Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 edge

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mağazalarda bulamıyorum internet alışverişinde şansım pek yaver gitmiyor diye bulaşmak istemiyorum ama galaxy s7 edge tam benim aradığım telefon
    https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s7-edge-samsung-turkiye-garantili-p-TELCEPSAMS7E32-S?magaza=e-Zenticc&wt_gl=cpc.tum.universal-genel.pla&gclid=Cj0KCQiA2o_fBRC8ARIsAIOyQ-lsxqAMkMAIZOG21k878vUoh3QnhDT29jB3vkPIeANCWjGerIAX9iEaAp4UEALw_wcB

Buradan alırsam renk de dahil bir sıkıntı çıkar mı sizce hem öğrenciyim hem de bu devirde kimseye güven olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam anladığım kadarı ile stok şuan yok ve fiyatlar artmış durumda 30 aydır S7 Edge kullanan birisi olarak yeni cihazlara yönelmenizi tavsiye ederim S9+ 4200 civarlarına alınabiliyor,S7 Edge mevcut kullananlar için bence hala çok iyi her ihtiyacı karşılıyor ama son güncellemesini aldı ve daha da çok çok muhtemel alamayacak,o yüzden güncel tercihinizi güncel cihazlardan yana kullanmanızı tavsiye ederim,iyi günler.
  • Hocam amcam az kullanılmış bir s7 edge verdi onu kullanacağım galiba yanıtınız için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.