Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (1574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15721573157415751576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: catalyst

quote:

Orijinalden alıntı: altaymobil

https://www.spigen.com.tr/Galaxy-S7-Kilif-Spigen-Rugged-Armor,PR-1757.html
    Linkteki spigen kılıfını kullanıyorum ve kılıf üstündeyken telefon arka kısımdan darbe aldı ve arka cam kırıldı. O kadar darbe emici vs diye reklam yapıyolar ama kılıf takılıyken telefon kırılabiliyor. Spigenden herkesin uzak durmasını öneririm.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Kılıfın resmini de atar mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Note7 çıktı s7 ucuzlar mı? Ne kadar ucuzlar?

• Benim kullanımıma çok yakın bir kullanım şekliniz var :) Bende 6S plustan geçtim ve öncesindeki tüm iphoneları kullanan bi appleboyum :D
    Ön kamerada tek ayar yok 5 ayar var normal fotoğraf çekebiliyor :) Arka kamera raw formatı verebilen bir canavar bana göre. Kamera konusunda iphonela aynı cümlede kullanmak hata olur :) Stabilite konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadım ben henüz umarım yaşamam çünkü soğumak istemiyorum s7 edgeden sevdim kendisini :)
    Ben geçen cumartesi almıştım telefonu açtığım gibi duruyor hala restart yapmadım ki bu restart olayı eskiden günlük bir olaydı benim için samsungla.

• BaDRuLe kullanıcısına yanıt
    Hocam bizim telefon için uyumlu tripod hangisi ben de almak istiyorum özellikle kullandığınız tripod un marka modelini verebilir misiniz?

• BaDRuLe kullanıcısına yanıt
    Hocam çok güzel kareler yakalamışsın süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakYuvruk

Yıllarca android kullandım 3 yıl önce iPhone a gectim.5 5c daha sonra 6s kullandım. 6s i satmak durumunda kaldım 2 ay önce. Androide dönebilirim farklılık için ama emin değilim. Android telefonlarda samsung olanlar genellikle ön kamerası pastel boya hissi uyandırıyor fotoğraflarda. 6s ile karşılaştırırsanız elinize alıp anlayabilirsiniz. Geçen gun s7 ye baktım o da öyle gibi geldi. Yüz güzelleştirmesi kapalı. Yanindaki s7 ve s7 edge e baktim o da aybi şekilde.emin olamadım. S7 de bu durum var mı? Yoksa benim karşılaştığım ışıklandırma ile mi alakaliydi sizce? 6s ile ayni anda karsilastirabilecek insanlar cevaplarsa daha yardımcı olabilir.

Birde androidde uygulamalar ios kalitesi ve stabilitesindeki gibi olmuyordu. Hala eskisi gibi mi babamin ve annemin telefonlarında gördüğüm kadariyla gelişme var gibi.

Androide bi kaç uygulama yukledikten sonra ilk kullanim anindaki hiz stabilite olmuyordu bu yuzden hep custom rom lara basvuruyordum. S7 de durum nasildir? Arkadaşımin 1 aylik s6 si benim 6 ay sifirlanmayan iphone un yaninda hantal kaliyordu. (Belkide touchwiz dendir) Pişman olmaktan korkuyorum cunku en az 1 sene kullanicam. Cok fotograf ceken sosyal platformlari cok kullanan biriyim. Hiç oyun oynamam telefonumda asla oyun olmaz. Fotoğraf çok editlerim vs vs benzeri aktiviteler. Sizce alirsam bahsettigim sorunlarla karsilasirmiyim? Stabiliteye ve kamera cekimine çok takintiliyim :)

Ön kamerada "Camera super pixel " uygulamasını kullanıyorum, dediğin gibi kendi uygulaması pastel boya gibi çekiyor. Aşağıda bu uygulamayla çektiğim fotoğraf ı paylaşıyorum. Uygulamadan noise düzeltmeyi iptal etmek gerek. Telefonu 4 aydır kullanıyorum herhangi bir stabilite sorunu yaşamadım
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

http://www.spigen.com.tr/Galaxy-S7-Kilif-Spigen-Rugged-Armor,PR-1757.html
    Linkteki spigen kılıfını kullanıyorum ve kılıf üstündeyken telefon arka kısımdan darbe aldı ve arka cam kırıldı. O kadar darbe emici vs diye reklam yapıyolar ama kılıf takılıyken telefon kırılabiliyor. Spigenden herkesin uzak durmasını öneririm.

NEYE SİNİRLENDİNDE TELEFON BU HALE GELDİ DE BAKAYIM :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: catalyst

quote:

http://www.spigen.com.tr/Galaxy-S7-Kilif-Spigen-Rugged-Armor,PR-1757.html

Kılıfın resmini de atar mısınız?

Kılıf darbeden zarar görmemiş ilginç bir şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: djwecmccemo

Note7 çıktı s7 ucuzlar mı? Ne kadar ucuzlar?

Ucuzlamaz.

• http://mobil.mobilcadde.com/dafoni-samsung-galaxy-s7-curve-tempered-glass-premium-gold-full-cam-ekran-koruyucu-62384
    Arkadaşlar bu ürünü kullanan varmı?

• altaymobil kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Telefonlara kalın kılıflarla kullanmayı göze almanın tek sebebi darbelerden korumak iken böyle bir durum olması cidden sinir bozucu gözüküyor.
    Ne kadar masrafı olduğunu samsung'a sordunuz mu acaba ?

Bu arada telefoncuyum spigen ürünleri satıyorum. Telefonu almadan önce rugged armor düşünüyordum ve en fazla adette onu satıyordum. Liquid Crystal,Rugged Armor ve Neo Hybrid oalrak üçünüde denedim.En iyi güven hissi ve tutuş hissini neo hybrid'te aldığım için onu kullanıyorum.Bir kaç kez düşürdüm ama problem şimdilik gözükmüyor.
  • Hocam ben bundan aldım hem Ucu hem inanılmaz iş görüyor. Her yere sabitleyebiliyorsun.
    http://m.gearbest.com/mount-holder/pp_162744.html

• quote:

Orijinalden alıntı: blank42

Geçmiş olsun. Telefonlara kalın kılıflarla kullanmayı göze almanın tek sebebi darbelerden korumak iken böyle bir durum olması cidden sinir bozucu gözüküyor.
    Ne kadar masrafı olduğunu samsung'a sordunuz mu acaba ?

Bu arada telefoncuyum spigen ürünleri satıyorum. Telefonu almadan önce rugged armor düşünüyordum ve en fazla adette onu satıyordum. Liquid Crystal,Rugged Armor ve Neo Hybrid oalrak üçünüde denedim.En iyi güven hissi ve tutuş hissini neo hybrid'te aldığım için onu kullanıyorum.Bir kaç kez düşürdüm ama problem şimdilik gözükmüyor.

Evet doğru söylüyorsunuz. Samsunga daha sormadım vaktim olmadı ama pahalıya patlarsa yaptırmayabilirim.

• suayipzurnaci S kullanıcısına yanıt
    Bu ekran koruyucusu görüntü olarak telefonu öldürüyor. Ekran üstünde ekran gibi oluyor...

• Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    Hocam çok saolun sayenizde kartım geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: FKRKN

quote:

Orijinalden alıntı: classmanxx

Arkadaslar cihazım s7 edge batman temasi temalara kendiliginden geldi istedigim zaman degistirip istedigim zaman secebiliyorum cihaz son surum bu sizinde aynimi.

Sam Mobile den bu sürümü indirip de....Odin le kurarsanız batman teması gelir ve de sınırsız olarak kullanırsınız ...

Bahsettiğiniz rom bu olmalı S7 edge için.http://www.sammobile.com/firmwares/download/85029/G935FXXS1APGA_G935FOJX1APE8_TUR/

• djwecmccemo D kullanıcısına yanıt
    Farklı kategori ürünler , fiyatta etki etmez.

S6 ve Note 5 ikinci ellerine bakarsak ilk çıktıkları zamanlar birbirine yakın gibiydi ama uzun vade de S6 daha çok değer kaybetti.
    S7 de Note 5 karşısında öyle olacaktır ama daha en az 1 yıl var
  • Son guncellemeyi yukleyen var mi? Batarya ya vs nasil etki etti?

• S7'ye ne diyorsunuz arkadaşlar??

iPhone 6'dan geçiyorum.. Sattım cihazımı.. 2 alternatifim var..

2000-2100 civarına kayıtsız bir iphone 6s 16 gb almak ve arkadaşımın pasaportuna kaydettirmek toplam maliyet : 2100-2200

Diğeri ise S7.. 2 aylık falan İkinci el şöyle 1800-1900 arası birşeye alıp samsung türkiye garantili olarak kullanmak.

Her iki durumdada en sonunda iPhone 7 çıktığında geçme durumum olabilir..

Ama karar veremiyorum. iPhone 7 çıkana kadar S7'de çok değer kaybı yaşarmıyım yukarıda yazdığım maliyetlere aldığım takdirde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 6 Ağustos 2016; 13:49:44 >
  • Arkadaşlar merhaba, bir haftadır s7 edge kullanıcısıyım, gün içinde yoğun kullanmama rağmen (facebook, internet vb sadece) bir günü zor çıkarıyor. Sizce ne yapmalıyım, bir sorun mu var bataryada?
  • 
Sayfa: önceki 15721573157415751576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.