Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (569. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimki türkiye cihazı ama beklemek istemediğimden ingiltere yi yükledim. Gerçekten de çok fark var. Gerek hız gerek ısınma gerekse ram olarak çok iyi oldu cihaz. Cihaza root atmadığın sürece garanti sorunu olmaz merak etme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

Aslinda birde sony ile denemek lazim birde bu tarz otomatik mod cekim normal kullanicinin cekmis oldugu. Ozaman farki goruruz hangisi iyi hangis daha kotu diye

bir arkadaşımda edge var eğer ki sony ise aynı şekilde ikili fotoları eklerim
  • S6 EDGE icin daha yok sanirim 220 mb guncelleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unlovedman -- 30 Temmuz 2015; 20:01:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4BringT0Life

Hocam ses çoğu telefondan geliyormuş fakat bende ek olarak kamerayı açtığımda 1-2 saniye rahatsız edici bir cız sesi geliyor. Dün servise verdim bakalım ne olacak

Aynı ses bende de oldu ama hep olmadı. Sadece bir kaç kez oldu. Sizde de böylemiydi ?

• Bu son güncelleme ile Duvar kağıdı hareket efekti açık olsa dahi işlemiyor yani parallax efekt çalışmıyor, duvar kağıdı sabit kalıyor bunu çözen oldu mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi graphxdj07 -- 30 Temmuz 2015; 20:40:29 >
  • egemi kullanıcısına yanıt
    Hocam Bir gün içerisinde 5-6 kere aynı olay oldu.
    Sallayınca tık tık sesi sürekli geliyor, Fakat o rahatsız edici cızırtı bir günde 5-6 kere geldi. Böyle olunca hemen servise gönderdim cidden sinir bozucu bir sesti çünkü.
  • arkadaşlar telefonuna 220 mb lik güncellemeyi yükleyenlerden biri anabant sürümünü paylaşabilir mi acaba? ben 5.0.2'den geçtim de karşılaştırayım dedim şimdiden teşekkürler
  • quote:

Sallayınca tık tık sesi sürekli geliyor, Fakat o rahatsız edici cızırtı bir günde 5-6 kere geldi. Böyle olunca hemen servise gönderdim cidden sinir bozucu bir sesti çünkü.

Böyle sanki zoom yapma sesiyle titreşim sesinin karışımı gibi birşeymi ?yaklaşık 3-4 saniye sürüyor.

• Arkadaşlar malezya 5.1.1 kurdum ancak türkçe dil seçeneği yok. ingilizceye kaldık.. france rom u kursak sıkıntı olur mu ? Türkçe destek var mıdır fransa romunda ...
    Aynen hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycak

Arkadaşlar s6 ile aranıza katıldım bende fakat bir şey sormak istiyorum ilk şarjdan sonra şarjda bekletmeye gerek yok değil mi? İnternetimdeki sorun yüzünden çok okuyamadım önceki mesajları yardım edebilirseniz sevinirim.

Cihazı dolduktan sonra şarjda tutmanız daha zararlı, şarj sona erdiğinde çıkarmanızı tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gün önce ben de s6 edge aldım. Ancak hala 5.0.2deyim, ne OTA dan ne SmartSwitch'ten hala update almadı 5.1.1. Bu şekilde halen alamayanlar var sanırım, çok beklemesek bari...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Aynen hocam

Servise verirken kanıtlayabildiniz mi ? Ayrıca servisteki teknik eleman incelerken ya olmazsa ?

Hocam teknosadan almıştım telefonu, gittim götürdüm oradaki elamana gösterdim şansıma orada da aynı cızırtı geldi. Biz servise göndeceğiz dedi Arıza Tanımına yazdı gerekli şeyleri bakalım göreceğiz.

Arıza tanımının bir kısmında şöyle yazdırdım;

Kamera açıldığında sanki lens ileri geri gidiyormuş gibi rahatsız edici bir şekilde cızırtı geliyor. Kontrolü sağlanırken telefonu 2-3 kere sallayıp kamera çalıştırılırsa genelde o ses geliyor.
  • quote:

Hocam teknosadan almıştım telefonu, gittim götürdüm oradaki elamana gösterdim şansıma orada da aynı cızırtı geldi. Biz servise göndeceğiz dedi Arıza Tanımına yazdı gerekli şeyleri bakalım göreceğiz.

Arıza tanımının bir kısmında şöyle yazdırdım;

Kamera açıldığında sanki lens ileri geri gidiyormuş gibi rahatsız edici bir şekilde cızırtı geliyor. Kontrolü sağlanırken telefonu 2-3 kere sallayıp kamera çalıştırılırsa genelde o ses geliyor.

Valla salladım yine olmadı :)). Servis sizi arayıp sorunu bulamadık derse hiç şaşırmayın :)

Hocam ben sorunu kanıtlayarak verdim, teknosa da çalışan eleman da bunun normal bir ses olmadığını söyledi. Bakalım ne olacak umarım çözebilirler.
  • S6 gold rengiyle katıldım aranıza beyler öneriniz var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Policeman -- 30 Temmuz 2015; 22:22:11 >
  • Bu son güncelleme ile Duvar kağıdı hareket efekti açık olsa dahi işlemiyor yani parallax efekt çalışmıyor, duvar kağıdı sabit kalıyor bunu çözen oldu mu ?
  • benim telefonum da s6 ve fransa rom olmasına rağmen güncelleme gelmemesi garip değil mi??
  • 
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.