Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1881. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18791880188118821883
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 telefon kullaniyorum . 2 side turk telekom .ayni yerde ixperia z cekerken , s6 edge çekmiyor. yüzde yüz yazilimsal sorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.xda-developers.com/enable-always-on-display-samsung-nougat/
    Always on Display bütün nougat cihazlarda kullanılabilir hale gelmiş.
  • wade96 kullanıcısına yanıt
    Adamsın harbiden çalışıyor

• Arkadaslar s5 imi satip s6 alayim diyorum sizce yapmalimiyim boyle bisey
    Aklima takilan iki mevzu 1.si s6 da batarya degismiyor ilerde sorun olurmu batarya suresi memnun birakirmi s5de 1gunu deviriyor cunku.

2.sorumsa s6 mi s6edgemi ikisinide ayni fiyata buldum gonlum edgede ama nette bakiyorum kolay kiriliyor ekrani galiba zira sahibinden kirikekran edge s6 kayniyor ve yine ekranda cizgi cikmis cok edge s6 var kronik gibi bisi sanki

Defigim gibi s5 imi isteyen var satsam
    S6 mi s6edgemi yoksa satma dursunmu dersiniz
  • Arkadaslar s5 satilip s6 yada s6edge alinirmi

S6da batarya suresi gercekden azmi
    S6edge alsak ekrani kolay kiriliyor diyorlar dogrumu
    Yine edgede yesil pembe vs cizgi cikiyormus kronik dogrumu

Yoksa s5 dursun satmami dersiniz saygilar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gzegen kullanıcısına yanıt
    sakın alma kardeş. batarya berbat ekran cok kolay ciziliyor guncelleme ile telefonda sorunlar var parmak izi cabuk deforme oluyor (kullanirsan). ben aldim 1 sene oldu pismanim

• bunu nasıl yükleyebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lenguri

sakın alma kardeş. batarya berbat ekran cok kolay ciziliyor guncelleme ile telefonda sorunlar var parmak izi cabuk deforme oluyor (kullanirsan). ben aldim 1 sene oldu pismanim

peki bu ayarda ne onerirsiniz
  • sarj süresi memnun edermi
  • wade96 kullanıcısına yanıt
    Yükledim ve aktif ettim ancak çalışmıyor neden?

• turquoise.blue kullanıcısına yanıt
    Bende çalışmadı root mu gerekiyor? Gerek yok yazmışlar sitede o yüzden kurdum yükledim ama çalışmadı

• s6 yi custom rom ile kullanan var mı? sizce yüklemek mantıklı mı performans olarak bi sıkıntı yaşamıyorum ama pil konusunda her zaman ki gibi çok kötü. rom denemek isteyen varsa en çok bilinen ve stabil olanı şu sanırımhttps://forum.xda-developers.com/galaxy-s6/samsung-galaxy-s-6--s-6-edge-unified-development/noble-nougat-rom-1-0-t3565293

• tingle T kullanıcısına yanıt
    Evet bir kere saat ve tarihle uğraştım ama ondan sonra normalde bir sür sonra bozuldu ve hiç arama kaydı tutmuyor.Yani ileri tarihden de yok yeni kayıt da tutmuyor.
  • degerli arkadaslar s6 yada s6edge alma dusuncesindeyim karar için yardım bekliyorum
    tavsiye etmezseniz yerine hangi samsungu onerirsiniz 5.2inç ustu ekran dusunmuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: gzegen

degerli arkadaslar s6 yada s6edge alma dusuncesindeyim karar için yardım bekliyorum
    tavsiye etmezseniz yerine hangi samsungu onerirsiniz 5.2inç ustu ekran dusunmuyorum

s6 şuan alınmaz 2.5 senelik cihaz pil ömrü hariç telefondan memnunum ben alacaksan galaxy a5 2017 alabilirsin en azından yeni gelen güncellemeleri alır

• quote:

Orijinalden alıntı: berkaybesikci

quote:

Orijinalden alıntı: gzegen

degerli arkadaslar s6 yada s6edge alma dusuncesindeyim karar için yardım bekliyorum

s6 şuan alınmaz 2.5 senelik cihaz pil ömrü hariç telefondan memnunum ben alacaksan galaxy a5 2017 alabilirsin en azından yeni gelen güncellemeleri alır

edge icinde aynimi düsünüyorsunuz birde pil ne kadar gidiyorki
  • Son updateden sonra klavye kasma sorununu nasıl çözdünüz

• gzegen kullanıcısına yanıt
    C5 Pro al efsane olmuş kullanıyorum

• yanlislikla telefon uygulamasinin apksini sildim birisi atabilir mi lutfen acil

• S7 saati s6 da çalışıyor diye birileri bi taş attı kuyuya kimse cevap vermiyor. Yükledim linkten ve telefonun menüsüne geldi aktif ediyorum durduruldu hatası veriyor ekranı kapatınca. Nasıl çalışırdınız siz?

• 
Sayfa: önceki 18791880188118821883
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.