Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1754. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17521753175417551756
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Touchwiz sürümünü apkmirror dan güncellemiştim fakat ben her zaman smart launcher kullanıyorum. Touchwiz den kaynaklandığını mı düşündünüz? Ben multitasking ekranının system ui bileşeni olduğunu biliyorum. System ui i de değiştirmedim orjinal versiyonu şu an mevcut olan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turquoise.blue kullanıcısına yanıt
    Smart launcher gibi 3. parti launcherlar yapiyordu bende onu farketmiştim ondan sordum. Arrow Launcher kullaniyordum her menu tusuna (multitasking tusu) bastigimda onu ayri bir pencereymis gibi gosteriyordu. Dediginiz gibi buyul bir bug aslinda

• quote:

Orijinalden alıntı: triyaki43

Eywllh tesekkurler
    Google da cikmiyor samfirm de de yok nerde bulabilirim

Önceki sayfalarda linkini vermiştim;

https://docs.google.com/uc?id=0B9kRL0V7tZc9bThfYWxtRFZzTGM&export=download
  • Bir sürü uygulamada güncelleme var gene, bunları tek tek kendimiz mi her seferinde yükleyeceğiz Galaxy Apps'a neden gelmiyor veya belli bir süre sonra mı geliyor anlamadım bunlardan haberi olmayanlar hala eski sürümlerde takıla takıla işlem yapacak...

Birazdan listeyi vereceğim, şuan deniyorum tek tek yükleniyor mu diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Mart 2017; 13:20:56 >
  • Güncellenen Uygulamalar

Calendar 4.0.07-44
    Clock 7.0.70-23
    Contacts 3.1.04
    Dictionary 2.6.17
    Messaging 4.1.29
    Myfiles 4.1.21
    Samsungpass 1.1.46
    Screen capture 3.0.35
    Smart Select 3.0.20
    Video Library 1.3.23
    Video Trimmer 2.0.29
    Voice Recorder 20.1.83-84
    WeatherForecast 1.4.04-1

Bu liste sorunsuz yükleniyor.

-Video Player'a GIF yapma özelliği gelmiş.

-Kişilerde bir kişinin üzerine tıkladığınızda hemen altına sekme açılıyor : Arama, Mesaj, Ayrıntılar vs.

-Hava durumunda olan durum özet olarak sol üste toplanmış.
  • 7.0 güncellemesinden sonra telefona dahili olan smart view uygulaması ile tv ye bağlanamıyorum tv mi görmüyor.harici smart view uygulaması ile bağlandıktan yaklaşık 5dk sonra uygulama kapanıyor.bunu güç tasaruf modu kapalıyken denedim.bilgisi olan varsa yardım ederse çok sevinirim
  • hesoyama kullanıcısına yanıt
    Olabilir 😉. Yalnız android 6 da da smart launcher kullanmıştım fakat bu bug la karşılaşmamıştım. Enteresan 🤔

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Söz ettiğiniz bazı güncellemeler aslında yeni değil. 7.0 çıktığı gün kurdum 1 gün sonra bazı güncellemeler yapmıştım

Video Player'a GIF yapma özelliği gelmiş.

-Kişilerde bir kişinin üzerine tıkladığınızda hemen altına sekme açılıyor : Arama, Mesaj, Ayrıntılar vs.

-Hava durumunda olan durum özet olarak sol üste toplanmış.

Bunlar benim telefonda en az 1.5 haftadır var.
    Kişilerde kişi üzerine tıkladığımızda zaten sekme açılıyor orjinal sürümde de. Farklı birşey den mi bahsediyorsunuz acaba?

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    Çok sagolasin hocam site guzelmis simdilik uyelik istemiyor hizli indiriyor turkiye romlarida mevcut 👍👍👍

• O zaman ben şimdi dikkatli bakmışım.
  • turquoise.blue kullanıcısına yanıt
    Kullandığım s6 ve kullanmadığım İphone 5s gold var.Bu 2sini verip temiz bir s7yada Note5 almayı düşünüyorum.Ama bekleyip nirazda para biriktirirsem s8de alabilirim.Samsung dünyasına yeni katıldım biraz tadını çıkarayım.

Olur böyle şeyler sanırım her güncel apk dan yeni birşeyler bekliyoruz o psikoloji bizi ele geçiriyor

• Caneo1907 kullanıcısına yanıt
    Note 5 in s6 ya performans üstünlüğü yok diyebiliriz donanım aynı çünkü ama geniş ekranı, kalemi ve s6 dan kısılan özelliklerin note 5 verilmesi note 5 i çok cazip yapıyor. Alınabilir. s7 zaten s8 çıkana kadar en iyisi olmaya devam edecek. Bir arkadaş s6 nın kamerası s7 den daha iyi demişti alakası yok bence. S7 nin düşük ışıktaki performansı çok daha iyi. Note 5 veya s7 düşüncen yerinde para biriktirip s8 alırsan çok daha iyi olur kanısındayım bu arada yeni s8 görselleri:

http://shiftdelete.net/samsung-galaxy-s8-goruntulendi-80485

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turquoise.blue -- 25 Mart 2017; 16:4:8 >

• Telefonu odin ile fransız romu indirip 7.0 a yükselttim. Düne kadar güncellemeleri denetle dediğimde zaten en yüksek sürüm yüklü yazısı çıkardı, şimdi denediğimde cihazınız yetkisiz bir yolla değiştirildi diyor. Root falan yapmadım. Manyaklaştı resmen. Sizde durum nedir?

• Android 7 ile gelen samsung browser da DH forumu , mobil sürüm de kullandığımda youtube videoları açılmıyor ve resimdeki hatayı veriyor. Tablet sürümünde ise problem yok. Burada yapmadığım bir ayar mı var yoksa herkeste olan bir durummu acaba?
    SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mattmurdock -- 25 Mart 2017; 17:26:59 >
  • topalsolucan01 kullanıcısına yanıt
    bende seninle aynı durumdayım
  • mattmurdock kullanıcısına yanıt
    Türkiye romunda sıkıntı yok. Acaba android 7 de farklı ülke romları buna neden mi oluyor ilginç 🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turquoise.blue -- 25 Mart 2017; 20:57:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turquoise.blue

Türkiye romunda sıkıntı yok. Acaba android 7 de farklı ülke romları buna neden mi oluyor ilginç 🤔

Hocam , cihaz Tr ve normal güncelleme ile nougat a çevirdim. Başka hiçbir müdehale yapmadım.

• arkadaşlar biçimlendirilen hafıza kartındaki verileri geri getirmek mümkün mü ? çokkk önemli de :(
  • 
Sayfa: önceki 17521753175417551756
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.