Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1880. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18781879188018811882
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ardicli2000

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Arkadaslar bahsettigim sararma bu sekilde;

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

1. Mavi ışık filtresi açık mı ona bakın.

2. Amoled de sararma normal. Önüne geçiş yok maalesef. Takmayın çok.

Mavi ışık filtresi aktif değil hocam onu aktif edince bildiğin sapsarı oluyor zaten :)

Takmıyorum ben zaten telefonun kardeşimin ve haberi bile yok. Aslında fark resimdeki kadar bile yok ama dikkatli bakan anlar. Olmadı garanti bitmeye yakın servise yollarım.

Bir de son soru olarak home tuşu sizlerde de hafif sallanıyor mu? Sanki boşluk var gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cosonic94

Ben fatura'mı kaybetmiştim sistemde farklı çıktı garanti tarihi o yüzden varsa yanında götürmeni tavsiye ederim. Garanti dışı pil değişim ücreti olarak da 130 TL istiyorlar.

Pil değişiminden sonra pilde performans arttı mı? Benim telefonun garantisi bitti ama dışarıda sahte pil takarlar diye pek sıcak bakmıyorum herhalde serviste böyle bir şey olmaz değil mi?
  • karasimsek06 kullanıcısına yanıt
    Benim pilim berbat durumdaydı %12'lerde kapanma gibi durumlar vardı. Şuan yeni pil ile ilaç gibi geldi tabiki performans bana. Serviste sahte pil takma gibi bir durum olacağını sanmıyorum.
  • 1 yıldır kullandığım telefonun bu özelliğini bilmiyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba telefonum birkaç gündür arama kaydı tutmuyor bütün ayarları kontrol ettim hiç sıkıntı yok daha önce başına gelen oldu mu ya da bilgisi olan var mı?
  • Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var.Telefonum arama kaydı tutmuyor.Ayarlarında hiçbir sıkıntı yok ne gelen ne giden ne de cevapsız aramaları göremiyoum format da atmak istemiyorum.Yardımcı olabilir misiniz lütfen.
  • Arkadaşlar arama yaparken yada arama gelince 1 kez çalıp şebeke gidiyor bu sorunu yaşayan yok mu? Cevap alamadım hala...

• samsung edge s6 s7 s8 cam değişimlerinizi yapabilirizwww.samsungedgeuzmanı.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

Arkadaşlar arama yaparken yada arama gelince 1 kez çalıp şebeke gidiyor bu sorunu yaşayan yok mu? Cevap alamadım hala...

Bununla ilgili bende sıkıntı çekiyorum. Sürekli 4.5G de kullanıyorum telefonu. Arama yaparken veya birinin beni arayacağı zaman şebeke gidiyor.
    Servise gittiğim de bununla ilgili ve birkaç daha şikayetim vardı. 4.5G altyapısı daha tam yaygınlaşmadığı için şebeke kaybı yaşamanız normal dedi ama bana normal bir şey gibi gelmedi. Ve onunla ilgili herhangi bir düzenleme yapmadan geri verdiler telefonu. Sadece güncelleme atılmış o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ernpltdmr

Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var.Telefonum arama kaydı tutmuyor.Ayarlarında hiçbir sıkıntı yok ne gelen ne giden ne de cevapsız aramaları göremiyoum format da atmak istemiyorum.Yardımcı olabilir misiniz lütfen.

Arkadaşlar gerçekten telefonu formatlamak istemiyorum yardımcı olabilecek kimse yok mu?
  • SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

merhaba arkadaşlar.samsung türkiye garantili,en son sürüm yüklü yani en güncel sürüm yüklü,15 aydır kullandığım samsung s6 edge son 2 aydır şu hatayı vermekte. whatsapp bildirim tonu ''sessiz'' seçiliyken mesaj gelince bildirim ledi yanmıyor.oysa daha 2 ay öncesine kadar böyle bir sorun yoktu.whatsapp bildirim tonunu sessizden çıkarıp herhangi bir zil sesi yaptığımda ise ışık yanıyor.aynı hatayı alan var mı?

2 dakikanızı ayırıp denerseniz çok sevinirim çünkü antalya samsung servisine telefonu yolladım ve sorun görünmedi yazıp geri yolladılar.

• daikataNa~ kullanıcısına yanıt
    Hiç alakası yok 4.5G ile bu durumun. Telefonu 7.0 a güncelledikten sonra şebeke sorunu olmaya başladı. Hattımı başka telefona takıp denedim öyle bi sorun yaşamadım hiç. Sorun yazılımda.

• quote:

Hiç alakası yok 4.5G ile bu durumun. Telefonu 7.0 a güncelledikten sonra şebeke sorunu olmaya başladı. Hattımı başka telefona takıp denedim öyle bi sorun yaşamadım hiç. Sorun yazılımda.

Aynen hocam. Yazılımsal olarak bir sıkıntı var. Banada alırken yazılım güncellenmiş zaten, tamir kağıdında öyle yazıyordu. Ama şehrin merkezinde durduk yere arıyorlar şebeke gidiyor sürekli. Aradıkları zaman uygulamadan bildirim geliyor kapalıyken arandınız diye. Öyle öyle anladım bende olayları. Ama gene versem güncelleme yapıp geri yollayacaklar biliyorum.
  • Hattım Turkcell. Android 6 yüklüyken de ne zaman 4.5G açsam beni arayan 10 kişiden 5'i ulaşamıyordu. Operatörden bilgi mesajı gelince arandığımdan haberim oluyordu.
  • ernpltdmr E kullanıcısına yanıt
    yakın zamanda saat veya tarih ayarınızı değiştirdiniz mi? Eğer öyle ise arama kaydına baktığınız ekranda üstte ileri bir tarihten gelmiş gibi görünen aramalar mevcut olabilir. daha altlara kaydırırsanız belki şu anki zaman diliminde olan gelen giden arama kayıtlarını görebilirsiniz.
  • Arkadaşlar bende s6 Edge var android 6.0 da mesala falanca kişiyi ekleyip kırmızı seçtin biri araken yandaki ışıklar kırmızı yanıyordu şimdi kim ararsa arasın yeşil yanıyor ben mi bulamadım ayarı yoksa yokmu 7.0 da

birde 6.0 a geçmenin bir yolu yokmu
    yardımlarınız için tşk ederim
  • Arkadaşlar orjinal uag turuncu s6 kilifi isteyen var mı

• daikataNa~ kullanıcısına yanıt
    Servis sallamıyor pek. Bana 4.5g yaz yolla mesaj at 4.5g açılsın diyor hadi ya ciddi misin dedim Oradakilerden daha çok teknik bilgiye sahip olduğumu o an anladım... Şaka bi yana ciddi bi sorun bu nasıl çözeceğiz acaba

• quote:

Servis sallamıyor pek. Bana 4.5g yaz yolla mesaj at 4.5g açılsın diyor hadi ya ciddi misin dedim Oradakilerden daha çok teknik bilgiye sahip olduğumu o an anladım... Şaka bi yana ciddi bi sorun bu nasıl çözeceğiz acaba

Sallamamadan ziyade anlamıyorlar malesef. Satış temsilcisinden farkları yok. Sizin, benim şikayetleri kağıda döküyorlar sadece o kadar. Birde kılıf ve kırılmaz cam satmaya çalışmaktan başka işleri yok.
  • tufy T kullanıcısına yanıt
    Sa birader aynı telefon bendede var s6 active..Türkçe yok sen naptın yükletebildinmi burda telefoncular yükleyemedi

• 
Sayfa: önceki 18781879188018811882
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.