Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1895. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18931894189518961897
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba s6 ya oreo gelecek mi mail attım lakin bilgi yok denildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MadEagle06 M kullanıcısına yanıt
    Oreo gelecek. Oreonun geleceği haberini geçmiş mesajımda paylaşmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bombus -- 24 Aralık 2017; 10:50:37 >
  • Telefonumu aldıktan sonra hiç güncellemedim. 6.0.1 ile kullanıyorum.Hiç performans düşüklüğü yaşamadım.Isınma,şarj problemi yaşamadım.Hala wifi ye bağlanırken güncelleme bildirimi geliyor.İnatla yapmıyorum.Telefonumu 6-8 yıl daha kullanmayı planlıyorum.(2-3 çekik gözlüye sürekli para kazandıracak halimiz yok.)Bu zamana kadar geçen ay şarj kablosunda dikkatli kullanmama rağmen (kablonun dış kaplaması öyle bir malzemeden yapılmış ki zamanla kuruyarak parçalanıp yenilemeye zorluyor.)kendiliğinden lastik kısımlarında açılmalar oldu.Hızlı şarj özelliğini çalıştırmamaya başladı.Orijinal kablo almayı düşündüm.Eski nokia telefon fiyatına satılınca 20 tl lik çin malı 2 amperlik çakma kablosuyla hızlı şarj ederek yoluma devam ediyorum.Gayet de memnunum.Güncelleme yapmamanın ne kadar isbetli bir karar olduğunu şu son yorumlardan sonra bir kez daha gördüm.
  • Arkadaşlar fotoğrafını çekemedim ama s6 edge telefonumun ekranında bu resimdeki gibi siyah noktalar oluştu. Sorun ne olabilir?

Beyaz zemini olan uygulamalarda sadece fark ediliyor. Tam da bu resimde gösterdiğim şekildeler. İlki gecen sene çıktı sağda görünen ufak olan ise çok yeni hatta bugün fark ettim.

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 25 Aralık 2017; 12:10:39 >
  • Bombus B kullanıcısına yanıt
    Ben sordum samsung destege mailde attım öyle bir ilg yok denildi kaynak nedir o yüzden sormak istedim ne zamana gelir

• Arkadaşlar s6 ya oreo gelöeyecek samsungun amerika ve türkiye canlı desteklerüne bağlandım böyle bir şey yok dediler malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MadEagle06 -- 26 Aralık 2017; 3:44:32 >
  • MadEagle06 M kullanıcısına yanıt
    Sen ne biliyosun ne kadarını biliyosun hayırdır bilirkisimisin nasıl bu kadar net konusabiliyosun ben bu telefonda oreo istemiyorum kalsın zaten yakın zaman sonra marsmallowa dondurecegim kafamı dinleyeceğim yok kamerayı bozmalar pilin bilmem neyine bilmem ne yapmalar yeter ya bugün de mesaj gelmiş s8 geç diye geçmiyorum kardeşim memnunum diyorum her halti yapabiliyorum telefonla ama siz çok satmak için mahvediyonuz telefonları bi daha samsung mu aman kalsın iphone alırım yeter gerçekten yeter biktim kameram böyle değildi benim ya ön kameran mahvettiniz 😤😤😤😤😤

• Sinan5 S kullanıcısına yanıt
    Türkçe anlayabiliyorsan eğer dedimki amerika ve türkiye canlı desteği güncelleme gelmeyecek diyor. Ben gelmez demiyorum onlar diyor. Desteğe baglanmamın sebebide bazı resimlerde canlı destek s6 ya oreo gelecek dediğ içindi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinan5

Sen ne biliyosun ne kadarını biliyosun hayırdır bilirkisimisin nasıl bu kadar net konusabiliyosun ben bu telefonda oreo istemiyorum kalsın zaten yakın zaman sonra marsmallowa dondurecegim kafamı dinleyeceğim yok kamerayı bozmalar pilin bilmem neyine bilmem ne yapmalar yeter ya bugün de mesaj gelmiş s8 geç diye geçmiyorum kardeşim memnunum diyorum her halti yapabiliyorum telefonla ama siz çok satmak için mahvediyonuz telefonları bi daha samsung mu aman kalsın iphone alırım yeter gerçekten yeter biktim kameram böyle değildi benim ya ön kameran mahvettiniz 😤😤😤😤😤

Android M ile N arasında ne kamerada fark var ne de bataryada fark var yalnız.

• 6s 16 gb alınırmı s6 32 gb verilip

• aynı sorun yaklaşık 6 aydır bende de var.telefonu sıfırladım ama gene düzelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

aynı sorun yaklaşık 6 aydır bende de var.telefonu sıfırladım ama gene düzelmedi.

Ben artık rutine bağladım.Eve gelince telefonun wifiyi kapatıp açıyorum her seferinde :) inşallah güncellemeyle filan çözülür.
  • Benim S6 Edge, geçenlerde şarj girişi ıslandıktan sonra telefoncuya tamire vermiştim. Yetkili servis değil, bildiğin mahalle tamircisi Tamirden sonra şarj oluyor fakat hızlı şarj olayı tamamen gitti ve full şarj olması 5-6 saat sürüyor neredeyse. Pek dayanılır gibi değil.

Bu tekrar nasıl düzeltilir acaba?
  • Arkadaşlar J5 2015 8gb hafızalı sıfır hata telefon verilip, üste 600 tl verilip samsung s6 8 ay garantisi olan telefon alınırmı. Ben çok program kullanmam, bir tek vatsab belki facebook, oyun felan yok ama bir tek sygic gibi navigasyon yükleyebilirim. hafıza felan yeterli olurmu. Batarya 2 sene daha gidermi. Acil cevaplarınızı bekliyorum, Teşekkürler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anadoluparsı

Arkadaşlar J5 2015 8gb hafızalı sıfır hata telefon verilip, üste 600 tl verilip samsung s6 8 ay garantisi olan telefon alınırmı. Ben çok program kullanmam, bir tek vatsab belki facebook, oyun felan yok ama bir tek sygic gibi navigasyon yükleyebilirim. hafıza felan yeterli olurmu. Batarya 2 sene daha gidermi. Acil cevaplarınızı bekliyorum, Teşekkürler şimdiden.

Bence elindeki sorunsuz telefonu verip 2.el üst segment bir telefonu almak çokta mantıklı değil.Belli ki biraz hevesin var.8 ay garantili olmasından çok hangi sürüm yüklü ona dikkat et.Güncellenen telefonda sadece yazılım kaynaklı birçok sorun oluşuyor.Eğer değiştireceksen güncelleme yapılmamışını (6.0.1) bul.

Ben olsam en azından batarya ömrünü doldurana kadar telefonu kullanırdım.600 TL ile de dolar-euro-altın gibi yatırımda bulunup kenara ayırırdım.Yavaştan birikim yapardım.Yeni çıkacak olan s10 mu olur s11 mi olur.Ona şimdiden birikim yapmaya başlardım.Zaten sen o kadar süre telefonu kullandığında üst segmente geçmenin çokta önemli olmadığını, paradan para kazanmanın daha nitelikli olduğunun farkına varıp uzun bir süre telefon değiştirmeyi düşünmezsin :)

• Yok hocam, merak yok, öyle olsa büyük ekrana yada iphoneye olur,. Ayrıca benim tel 8 gb hafıza ve sonda kullanıyorum. Ayrıca kendi telefonumu değerinde takasa vermiş olacam çünkü arkadaş tanıdık devamlı gördüğüm kişi.
  • yahel06 kullanıcısına yanıt
    Bende android 7.0 yüklü herhangi bir sorun yok. Çokta memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Range..

arkadaşlar s6 edge kullanıyorum. cihaz drk hatası veriyor açılmıyor stock rom. root atıyorum yine açılmıyor döngüye düşüyor. birden fazla yazılım denedim. ne yapmam gerekli? cevap yazan arkadaş pm atarsa yada haberdar ederse iyi olur.

probleme çözüm bulabildiniz mi?
  • fatihsubas kullanıcısına yanıt
    hocam sonrasında engineer rom kurdum. direk error logda gösterdi UFS Storage Error şeklinde. UFS yongasını değiştirdim sorun düzeldi.

//Sorun DRK değildi. DRKyı geçince android açılıyor fakat ani kapanmalarla boot loopa düşüyordu. Sebebide onun UFSnin ölmesiymiş. Siz DRK'yı mı geçemediniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Range.. -- 28 Aralık 2017; 9:44:16 >
  • samsung s6 turkiye 300 mb guncelleme geldi.

• 
Sayfa: önceki 18931894189518961897
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.