Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
94.066
Cevap
548
Favori
3.142.115
Tıklama
Giriş
    773 Mesaj
    Sd kartım kargoya verilmiş babalar günü kampanyasından. Benim adıma gelmeyecek fatura sahibi başkası. Kargo teslim edermi arkadaşlar sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Beğenmene sevindim.

Arkadaşlar Batman teması s6 edge de sorunsuz çalışıyor da sanki telefonu biraz ısıtıyor gibi geldi. Boştayken normalde havaların sıcak olmasına karşın telefon serin olurdu ama Batman logosu aktifken ılık oluyor. Esasen S7 serisi için olduğu için mi s6 edge böyle yapıyor merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 4 Ağustos 2016; 18:01:04 >
    |
    |
    Cartmen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

*#0*# yapinca cikan menunde "sensors" kismi var.
    Ordan kontrol edebilirsiniz.

|
    |
    garcia1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Jeletin varken çalışmıyor, dokunmatik gibi değil o.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    RX 480 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Facebook tan bildirim alma gibi bir derdiniz yoksa benim gibi tarayıcıdan girebilirsiniz, tavsiye ederim

|
    |
    sasasa671 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kuzenimde J7 2015 var ve Android os neredeyse yok %2 civarında. Android OS'un fazla olup olmaması sorun teşkil etmiyor. Sebebi ikimizinde bataryası %64'e gelmişti ve 5s kullanımımız var. İkimizin de ekran süresi 2 saatti ve o 4G turkcell kullanırken, ben 3G turktelekom kullanıyordum, ve benim şebeke çok az çekiyordu. 4G'nin 3G'ye göre daha az güç kullandığına göre Android OS pek fazla fark yaratmıyor. Ek olarak 15 20 tane fotoğraf çektim kamera uygulamasıyla kendi telefonumla. Yani Android OS'un fazla olması batarya performansında pek fazla hatta hiç fark yaratmıyor. Ek bilgi bende android sistemi %16 J7'de android sistemi %2. Hücre askıda bende %4 j7'de %1. Anroid os bu kadar güncellemeden sonra hala s7 edge'de sorunu giderilmediyse daha hiç gitmez arkadaşlar.
    |
    |

Benimde fatura abimin üzerineydi ama fatura üzerindeki numarayı ben kullanıyordum kargoyu babam almaya gitmişti beni aradılar kargonuzu şu kişi almaya geldi onaylıyormusunuz diye bende doğrudur verebilirsiniz dedim vermişlerdi demem oki fatura üzerindeki telefon numarası kim kullanıyorsa ulaş bilgi ver terslik yapmasın sorun olmaz

|
    |
    ozqur35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

nasıl ısınıyor elinde tuttamayacak kadar mı
    benim de ısınıyor da tatlı bir sıcaklık bu normal ama orta derece falan da kabul edilir ama el de tutulmayacak gibiyse sorun olabilir
    |
    |
    cordamauro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: RX 480

arkadaşlar bu home butonu çok kolay çiziliyor diyorlar üstine şeffaf sticker yapıştırsam parmak izi çalışmaya devam eder mi

etmez diye tahmin ediyorum ama bilenler cevaplarsa sevinirim

Ben note5 te home butonunun üzerine bildigin bant yapıştırmistim inzala midir nedir ondan çalışıyordu biraz haya veriyordu ama yine iyidi ama cikardim sonra s7 kullanıyorum suan arkada flasin oldugu yer varya oraya bant kestim bire birbelli bile olmuyor telefonun en hassasyeri orasu zaten birde kilifla kullnamma ragmen s7 nin arkasında 2 _3 tane cizik var

|
    |

hocam yani iki whatsappta mesaj yazın hissedilir derecede ısınıyor. güç tasarrufuna aldığımda bahsettiğiniz tatlı sıcaklık oluyor sadece. anlaşına işlemci çekirdekleri çok fazla güç gerektirmeyen durumlarda dahi yüksek mhz lerde çalışıyor.
    snapdragon modeli benimki ondan kaynaklı mı diyeceğim ama ilk 1 hafta hiç bişey yoktu sonradan çıktı.
    |
    |
    DaggeredByRuhtan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aman ha aman hocam gidip kargoyu elden teslim almaya gitme. Eve getirsinler evdeki herhangi birine vermek zorundalar. Kargo sahibi evde şu an yok demek yeterli.
    |
    |
    ozqur35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaş bu samsung beni deli ediyor. Chrome uygulamasına kılım ve hiç çalıştırmadım daha telefonu aldım alalı. Bugün şarjım 87'ye düştüğünde pil kullanımına baktım ekranın hemen altında %11'i görünce beynimden vuruldum. Ne alakadır anlamıyorum.

Bu güzel bilgi için çok teşekkür ederim hocam mutlaka evden alıcam teyzemin oğludur kendisi plajda diye :)

|
    |
    Androios kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: maliozi

Arkadaş bu samsung beni deli ediyor. Chrome uygulamasına kılım ve hiç çalıştırmadım daha telefonu aldım alalı. Bugün şarjım 87'ye düştüğünde pil kullanımına baktım ekranın hemen altında %11'i görünce beynimden vuruldum. Ne alakadır anlamıyorum.

Chrome kullanmayın derim. Telefonun kendi İnternet Browser uygulamasını kullanın daha az tüketiyor. s6 serisi ve s7 serisi kullanıcılarının büyük kısmı böyle yapıyor.

|
    |

Orijinalden alıntı: 55525534

quote:

Orijinalden alıntı: izler

1 ay önce aldım cihazı . dün gece ekranda 1 tane ölü pixel olduğunu farkettim. servisin bu konuda tutumu nedir ,nasıl bir yol izlemeliyim ?

Hocam 1ay once note5 aldm 2 tane olu piksel vardi 1 haftalikti verdim servise rapor verdiler degisim verya iade bende gittim o raporla medimarktta baktım s7 2500 100 tl daha verip s7 aldim suan mutluym eger seninde alali 1 ayi gecmedi ise degisim ama 31 gun bile olsa onarim yasal olarak bu sure 6 aya çıkarıldı ama samsung hala eski yadayi uyguluyir th larina basvursa kesinlikle kazanirsin 1ayi gectise ve degisim yapmıyorsa

Hocam ölü piksel gözle görülüyor mu 1 adette olsa

• Binbaşı
    1133 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Beğenmene sevindim.

Arkadaşlar Batman teması s6 edge de sorunsuz çalışıyor da sanki telefonu biraz ısıtıyor gibi geldi. Boştayken normalde havaların sıcak olmasına karşın telefon serin olurdu ama Batman logosu aktifken ılık oluyor. Esasen S7 serisi için olduğu için mi s6 edge böyle yapıyor merak ediyorum.

Play da varmı.

:)

|
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
üniversite
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.