Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (955. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 953954955956957
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6.0.1 i betadan yukleyip root yapan biri var mi acaba
  • Telefonu son damlasina kadar kullanan biri olarak sana su kadarini soyluyorum. Sarj senin icin slklntlysa hiic bu telefona bulasma. Yeri geliyor 2 saat ekran suresi aliyorum yeri geliyor 4 5 saat ama ortalamasi 3.5 saat.
    Bak bu ekran suresi . Yani akşama kadar idare ediyor.
  • S5 te gayet güzel telefon güle güle kullanın. S6 şarj konusuna gelince de şarj hariç çok güzel telefon. Şarjı ise berbat 3g kullanıp mail falan düzenli senkronizasyon yapip arada sosyal medya kontrol edecekseniz anca 9 10 saat yeter şarjı bazı günler daha az hatta.
  • Beta dan 6.0.1 yukleyip root yapan var mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barancilo

quote:

Orijinalden alıntı: diabl0

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

http://urun.n11.com/ekran-koruyucu/samsung-galaxy-s6-edge-spigen-curved-crystal-ekran-koruyucu-P64505777

bu üründen aldım..tavsiye ederim.

hocam zaten ben de bu jelatini kullanıyorum ama hiç memnun değilim 1 hafta kullandıktan sonra edge ekranlarındaki jelatin kalktı ayrıca çok ince

Güzel yapıştıramamışsın kardeşim o halde.

Bende 1 aydır üzerinde, tırnakla kaldırmaya çalışsam bile kalkmıyor. Edge taraflarının arkası yapışıyor zaten. Kalkmasının mümkünatı yok. Orantısız yapıştırmışsın muhtemelen.

düzgün yapıştırdığımdan eminim ilk hafta gayet güzel kullandım ama sonra kalktı işte. amazondaki yorumların büyük çoğunluğuda bu şekilde. sanırım şans işi

Ürününüz orjinal olmayabilir.

Arkadaşımda kullanıyor bende kullanıyorum. İkisini de ben yapıştırdım.

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

kod kartı çıkmamıştı gerçekten resmi dist olduğu için önemsememiştim

merhaba hocam sizin jelatin spinger mi. internette çok marka varda.

hayır, spigen curved crystal

Hocam memnun musunuz üründen darbe emme özelliği var mı

• Telefonun şarj kablosu kopmak üzere arkadaşlar, yenisini nereden alabilirim bir fikri olan varmı?

sadece şarj kablosu
  • 4BringT0Life 4 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de kablo değiştim ps4 ün kablosunu kullanıyorum şarj süresi aynı. Kablo çok fark etmiyor.

• omerozen kullanıcısına yanıt
    3g kullanımda şarj çabuk biter. WiFi ye göre. Bu her cihazda aynı. Yoğun kullanımda en az 3 saat ekran kullanımı alırsın. Yarı parlaklıkta ama. Diğer Özellikler açık olsun yarı parlaklık olsun 3g olsun en az 3 saat ile 3.5 saat arası süre alırsın. Kesinlikle almalısın pişman olamayacaksın. Dört dörtlük bir cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: emek1907

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: diabl0

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

http://urun.n11.com/ekran-koruyucu/samsung-galaxy-s6-edge-spigen-curved-crystal-ekran-koruyucu-P64505777

bu üründen aldım..tavsiye ederim.

hocam zaten ben de bu jelatini kullanıyorum ama hiç memnun değilim 1 hafta kullandıktan sonra edge ekranlarındaki jelatin kalktı ayrıca çok ince

Güzel yapıştıramamışsın kardeşim o halde.

Bende 1 aydır üzerinde, tırnakla kaldırmaya çalışsam bile kalkmıyor. Edge taraflarının arkası yapışıyor zaten. Kalkmasının mümkünatı yok. Orantısız yapıştırmışsın muhtemelen.

düzgün yapıştırdığımdan eminim ilk hafta gayet güzel kullandım ama sonra kalktı işte. amazondaki yorumların büyük çoğunluğuda bu şekilde. sanırım şans işi

Ürününüz orjinal olmayabilir.

Arkadaşımda kullanıyor bende kullanıyorum. İkisini de ben yapıştırdım.

kod kartı çıkmamıştı gerçekten resmi dist olduğu için önemsememiştim

merhaba hocam sizin jelatin spinger mi. internette çok marka varda.

hayır, spigen curved crystal

Hocam memnun musunuz üründen darbe emme özelliği var mı

açıkcası değilim bence sıradan bir jelatinden tek farkı oldukça ince ve neredeyse görünmez olması ama yan kenarlar zamanla attığı için bir önemi de yok. ben de darbe emici bir jelatin arayışı içindeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: extense

Yılbaşından önce aldım bu telefonu Galaxy s2 den beri fanatik olarak Samsung kullanmaktayım ama iPhone da kullanıyorum Samsung benim için öncelik s6 edge gerçekten harika bir telefon adamlar teknolojide ne varsa eklemişler s7 ye ekstra daha neler katabilirler yenilik ne olabilir diye düşünmüyorum bile. Cihazın pili olsun performansı olsun beni tatmin telefon elimden düşmez bir günü rahatlıkla çıkarıyorum eşim dede s6 edge var iki günde bir şarja takıyor yeni güncelleme nezaman gelirse gelsin cihazın performansını düşürmesinde bence s6 almak isteyenler tahriklere gelmeyin adamlar yapmış

S2 kullananlar zaten Samsung un daimi musterisi oldu :D

Bende S2 den S6 ya gectim 6 ay sadece Note 3 kullandim sonra S6 cikinca hemen aldim bozulmasaydi direk S6 ya gecicektim telefonu atmadim kulaklik+sarj+kendisi herseyi kutusunda oyle kaldi atmaya kiyamiyorum S2 saglamdi kim ne derse desin ilk Exynos kullanilan modellerden biri 45 Nm lik yeri kendinde yanan ama hic sorun cikarmadan kapanmayan islemci birde oc yapiyordun soba soba :)

En iyiside olsa hicbiri benim icin bir S2 degil eskiler unutulmuyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 26 Ocak 2016; 14:00:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Betadan 6.0.1 yukleyip root yapan var mi acaba.

• Samsung çok bekletti bu güncelleme için. iOS gibi yeni çıkan cihazla donanımsal farklar haricinde yazılımı aynı yapmayacaklarsa ayıp ederler. Bir ton para sayıp alıyoruz, güncelleme yok. Tamam cihaz güzel çalışıyor ona lafım yok ama laftan da olsa bir güncelleme bekliyor insan.
  • Hayırlı olsun. Kısa bir süre S5 kullandım, samsungun ilk defa arayüzü adam etmeye başladığı telefondu. Isınma dışında ciddi bir problemi de yoktu ama tüketici plastik kasadan soğuduğu için bence pek tutmadı.

• Firaristt F kullanıcısına yanıt
    Ben de aynen bunu diyorum ama fanboylar hemen savunmaya geçiyorlar aman dikkat

• M9 lara güncelleme geldi Türkiye için

• esasmevzi E kullanıcısına yanıt
    S6 edge yi şu an 6.0.1 root lu olarak kullaniyorum

• bluebest kullanıcısına yanıt
    Gitsinler babalarının aldıkları telefonu kullansınlar. 240$ maliyetli telefona en az 600$ veriliyor bu dünyada, Türkiye'de 1500$'a kadar çıkıyorsa o yazılım desteğini istiyorum kardeşim. Ayrıca burada Samsung'un Galaxy S serisini benden iyi bilen ve kullanan sayısı bir elin parmakları kadar. 6 telefonun 5'ini uzunca bir süre kullandım, evde şu anda 4 tanesi duruyor, 3 tanesi aktif olarak kullanılıyor. Samsung için yeni değil bu güncelleme geciktirme olayı ve kabak tadı vermeye başladı. Sıkışınca 1 haftada mühendisleri nasıl çalıştırdıklarını da çok iyi gördüm, biliyorum. İsteseler 1 ay dolmadan 6.0'ı verebilirlerdi. Galaxy S7 tanıtımından sonra verirler büyük ihtimalle. Galaxy S5'e yaptıkları gibi. çip ederler yine. Fiyatları bu kadar çabuk gebermese Samsung almamayı düşünürüm de ikinci elde çabuk düşüyor fiyatlar, fırsatı çabuk yakalıyorum 3 senedir

herkesten önce S4'e lollipop vermişti geçen sene. s5, note 4'ten bile önce. ve fena olmayan bir sürüm verdi kötü değildi eğer gelen güncelleme problemli olursa bende saydırırım ancak iyi bir güncellme geleceğini umuyorum.
  • Zaten bu bekleyişten sonra hata çıkarsa başka diyecek laf bırakmazlar. Benim demek istediğim işlerine geldiğinde kısa bir sürede çok büyük işler yapabilecekleri halde çok az uğraşmaları ve aylarca bekletmeleri. Millet kaç aydır 6.0 kullanıyor, el insaf. Beta sürecinin de S7 için yapıldığını düşünüyorum. Harıl harıl S7 için çalışıyorlardır. 1 ay sonra tanıtımı var.
    Anlamıyorum ki şu yazılım ekibini bölemiyorlar mı ? Custom rom yapan ekip 3-4 kişi yapıp 1 hafta içerisinde beta yayınlayabiliyor. Olmadı transfer etseler. Hiç biri olmadıysa XDA'ya girip Custom Rom'culardan bir ekip kursunlar. gerçi bu işler kolay olsaydı, yapılırdı ama böyle satış stratejisi olmaz. S6'ya 6.0'yı vermeyince kimse gidip s7 almak için tahrik olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 953954955956957
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.