Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1959. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19571958195919601961
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam nerden biliyorsun kesin bilgi mi ben ısrarla sordum orjinal dediler samsung gibi 6 ay garanti verdiler benim bildiğim bu .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    60 tlye satanda orjinal diyor 100 tl ye satanda hangisine gerçekten inanabiliriz.kesin birşey diyemem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • m3hm3t1991 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim dediğim diğer yerler değil gsm iletişim in söylediğini diyorum yoksa 50 60 tl ye de her yerde var sorumu yazlış anladin.

• Arkadaşlar merhaba. Ben halen stock rom kullanıyorum. s8, s9 port rom mevcut bunları kullanan arkadaşlar + - yönlerini yazarsa sevinirim. Android 7 de takılı kaldık resmen
  • S6 ya root rom atıldıktan sonra şarjı çok hızlı bitmeye başladı nedeni nedir

• Pil kullanımı gösterilemiyor diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Slayer_

Arkadaşlar merhaba. Ben halen stock rom kullanıyorum. s8, s9 port rom mevcut bunları kullanan arkadaşlar + - yönlerini yazarsa sevinirim. Android 7 de takılı kaldık resmen
    Bu cihazda çalışan en stabil ROM stock ROM malesef. Hiç uğraşmayın derim

• quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

Bu cihazda çalışan en stabil ROM stock ROM malesef. Hiç uğraşmayın derim

Alıntıları Göster
    Tamam üstad 3. parti yazılımlarla renklendireceğiz sistemi o zaman. Bulduğum programları paylaşayım sizinle ;

Edge mask (havadan düşen bildirimler alabiliyorsunuz)

Power Shade (android 9 da ki hızlı başlatıcı sanıyorum denemenizi tavsiye ederim)
  • Arkadaslar bu cihazi almayi dusunuyorum kronik bir problemi varmi birde ekran suresi nekadar aliyorsunuz.. bu cihazin fiyati uygun o yuzden j5 j7 almak yerine bu cihazi almayi terci ediyorum hem boyutu ideal tavsiye edermisiniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Scarlottis

Arkadaslar bu cihazi almayi dusunuyorum kronik bir problemi varmi birde ekran suresi nekadar aliyorsunuz.. bu cihazin fiyati uygun o yuzden j5 j7 almak yerine bu cihazi almayi terci ediyorum hem boyutu ideal tavsiye edermisiniz :)
    Bu telefon bu saatten sonra alınacaksa kamerası için alınabilir belki. Onun haricinde bir esprisi kalmadı.

Özellikle 2.el alınacaksa pilin az gitmesi yüzünden lanet okuyabilirsiniz cihaza.
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Yok hocam sifir sifir fiyati 1800 tl j serisi cihazlar bu para o yuzden mantikli geliyor s6 sarj benim icin problem degil iphonedan fazla gidiyorsa sorun yok :) ama 3 senelik bi cihaz sonucta aklimda bi soru isareti olarak bu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scarlottis -- 21 Mart 2019; 22:1:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scarlottis

Yok hocam sifir sifir fiyati 1800 tl j serisi cihazlar bu para o yuzden mantikli geliyor s6 sarj benim icin problem degil iphonedan fazla gidiyorsa sorun yok :) ama 3 senelik bi cihaz sonucta aklimda bi soru isareti olarak bu var
    Hocam 3 sene önce 1800 TL'ya almıştım Teknosa'dan zaten bu saatten sonra bu para verilmez S6'ya.

Onun yerine illa Samsung almaktansa Xiaomi, Huawei, Honor gibi markalara yönelmenizi öneririm.

İlla Samsung olsun diyorsanız da biraz daha para biriktirip A30 gibi cihazlara yönelebilirsiniz.
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam dediginiz telefonlarin arayuzlerini begenmiyorum pek..bide bahsettiginiz a30 cok guzel fakat cok buyuk max 5.2 inc ekran olmali benim icin s7 alayim diyordum oda bitmis bulunmuyor pek bulunsa bile s8 parasi istiyorlar sagolun tsk ederim cevap icin

• OguzBlr kullanıcısına yanıt
    şebeke sorunu varmı sizde
  • Merhaba arkadaşlar!

Bir süredir bir proje üzerinde çalışıyorduk. Proje orjinal romlarla alakalı. Samsung Galaxy akıllı telefonların orjinal rom'larını biliyorsunuz ki internetten bulmak ve bulsak bile indirmek işkenceye dönüşebiliyor. Updato ücretsiz ancak yavaşlayan ve hatta kopan, Sammobile ise ücretsiz üyelikle çok yavaş indirmelere izin veriyor. Biz de düşündük, bu rom'ların şimdilik en güncel ve mümkün olduğunca Türkiye versiyonunu indirip, en hızlı indirilebilen bir indirme servisine yüklesek nasıl olur diye.

En sonunda biraz uğraşın ardından şuan piyasaya çıkmış olan tüm Samsung Galaxy akıllı telefonları için rom indirme listesini hazır edebildik. Bundan sonra, rom'ları güncel tutmaya özen göstereceğiz.

Lafı çok uzattım. İşte projemizi tamamladığımız rom indirme sayfamız:https://goo.gl/8Xou3Q

Eksiklerimiz var biliyoruz. Sizlerin de yardımıyla eksikleri kapatarak ilerlemeyi düşünüyoruz. Bu projeyi tamamladıktan sonra daha nice projeler aklımızda, onları da gerçekleştirmek için vakit kolluyoruz. Desteğiniz azmetmemizi sağlıyor :)

Hiçbir şey yapmayıp oturmaktansa elimiz değmişken böyle şeyler çıkarıyoruz ortaya.

• Ngem N kullanıcısına yanıt
    Rom yükleme işini bırakın boşuna zaman kaybı. Bu rom işlerine giren kişiler zaten belli bir bilgi sahibi olanlardir onlar da SAMFİRM programını kullanır. Ordan rahat indirir.

Üstelik sitede s6 edge orjinal rom dediginiz yerde Arabistan romu var XSG kodlu. Türkiye orjinal romu SM-G925FQ kodludur. Ve TUR diye geçer. Yok seni dinlemeyiz devam edecegiz bu rom işlerine derseniz de Turkiye romu g925fq - g920fq kodlu olan orjinali "updato.com" Sitesinde var ordan indirip siteye onu atın bari.

Tavsiyem forum kısmı güzel ordan ilerleyin sitenin de ismini değiştirin daha genel bir ismi olsun ayrıca android için güzel de bir mobil uygulama yapip teknoloji haberleri - videolari paylasin.

• hesoyama kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum.Evet bazı rom eksiklerimiz var farkındayız ve bu eksikliği de gidereceğiz.S6 edge Tur olan romlarını da ekleyeceğiz.Örneğin C7 gibi romlar için sadece Çin kaynaklı romlar mevcut.
  • 2 aya yakın oldu batarya değiştireli. İlk günler hayal kırıklığı yaşadım ancak zamanla şarj oturdu. Paylaştığım ss ler tamamen 4.5G ve otomatik parlaklıkta. Bu arada batarya s7 edge bataryası.
    SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]
    SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• f_conq kullanıcısına yanıt
    dostlar yeni batarya taktirdim ama bazı sorunlar var. şarj yüzdesi normal değil, şarjdan çekiyorum 95e düşüyor birden, 1 kalıp. kapanınca da acıyorum 7 oluyor.. ve ekran süresi iki saati bile bulmuyor. bazı battery calibration app leri. denedim ama. sonuç yine aynı. ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Düşman -- 27 Mart 2019; 19:15:20 >
  • Düşman kullanıcısına yanıt
    S7 bataryası falan mı taktınız. Bir de nerden aldınız acaba. Orjinal mi. Ben de takmayı düşünüyorum da bi bilgi alayım önceden. Aynı sorunu yaşamayayım ben de

• 
Sayfa: önceki 19571958195919601961
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.