Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1966. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19641965196619671968
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar S6 edge cihazıma türkiye stok rom yükleyemedim.Bende fransa stok rom yükledim cihazda şebeke problemi var nasıl düzeltebilirim ?
  • Batarya değişim sonrası şarj döngüsü sayacı nasıl sıfırlanıyor? Bilen varsa yazabılır mi?
    Bugün pil değiştirdik, ancak şarj döngüsü halâ 1298.
  • Selamınaleyküm arkadaşlar.Şuanda galaxy s6 kullanıyorum.Bataryasından hiç memnun değilim dışarıda kullanmaya korkuyorum biter diye.Bu telefondan başka bir telefona geçen arkadaşlar öneri verebilir mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakan000

Selamınaleyküm arkadaşlar.Şuanda galaxy s6 kullanıyorum.Bataryasından hiç memnun değilim dışarıda kullanmaya korkuyorum biter diye.Bu telefondan başka bir telefona geçen arkadaşlar öneri verebilir mi.
    4000mah ve üzeri her bataryalı telefon sizi memnun edecektir.Ben Huawei P20 Proya geçmiştim yılbaşında,maşallah diyeyim bataryası efsane.
  • oozgur16 kullanıcısına yanıt
    Huawei güzel marka ama şuanda herkesin aklında ambargo var.Yani buda 2.el'e fiyat olarak yansır.Huawei'lerin işlemcisi kirin nasıl bir performansı var ve pubg gibi oyunlarda kasma var mı veya sizin oynadığınız bir oyunda

• quote:

Orijinalden alıntı: atakan000

Huawei güzel marka ama şuanda herkesin aklında ambargo var.Yani buda 2.el'e fiyat olarak yansır.Huawei'lerin işlemcisi kirin nasıl bir performansı var ve pubg gibi oyunlarda kasma var mı veya sizin oynadığınız bir oyunda
    Ben dediğim gibi yılbaşında almıştım,herhangi bir kasma yaşamadım hocam
    Pubg değil de call of duty oynuyorum en yuksekte akıcı oynatiyor sorun yok
    Size Xiaomi Mi9T de önerebilirim

• Elimde 1 hafta kullanılmış(telefon satıldığından) Samsung Galaxy S6 Edge Protective Cover bulunmakta.
    Almak isteyene cüzi bir bedel karşılığı verilecektir. almak isteyen öm den ulaşsın
  • Arkadaşlar s6 edge plus var telefon ara sıra kendini yeniden başlatıyor ne zaman olacağı bekli olmuyor. bir kaç rom denedim sıfırladım durum aynı. bilgisi olan var mi?

• merhaba

yukarda arkadaşın yaşadığı benzer sorunu yaşadım.

samsung logosu gelip telefon öyle kalıyor açılmadı.

kapatma+menü+ses tuşuna basip yükleme menüsüne geliyorum. fakat cihazı pc'ye bağladığımda usb hatası alıyorum. 2 pc'de de denedim.
    haliyle odin programında cihazı göremiyorum.

bu yükleme menüsünden çıktığımda ise farklı bir mavi ekran ve "siliniyor..." yazısı geliyor. 2-3 saattir beklemiş olmama rağmen hala aynı.

anakartta problem olma ihtimali yüksek.

çözüm olarak ise aliexpresten anakart siparişi vermeyi düşünüyorum.

şimdilik kafamı kurcalayan tek şey orjinal imei kaydını , yeni anakarta yazdırabilir miyim acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 28 Aralık 2019; 13:9:52 >
  • Merhaba arkadaşlar. Aranızda yetkili serviste batarya değiştiren oldu mu yakın zamanda? fiyat vs nedir? S6 orijinal batarya takmayı düşünüyorum.
  • Nuvanda86 kullanıcısına yanıt
    Bu ay değiştirdim.S6 edge batarya değişim ücreti 180 TL, kapak açılırken kapağın rengi attığı için kapağın değiştirilme ücreti olarak da 60 TL verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackboy55555 -- 30 Aralık 2019; 17:12:47 >
  • blackboy55555 B kullanıcısına yanıt
    Hocam bataryanın performansı nasıl ortalama ne kadar ekran süresi veriyor cihaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Detaylı incelemedim ancak bataryanın performansı telefonu ilk aldığım zamana geri döndü diyebilirim.
    Oo o zaman çok iyi

Teşekkürler bilgi için. Ben de uğrayacağım bu ay değişim için.
  • S7 edge batarya s6ya olur mu ya da başka modelin bataryası?s6 bataryası yetmiyor

• Nuvanda86 kullanıcısına yanıt
    Bende 15 gün önce 200 tl 'ye değiştirdim. İlk gün gibi oldu herşey. 24 saat açık kalma süresi bununla beraberde en az 3 saat ekran süresi alıyorum. Telefon açıldımı açılmadı mi hiç belli değil. Yetkili servis öneririm.

• Selam arkadaşlar.

S6 edge telefonum hafızasında 2GB yer olmasına rağmen dünden beri yavaş çalışıyordu. Bugün bir ara hepten ağırlaştı. Telefonu yeniden başlat seçeneği ile yeniden başlattım. Açıldı ve yavaşlama geçmiş ve eski hızına dönmüştü fakat 1 saat sonra telefon %90 şarjı olmasına rağmen kapandı açılmadı.

SES kısma ve güç tuşuna bastım Samsung Galaxy S6 edge logosu çıktı ama yanıp sönmüyor sürekli sabit ve telefon o ekran da kalıyor. Tamamen format atmak dışında tüm yolları denedim ama telefon açılıştı o ekranda kalıyor.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Hocam peki ses artırma güç tuşu ve ana ekran düğmesine basılı tutunca format atma menüsüne giriyor mu telefon

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Samsung telefonların alayı öyle.
    3 yıllık kullanımdan sonra intihar etme olasılıkları yüksek.
    Çoğunun ölüm sebebi anakart kaynaklı oluyor...

• 
Sayfa: önceki 19641965196619671968
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.