Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (958. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 956957958959960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: s6pil

quote:

Orijinalden alıntı: s6pil

Fotoğraf çekerken ayarlar kısmında resim boyutu var. Bunu 16m de seçsem 2.4 m de seçsem resmin kalitesinde fark yok gibi. Resmin boyutundan başka neyini değiştiriyor acaba bu özellik. Resim kalitesine etkisi var mı acaba ? Ben deniyorum deniyorum kalitede bir fark göremiyorum

Bunu deneyebilecek olan var mı acaba. Şu an yine denedim bi fark göremiyorum bi türlü çekilen foto pc ye falan atılınca mi fark belli olur? Bir de cep telefonu ile scan yapılabildiğini duymuştum. Şuan yapmak için uygulamami indirmem gerekli ?

Aynı olurmu hocam yakınlaştırınca ve pc ye falan atınca çok fark çıkıyor ortaya.

• unlovedman kullanıcısına yanıt
    Turkiye gibi 3. Dunya ulkeleri martta alir onemli olan ilk nerenin aldigi degil ingiltere romu yukleyip kuracaz. Bundan once ayni belge ocak diyordu tutmayinca bunu yayinladilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya biriniz cevap yazın. vodafone kullanıyorum ve ekranın üstünde vodafone yazısı gözükmüyor. yani operatör adı gözükmüyor. nasıl gözükecek bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: perdono fotefatofatoyo

ya biriniz cevap yazın. vodafone kullanıyorum ve ekranın üstünde vodafone yazısı gözükmüyor. yani operatör adı gözükmüyor. nasıl gözükecek bu.

Bende Sadece üst bildirim çubuğunu açtığımda görünüyor.bence gerekte yok.
    SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• Merhabalar dün arkadaş telefonun kamerasıyla oynarken( on kamera ) çok güzel çeken kamera bulaniklasti fabrika ayarlarına döndüm ama yine aynı canlı gibi değil yardımcı olursanız sevinirim simdiden teşekkürler

• Spigen Liquid Crystal kılıf kullanan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: legolas_06

Merhabalar arkadaşlar, sıkıntım şu;

Weather & Clock Widget programını kullanıyorum. Ancak bu uygulamanın "Kilit Ekranı"ndaki widget ını kaldıramıyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

yok mudur bu durumun çözümü bilen birisi ???

• legolas_06 L kullanıcısına yanıt
    Uygulama yoneticisinden girin uygulamanin bildirimlerini kapatin bakalim ne olacak. Uygulamanin icinden de olabilir.

• JackWondo kullanıcısına yanıt
    Bazi arkadaslar diş macunuyla kamerayi temizlemekten bahsediyordu. Deneyin, belki düzelir.

• Arkadaşlar s6 almayı isterim ama su arka kamera sony ve isocell oluyormuş be yapayim isocell olupta memnun olmayan varmi

• rkadaşlar s6 almayı isterim ama su arka kamera sony ve isocell oluyormuş be yapayim isocell olupta memnun olmayan varmi

• Guncellemeleri yaparken factory reset atsam daha mi saglikli olur?
    Smart switch nedir?

• Arkadaşlar pil kullanımında internet tarayıcı ve google hizmetleri her zaman ekrandan fazla şarj yiyor nasıl oluyor bu anlamadım. Tarayıcı değiştirdim Chrome yaptım bu sefer en çok şarjı o yedi ekran %7 şarj tüketirken %15 Chrome tüketmesi tuhaf.

Birde ekrana spigen dışında jelatin varmı. Yada koruyucu. 5 günde ekranı çizmeye başladım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Merhabalar arkadaşlar, sıkıntım şu;

Weather & Clock Widget programını kullanıyorum. Ancak bu uygulamanın "Kilit Ekranı"ndaki widget ını kaldıramıyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

yok mudur bu durumun çözümü bilen birisi ???

Ayarlar - kilit ekrani ve guvenlik - bilgileri göster - hava yanindaki tiki kaldir hocam .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Primitive Yordle

Guncellemeleri yaparken factory reset atsam daha mi saglikli olur?
    Smart switch nedir?

Evet, factory reset daha sağlıklı olur.

Ama Smart Switch ile "Acil durum yazılımı kurtarma ve başlatma" ile güncellemek en sağlıklısı.
  • Arkadaşlar orijinal sview kılıf 30 lira link veriyorum sıcak fırsat sanırım ben hemen bir tane sipariş verdim siz de bir göz atın isterseniz. .
    http://www.pdateknoloji.com/samsung-galaxy-s6-orjinal-sview-cover-tekstil-gri-efcg920bsegww_48768.html

• Bu telefon bir harika ya... denemek icin yaptim yoksa her aksam sarj ederim telefonu. Ekran suresinin cogu chrome, whatsapp ile gecti, toplam sure zarfi icinde 5 saat 3g ile kullandim, gerisi wifi. Play hizmetler galiba devamli guncelleme yapmaktan yedi. Cok guzel telefon yapmislar bu sefer. Maasallah. Hizli sarj olayinida kim bulduysa Allah razi olsun :)

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rorschach_ -- 28 Ocak 2016; 0:25:49 >

• S6 Edge cihazımı satıyorum. Cihaz 32 gb ve beta programına kayıtlı android 6.0.1 yüklü. Kozmetik olarak 10/9 barbesi vs yoktur. Detaylı fotoğrafları whatsapptan atabilirim. Almak isteyen arkadaşlar pm atsın lütfen. Herkese iyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: Primitive Yordle

Guncellemeleri yaparken factory reset atsam daha mi saglikli olur?
    Smart switch nedir?

Evet, factory reset daha sağlıklı olur.

Ama Smart Switch ile "Acil durum yazılımı kurtarma ve başlatma" ile güncellemek en sağlıklısı.

Bu smart switch nerde menude aradim aradim bulamadim

• Pc için Pro o, samsung internet sitesinden indirip kuruyorsun, telefonu usb kablo ile bağlayıp tanıtıp yapacaksın

• 
Sayfa: önceki 956957958959960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.