siparisimi bidahada gecmis olsun samsung teminat mektubu ile bisey satsin almam

Dunya markasi falan bi benle tabiki bisey olmayacak ama ben tovbeliyim

Yarim yamalak calisan her ozelligi olan olacagina kapali sistem olsun ama arizada kafam rahat olsun

Bu surecte sunu anladim

1-Tuketici yasasi hala yetersiz.Musteriyee babalar gibi arizali kusurlu urun satiliyor musteri hizmetleri servise- servis telefonun aldigin magzaya-magaza servise. Müşteriye birak artik bu isin pesini mesaji veriliyor

2. Devletimizin maalesef sadece samsung degil hicbir firmaya musteriyi magdur etme durumunda idari yada hukuksal yaptirimi yok. Tuketici hakem heyetinkarari falan genel olarak baglayici degil.

3.Koskoca firmalarda muhatap bulamiyorsun sorununu cozmene hicbirsekilde imkan yok.telefondakinden oteye gidemiyorsun bununla ilgilide yaptirim yok

Son olarakta sanirim samsungta bi seride bu olay var ve samsung bunu ariza olarak kabul etmiyor. Olu pixel ekran acikligi gibi falan

Herkese iyi ginler

|
    |
    Trust34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    5459 Mesaj
    Beyler 18 lik guncellemede sknti yasayan var mi ? Gece cekimi cok karincali oluyor diyen vardi.Sarj suresi android os kullanim miktari vs sorun olan var mi ?

Ona gore guncellemeye karar verecegim.Tesekkurler simdiden.

|
    |

Orijinalden alıntı: malahit

Arkadaslar s6 da cekerken bir cızırtı geliyordu s7 de yok acaba sorun sadece bendemi optik görüntü sabitleme nasıl.calısıyor nasıl anlarım

Arkadaşlar lütfen bakıp bana bir yorum yaparmışınız

|
    |
    WiFi kapalı, veri açık, GPS açık, senk açık, deli gibi oyun oynadım emulator üzerinden.bolca İnternete girdim Chrome ile, yaklaşık 30 dk YouTube videosu var. Ortalama da 2 saat tel görüşmesi. Sonuç 6 saat ekran süresi. Normal s7.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Yüzbaşı
    644 Mesaj
    S7 edge son yazılımı sıfırdan kuran(Temiz kurulum) ve öyle kullanan var mı? Varsa pil ve performans konusunda memnun musunuz?

|
    |

Teşekkür ederim aynen dediğiniz gibi oldu

|
    |
    Sokarcam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: BaDRuLe

WiFi kapalı, veri açık, GPS açık, senk açık, deli gibi oyun oynadım emulator üzerinden.bolca İnternete girdim Chrome ile, yaklaşık 30 dk YouTube videosu var. Ortalama da 2 saat tel görüşmesi. Sonuç 6 saat ekran süresi. Normal s7.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Farklı bir rom falan mı var

• Yüzbaşı
    826 Mesaj

Hayır hocam. Son 18 mblik güncelleme yüklü. Root rom yok. Bu sefer gerek de duymadım nedense roota. Bir önceki güncelleme berbattı doğrusu. 3 saat ancak ekran süresi alıyordum şimdi baya bi iyileşme var

|
    |
    bakirci1453 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayırlı olsun güle güle kullanın

|
    |
    Senceru kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: malahit

Bu 18 mb lık son sürüm nedir birde ois teknolijisi nasıl calısıyor galiba bende optik sabitleme calısmıyor nasıl anlarım

Optik imaj sabitleyici çalışırken ses yapmıyor diye biliyorum. Eğer bir cisime doğru tuttuğunuzda o cismi odaklıyorsa sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca ayarlar kısmından cihaz hakkında kısmına tıklarsanız manuel olarak güncellemeyi kontrol edebilirsiniz.

|
    |

|
    |
    [/simage]
    [simage][/simage]

BITFENİX PRODIGY I GIGABYTE GA-AB350N-GAMING WIFI I RYZEN 7 3700X IMasterLiquid ML240L RGBI 16Gb DDR4 HYPERX PREDATOR RGB I SAMSUNG 960 EVO 250GB I 3TB WD GREEN I MSI GAMING X AMD RADEON RX 480 8GB OC I SENHEISER RS-170 I LOGITECH PRO9000 I LOGITECH F710 X2 I A4 TECH BLOODY R8 I SEASONIC X 850 GOLD
  • Yüzbaşı
    812 Mesaj

dostum kullandığın yazı font unun adı nedir ve nereden yükledin paylaşabilirmisin ?
    |
    |
    KAZUYA MISHIMA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

-Telefonu öne arkaya sallayın tık tık ses gelmeli ve kamerayı açıp aynı şeyi yapınca ses gelmemeli.
    -Kemera açıkken lensine bakın ve telefonu hafif hafif oynatın, lensin oynadığını göreceksiniz. İleri geri oynaması odaklama, sağa sola oynaması OIS için.
    -Kamerayı açıp biraz gezdirin ve birden telefonu sabitleyin. Sabitleme sonrasında görüntü hafif kayıyorsa OIS çalışıyordur. Kısacası bu 3 seçenekten birisinin gerçekleşmesi yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -- 7 Ağustos 2016; 20:49:36 >
    |
    |
    malahit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bauhause olarak geçiyor önceki sayfalarda paylaşıldı hocam
    .

|
    |
    regasoft kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    BITFENİX PRODIGY I GIGABYTE GA-AB350N-GAMING WIFI I RYZEN 7 3700X IMasterLiquid ML240L RGBI 16Gb DDR4 HYPERX PREDATOR RGB I SAMSUNG 960 EVO 250GB I 3TB WD GREEN I MSI GAMING X AMD RADEON RX 480 8GB OC I SENHEISER RS-170 I LOGITECH PRO9000 I LOGITECH F710 X2 I A4 TECH BLOODY R8 I SEASONIC X 850 GOLD
HızlıCevap
Reklamlar
üniversite
haberler
SEO
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.