Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 Edge hâlâ alınır mı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
5.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

gerçekten güzel bir anlatım olmuş

hb ve migros'tan alındığı sürece ithalatçı garantisinde sorun olmaz

en kötü thh iyi bu firmalardan paranızı alırsınız

mahalledeki telefoncudan alırsanız sorun yaşarsınız tabii

s7 ve edge aklımda olan ama yüksek fiyatı sebebi ile beni mi note 3e sevk eden cihazlar

artık s7 1500 edge 2000 olmalı ki severek alalım...

• alınır niye alınmasın.
  • Hehehehe adam öyle bir inceleme yapmış ki kimse izlemese de kendim izlerim yeni telefon almama gerek kalmaz demiş :)) Bende de Note 5 var bir inceleme videosu da ben çekeyim, izler izler yeni telefon almaktan vazgeçerim :)

• Burak bey, telefonunuzun arka olan resminizi paylaşma imkanınız var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak bey DH YouTube kanalında Nokia 8 ile alakalı bir inceleme göremedim.

İnceleme yapılacak mı ?

Edit:Yapılacaksa sizin yapmanızı isterim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JackWondo kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Nokia 8 incelemesini yaptım, sitede ve kanalda bulabilirsiniz :)

• Resmi garantili XZ1 çok daha uyguna almak varken artık miladının yarısını doldurmuş depoda kalmış telefonu almak ne kadar mantıklı hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: Haggard1963

quote:

S8 den sonra tasarımı kötü gelmeye başladı bu telefonun yav. Çerçevelerin maşallahı varmış.

İyi de s8 ve 9'da sanal tuşlar var, çoğu zaman ekranda kalıyor; bu da bir satır alttan çerçeve demek. Aslında elran çerçevr oranları o kadar da farklı değil.

Günün büyük bir bölümünde o tuşlar gizli görünüyor. Yukarı sürükleyerek beliriyorlar.

Tabi tercih meselesi ama sanal tuşları daha çok seviyorum ben. Bozuldu vs derdi yok. Bilhassa böyle ekran kasa oranı çok yüksek cihazlarda tam biçilmiş kaftan oluyorlar.

Hocam cihazı kullanırken video izleme hariç çoğunlukla açık kalmıyor mu? Tarayıcı kullanırken, uygulamalarda... Ayrıca bence yukarı sürükleyip navigasyon tuşlarını ortaya çıkarmak da ek çaba demek.

• Merhaba Burak Bey ,

Duvar kağıdı güzel görünüyor illaki isteyen vardır paylaşmanız mümkün mü ?

• satsana bana onu

• Kesinlikle alınmaz. Ekranında kronik kırmızı çizgi sorunu var ve servis değişim sağlamıyor. Google'a s7 edge kırmızı çizgi sorunu yada yurt dışı forumlarında ki sorunları görmek için pink line-red line s7 edge diye aratın binlerce kişinin sorununu ve takmayan Samsungu göreceksiniz. Fanboy filan değilim hala ekranı sorunlu olarak bu telefonu kullanmak mecburiyetindeyim. Samsung müşteri ilişkileri 0, ürünün arkasında durması 0.

• aynen ben de s7 kullanıyorm ben de 9 alabilirim anca 2 sene sonra

• burakesan kullanıcısına yanıt
    Buldum ve izledim elinize sağlık.

Kolay gelsin :))

• quote:

quote:

quote:

quote:

S8 den sonra tasarımı kötü gelmeye başladı bu telefonun yav. Çerçevelerin maşallahı varmış.

İyi de s8 ve 9'da sanal tuşlar var, çoğu zaman ekranda kalıyor; bu da bir satır alttan çerçeve demek. Aslında elran çerçevr oranları o kadar da farklı değil.

Günün büyük bir bölümünde o tuşlar gizli görünüyor. Yukarı sürükleyerek beliriyorlar.

Tabi tercih meselesi ama sanal tuşları daha çok seviyorum ben. Bozuldu vs derdi yok. Bilhassa böyle ekran kasa oranı çok yüksek cihazlarda tam biçilmiş kaftan oluyorlar.

Hocam cihazı kullanırken video izleme hariç çoğunlukla açık kalmıyor mu? Tarayıcı kullanırken, uygulamalarda... Ayrıca bence yukarı sürükleyip navigasyon tuşlarını ortaya çıkarmak da ek çaba demek.

Yok kapalı kalıyor tarayicida, mailde vs. Tabi ayarlardan değiştirebilirsin bunu.

• Güzel detaylı inceleme için teşekkürler.

• https://uae.souq.com/ae-en/samsung-galaxy-s7-edge-dual-sim-32gb-4gb-ram-4g-lte-black-10165521/i/

Linkteki telefon bu fiyata alınır mı?

• ouzqan kullanıcısına yanıt
    Miadını doldurmak hocam doğrusu ben de sizin gibi biliyordum yeni öğrendim görünce düzeltmek istedim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Quaresma_o3 kullanıcısına yanıt
    Ömrünün yarısını net bir şekilde doldurmuş. Depolarda kalan ürünler iken sıfır durumda daha xiomi sony htc gibi alternatifler karşısında bence şansı yok.

• Bit pazarına nur yağmış vah vah

• Ben s7 den mi Max 2 cihaza geçmiştim. Performans olarak ne derseniz diyin ama mi Max 2 daha iyi olduğunu söylemeliyim. Şu anda mi 6 kullanıyorum. 1400tl ye 6gb ram 128gb hafıza snapdragon 835 gibi özellikler olması muhteşem birşey.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.