Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (966. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 964965966967968
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: otosinan

Arkadaşlar mrb. Bir konuda ikilemdeyim yardımcı olurmusunuz. Şimdi nice zamandır samsung s7,lg g5 veya Htc M10 almayi düşünüyorum. Bir tarafdan da iphone 6s plus alayım diyorum. Benim için hiz performans stabilite önemli.Acaba iphone alsam android de arayacağım özellikler olurmu. Keske androiddeki şu ozelliklerde olsa dediğim olurmu. Sizce hangisi daha mantikli ne dersiniz bi görüşlerinizi alabilirmiyim.

Iphone o kadar para vermek sizi etkilemezse alin ama ben olsam 3.5 lira bir telefona hayatta vermem hele plus yerine Note 5 alirim 2000 e ayni isi+daha fazlasini yapiyor kalemiyle.

Zevkler renkler ayrica iphoneda 64 alin aliyorsaniz 4K video var 16 GB saka gibi :/

Stabilite konusundada o kadarda abartildigi kadar stabil degil soyleyeyim 1 tik daha iyidir

Hocam güzel söylüyorsunuz benim gönlümde hep android den yana ama apple sisitemi çok daha profosyonel gibi.
    Şimdi okadar para verilmez diyosunuz ama çok az miktar üste vererek bir üst modelini alabiliyorsunuz adroid ise yaridan fazla değer kaybettiriyor.
    Dün kullandiktan sonra iphone nin gercekten çok tutarli çalıştığını gördüm. Samsungun arayüzü kullanimi çok güzel ama sistem bir süre sonra tutarsiz davranıyor.
    Iphonede uygulamalari cok daha kaliteli gördüm.
    Iphone guncellemeleri çok hızlı.
    Yanlış anlaşilmasin bende iphone yi hiç sevmem ama çok fazla uygulama kuruyorum özellikle iş amaçlı. Yeni gelecek androidlerin hepsi elbette işimi görür ama iphone daha fazla güven veriyor sanki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Tr için ortalama kaç günde yayınlanır yeni sürüm ?

• vforfreedom kullanıcısına yanıt
    Çoğu telefon WiFi de az yer 3g de çok. Dediğim gibi belli bir süre yok 3 saat desem olmaz yoğun kullanmazsın 4 5 saat bulursun en kötü yanında power bank taşı bu kadar şarjı sorun etme

• S6 6.0.1 dağıtımı Kore de başlamış. 2 hafta sonra buralarda olur.

• Arkadaslar ya rehberde sorunum var. Whatsapp i olan kisilerin uzerine basinca direkt aramiyor 2 numara cikiyor ikiside ayni. Gmail hesabi rehberini kullaniyorum nasil duzeltiriz. Whatsapp oldukca boyle mi olacak ??

• arkadaşlar kaybetme gibi bi durum olduğunda hafıza kart güvenliğimizi nasıl sağlayabiliriz resimler için vs. şifre falan mümkün müdür?

• rorschach_ kullanıcısına yanıt
    O hepimiz de olan bir sorun. Burda biri çözmüştü kendince. Zaten android 6 ile bu saçmalık kalkıyor

• sametsurmeli kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler.
    Onceden alismisiz ustune basinca ariyordu. Simdi basip kulagima goturuyorum aramiyor bi bakiyorum secim ekrani :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Arkadaşlar mrb. Bir konuda ikilemdeyim yardımcı olurmusunuz. Şimdi nice zamandır samsung s7,lg g5 veya Htc M10 almayi düşünüyorum. Bir tarafdan da iphone 6s plus alayım diyorum. Benim için hiz performans stabilite önemli.Acaba iphone alsam android de arayacağım özellikler olurmu. Keske androiddeki şu ozelliklerde olsa dediğim olurmu. Sizce hangisi daha mantikli ne dersiniz bi görüşlerinizi alabilirmiyim.

Iphone o kadar para vermek sizi etkilemezse alin ama ben olsam 3.5 lira bir telefona hayatta vermem hele plus yerine Note 5 alirim 2000 e ayni isi+daha fazlasini yapiyor kalemiyle.

Zevkler renkler ayrica iphoneda 64 alin aliyorsaniz 4K video var 16 GB saka gibi :/

Stabilite konusundada o kadarda abartildigi kadar stabil degil soyleyeyim 1 tik daha iyidir

Hocam güzel söylüyorsunuz benim gönlümde hep android den yana ama apple sisitemi çok daha profosyonel gibi.
    Şimdi okadar para verilmez diyosunuz ama çok az miktar üste vererek bir üst modelini alabiliyorsunuz adroid ise yaridan fazla değer kaybettiriyor.
    Dün kullandiktan sonra iphone nin gercekten çok tutarli çalıştığını gördüm. Samsungun arayüzü kullanimi çok güzel ama sistem bir süre sonra tutarsiz davranıyor.
    Iphonede uygulamalari cok daha kaliteli gördüm.
    Iphone guncellemeleri çok hızlı.
    Yanlış anlaşilmasin bende iphone yi hiç sevmem ama çok fazla uygulama kuruyorum özellikle iş amaçlı. Yeni gelecek androidlerin hepsi elbette işimi görür ama iphone daha fazla güven veriyor sanki.

Siz begendiyseniz iphone alin dedigim gibi zevkler renkler bence almaniz gereken suan 64 GB olani :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: OyuNKoliX

Tr için ortalama kaç günde yayınlanır yeni sürüm ?

TR belli olmaz ama en gec 15-30 gun icinde fazla bekletmezler gibime geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koreden sonra G925FXXS3COK5 bant sürümüne gelir yani United Kingdom / Ireland ;)

• Samsung gear s kullanan varmı varsa bır sorum olacakta
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty2626

Koreden sonra G925FXXS3COK5 bant sürümüne gelir yani United Kingdom / Ireland ;)

Tüm 925F lere yuklenir degil mi? Bant surumu filan demişsiniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rorschach_ -- 30 Ocak 2016; 14:08:50 >
  • Parmak izi koyarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: condorn

arkadaşlar kaybetme gibi bi durum olduğunda hafıza kart güvenliğimizi nasıl sağlayabiliriz resimler için vs. şifre falan mümkün müdür?
    Fingersecurity diye bir uygulama var telefonu aldığımdan beri kullanıyorum uygulamalara parmak izi koyuyorsun. İstersen fake uygulama durduruldu hatası veriyor parmak izini okuttuğunda açılıyor uygulama.
  • rorschach_ kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim telefonun F grubundaysa yükle bunu sammobileden yarin android 6 telefonunda :))

• s6 kullanıcıları samsung s6 önerir misiniz yada s6 edge mi önerirsinizi s6ile s6 edge arasında ekran ve kasa hariç fark yok sanırım kısaca sıfır s6 almaya değer mi?
  • 50 mah pil farkı var, 6.0 ile Edge'ye güzel özellikler geliyor. Birde edge'nin ön camı ısıtılmış cam, çizilmesi daha zor aynı zamanda panele daha yakın bu yüzden farkedilmeyecek kadar daha iyi görüntü sunuyor ama değer mi derseniz, ben edge aldım memnunum 3000 liraya aldım şu an fiyatlar daha ucuz olduğu edge alınabilir ama 3000 olsaydı s6 alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

50 mah pil farkı var, 6.0 ile Edge'ye güzel özellikler geliyor. Birde edge'nin ön camı ısıtılmış cam, çizilmesi daha zor aynı zamanda panele daha yakın bu yüzden farkedilmeyecek kadar daha iyi görüntü sunuyor ama değer mi derseniz, ben edge aldım memnunum 3000 liraya aldım şu an fiyatlar daha ucuz olduğu edge alınabilir ama 3000 olsaydı s6 alırdım.

hocam 32 gb s6 edge 2000 tl civarında sıfır kapalı kutu haftaya alacağım ama tek sorunum ekranı komple kapalyan film var mı kavisli kısım açıkta kalamyacak şekilde saran ekran koruyucusu piyasada var mı ? benim gönlümde s6 edge den yana ama 1800 tl ye s6 bulabiliyorum aradaki fark değecekse s6 edge alrım

• G920FXXU3COL1_G920FVDS3COL2_VDS diye indirdim sammobileden dogru indirmişmiyim vede bu hızlı bir sekilde güncelleme alıyormu...
    dogru değilse dogru olanın linkini verirmisiniz not:tel sm-g20fq
  • 
Sayfa: önceki 964965966967968
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.