Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1849. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18471848184918501851
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu kadar hızlı açılıp kapanabileceği aklıma gelmemişti, teşekkür ederim usta, eyv

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stagemasterone kullanıcısına yanıt
    Aslinda hicbir uygulamayi kapatmamak mi gerek diyorsunuz? Yeniden acilirken sarj yiyebilir

• hesoyama kullanıcısına yanıt
    Evet telefonunuzu ağırlaştırmadığı sürece ram temizleme çokta önerilmez. Hatta programlarınızın hızlıca açılmasını istiyorsanız süperme işlemi yapmamalısınız (sürekli kullandığınız program için konuşuyorum). Ram temizliği yaptıktan 5dk sonra yine dolduğunu göreceksiniz. Şöyle örneklendiriyim şimdiki kullanımımda ram temizliği yaparsam 706mb boş kalıyor. Eğer teli kapatıp açar isem 1.2gb boşluk kalıyor sonra tabiki kullanımlada alakalı olarak 426mb kadar düşüyor.
    Şu ram olayını Allah aşkına artık takılmayın hele s6 da hic takılmayın temizlemeye de kalkmayın bence. Uygulamaları durdurmayın hele sık kullandiklarinizi hiç nedeni şu ki telefon zaten bende sağlam bi ram var diyo bana bırak ben ayarlarım diyo bağıra bağıra ben artık bunu anladım yani yoksa bir fark yok inanın kapatınca. Hatta ne kadar ram kullaniyosa o kadar hızlıdır önünüze çıkan uygulamalar bu sayede tık diye geliyo ne durdurup uğraşmaya gerek var ne de duran uygulama çalışırken daha fazla pil harcar ne de buna lüzumsuz bunlar

• Sinan5 S kullanıcısına yanıt
    Rame takılma duruma yok açıklama yapıldı son mesajdan alıntılama bence

Okuyan okur

Doğru diyorsun herkes okumalı, okuduğunu doğru anlamalı aynı senin gibi!!

• Selam Arkadaslar acil yardima ihtiyacim var .. bende samsung s6 var icinde simkart yok bu telefonu evde kullaniyoruz evdeki wlan ile bagli sürekli whattsap üzerinden konusmak icin ,, yalniz bi sorunumuz var bi süre telefona el degmezsek telefonun Wlan baglantisi kesiliyor whattsap üzerinden arama yaptigimizda ulasamiyoruz ,, kurcaladim ama bulamadim ,, telefonu illa arada bir elimize alip oymanak lazimki uykudan uyansin otomatik baglansin ,, oysa ben sürekli uyanik kalsin ve interetene bagli kalsin istiyorum ve her aramamda ulasmak istiyorum ,, bunun bi ayari varmi yoksa telefon arizalimi bana yardimci olursaniz sevinirim

saygilar
  • sekilsef S kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - Wifi - Uykudayken wifi'yi acik tut - her zaman secenegi acik mi ona bir bakin.

• quote:

Orijinalden alıntı: hesoyama

Ayarlar - Wifi - Uykudayken wifi'yi acik tut - her zaman secenegi acik mi ona bir bakin.

Hocam Orasi hep acik duruda ama yinede telefona dokunmassak bi süre ulasamiyoruz wifi baglantisi kopuyor sanirim arizali telefon
    O da olabilir tabi siz yine de son yazilim guncellestirmelerini yapip bir format atin duzelmezse bozuk olabilir tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: hesoyama

O da olabilir tabi siz yine de son yazilim guncellestirmelerini yapip bir format atin duzelmezse bozuk olabilir tabi

android 7.0 yükledim en son sürüm ama eski sürümü yükleyip demek gerek yine olmassa demekki arizali ,, yani telefona dokunmssak uzun süre wifi baglantisi kesiliyor teli elimize elirsak otomatik baglaniyor ,, anlamadim gitti
    Benimki de öyle, bazen dizi izlerken gidiyor bağlandı uyarısı verince farkediyorum gittiğini.

• Arkadaşlar ufak takıldığım bi nokta var. Rom atılan telefonu sıfırlamak şart mı? Sıfırlamadan çalışmaz mi?

Aynı sorunu ben de yaşıyorum ve beni sinir etmeye başlıyor. Ekranı uyandırdığımda da otomatik bağlanmıyor elle bağlıyorum.lg g4 kullanırken wifi hiç kapatmazdım nereye gidersem oranın şifresi daha önce girilmişse hemen wifi 'ye bağlanırdı.ayrıca kamerayı açtığımda bazen cızzzzz diye ses geliyor önceden bu sorunlar yoktu.sanırım servise yollayacağım

Rom atarken sifirlanmis oluyor zaten bence gerek yok

1 konuya bu kadar uzaksan boşver romu falan.

2 troll isen şansını fazla zorlama bence.

Modeme 5-6 cihaz bağlıysa özellikle pc ve siz uzakta iseniz arada internet kesiliyor sinyal sıfır bile oluyor tekrar bağlanmak üzere. Benim de başıma gelmişti birkaç ay önce misafirlerim varken. Sizinki de öyleyse sorun yoktur

• birisileri kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım ben romu attım burası bilgi paylaşım yeri değil mi ne trollu cvp vermiyorsan yazma bana! Ben herşeyi yaparım öğrenmeye bakar ulan bi kötü nokta yakalamayın be

• hesoyama kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim herkes senin gibi cevap verse keşke halt var sanki laf sokuyolar

• 
Sayfa: önceki 18471848184918501851
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.