Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 Edge hâlâ alınır mı? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
5.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aga benim s3 mini ye ne zaman güncelleme gelecek var mı bilgisi olan...

• kalavar kullanıcısına yanıt
    30 Şubat 2019'da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    2023

• Yahu şu androidde güncelleme alma takıntısı nedir? Konuyu okuyorum, adam güncelleme ne zaman gelir diye sormuş. Bilmediğimden soruyorum. Güncelleme almayınca cihazlar çalışmıyor mu? Millet hala s4ler kullanıyor, güncelleme fetişi değiller. Çatır çatır da kullanıyorlar cihazlarını. Millet daha android kitkat kullanıyor ve uygulama yelpazesi çok geniş değil mi Androidde? Niye millet güncelleme güncelleme diye tutturuyor?

4 yıl iPhone 5s kullandım, cihazı her güncellediğimde bin pişman oldum. Şu anda bu cihazı ios 9'da bıraktım. Canavar gibi çalışıyor. Bir ios 7 gibi olmasa da fena değil. Şu anda kullanmakta olduğum Note FE'de ise Android 7 mevcut. Açıkçası güncellemenin gelip gelmemesini o kadar da takmıyorum. Android cihazlar güncelleme almayınca çok mu kötü çalışıyor?

Apple'cılar güncelleme aldığı için, Androidçiler de almadığı için şikayetçi. Niye bu sistem böyle?

Sorularıma cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• MoÇü kullanıcısına yanıt
    Hocam ben kendi görüşümü belirteyim. Daha 2 sene öncesi note 4 vs note 5 arasında kalıp note 4 almıştım :) Sen anla gerisini..
    Note 5 yekpare tasarıma sahip arka kapak çıkmıyor ancak yinede suya ve toza karşı dayanıklılığı yok. Buda yetmez gibi SD kart girişi de yok :) Ayrıca artık piyasada da yok. Eğer S7 Edge mi Note 5 mi derseniz kesinlikle S7 Edge derim :)
  • Katılıyorum hocam şuan Sony XZ Premium kullanıyorum. Nedense alışamadım telefona. S7 Edge 2200 vb. fiyatlara düşerse bende ona geçiş yaparım.
  • 2.5 yıldır note 5 kullanıyorum ve çok memnunum onun için söylemiştim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 27 Mart 2018; 23:25:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben hayatımda s7 edge gibi alımlı albenisi ele alınca oturan herşeyiyle mükemmel ama servisiyle beş para etmeyen bir telefondu tek handikabı kirilmazi olmaması ve cam olduğu için ilk düşmede kırılması

• Videoyu izlemedim, sadece yazıyı okudum. Bu cihazın kronik sorunu var. Alıp kullanmaya başladıktan bir süre sonra ekranda dikey bir pembe çizgi oluşuyor. Bundan bahsedilmemiş. Editör bu sorunu yaşamamış olabilir ancak bu sorunla karşılaşan ve Samsung servisi tarafından umursanmayan çok fazla kullanıcı var. Bu sorunu saymazsak her yönüyle muhteşem bir cihaz.

• Arkadaşlar sahibinden.com da baktigim ilanlarin 10 tanesinden 2 sinde ekranda pembe çizgi sorunu var hepsinde de ayni yerde. Bu kronik bir sorun denilebilir. Alacak arkadaşlarin dikkatine bende yeni ögrendim bu sorunu ve kararim kesinlikle degisti. Ayrica beyaz renklerin zamanla sararmasi ve piksel yanmasi sorunuda goruluyormus..

• Turkiye garantili u11 den daha iyi yazisindan sonra okumadim

• Bence hala en kral samsung s7edge yeni model çıkanlar içerisinde dahil...
    Piyasada kaldı mı onlardan
  • Hocam daha öncede yazmıştım ama görmediniz sanırım.

Duvar kağıdını paylaşma şansınız var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: malifural

note serisi telefonlarda kavisli ekran acayip kullanışsız. ekrana yazı yazacağın bir telefonda neden kavis yaparsın ki
    Telefonun yarı fiyatına ekran satmak için. Düz olsa ekran kırılmayacak.

Amoled ekranı en çok 20-30$ a imal edip, 1200 liraya satmak Samsung için oldukça kazançlı olsa gerek.

• Kâr olmasa bu işi yapmazdı heralde hocam iphone x e bile satıyor sadece panel üretip satsa köşeyi yine döner

• quote:

Orijinalden alıntı: ohmygod.gif

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Nasıl Yani anlayamadım ?
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Ama nasıl olur emınmısınız ? Ben daha gecen ay 750 lira verdım bızım mahalledekı Emın abı'den. Kendısı çok durust bir esnaftır. Bana en son modellerden bırı oldugunu soyledı.
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Ne demek ıstedınız anlamadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalavar

Nasıl Yani anlayamadım ?

Alıntıları Göster
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.