Şimdi Ara

Samsung Galaxy s7 edge taksitle alım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefon almak konusunda samsung galaxy s7 edge de karar kıldım fakat telefon 2700 tl ve taksit uygulanmıyor bildiğim kadarıyla öğrenci olduğum için 2700 lirayı da öyle tek seferde ödeyemiyorum var mıdır bunun bir yolu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evkur ile 5bine alirsin ancak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • skyrime2828 kullanıcısına yanıt
    Peki şu tarifeye ek alım yapamıyor muyuz

• Kac ayda odersin bilmiyorum ancak 2700₺ yi ayda 900₺ odeyerek gecikme zammiyla odemek daha mantikli. Bosver seneti taksiti vs. 3ayda odemeyi kapatirsin. Yasal takibe takilmazsin. İmkan yoksa eger alma derim. Ha veya kredi kartindan taksitli nakit avans cekersin. Taksit sayin ve toplam geri odemen artar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bende alırken cihaz 3000tl idi senin gibi o parayı bir anda vermem mümkün değildi vatandan aldım bu arada ve kendi anlaşmalı banka kredisiyle ozamanki fiyat 3800 tl geliyordu bende babama banka kredisi çektirttim ve 24 ay taksit toplamı 3250 tl gibi bi rakama geldi

Eğer bu şekilde bi imkanın varsa ailenden birine 24 ay banka kredisi çektirip aylık 130 tl ye cihaza sahip olabilirsin hem de operatör ve tekno marketlerin yüksek fiyatlarından çok daha uygun olur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.