Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1951. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19491950195119521953
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ÖZELKUVVET

3000 mah batarya takmayı denediniz mi?bende ki 3000 mah yetiyor

Alıntıları Göster
    3000 Mah kendiniz mi taktınız ? Şuan performansından memnun musunuz acaba?

Bende batarya ömründen şikayetçiyim. 1-2 saat fazla gitse süper olacak. 3.000 Mah için güvenilir orjinal batarya alabileceğimiz yerler var mı ?
  • hayalci07 H kullanıcısına yanıt
    Telefonu 2.el aldım satan kişi takmış performansı iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    Bendeki cihaz düz s6 ona göre kılıf vesaire arıyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F14B3AC89

Bendeki cihaz düz s6 ona göre kılıf vesaire arıyorum :)
    Çok s6 kılıfı var elimde

• quote:

Orijinalden alıntı: LambayaFünfDe

Arkadaşlar s6 için orijinal olmayan yan sanayi uygun fiyatlı ekran nerden bulabilirim daha önce ekran problemi yaşayıp satın alıp memnun kalan biri var mı ?
    Ekranınızdaki sorun ne

• ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    Ekranda sorun yok çünkü komple ekran yok paramparça olmuştu flex koptu söktüm attım .

Üstat pm atarmısın rica etsem

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F14B3AC89

Üstat pm atarmısın rica etsem
    hayırdır
  • S6da orijinal bataryada imei yazıyor mu?

• S7edge bataryası s6ya olur mu?

Kılıflar için

• Yazdım size özelden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung Pay Türkiye'de kullanıma sunulması hakkında Change.org'a kampanya açmayı düşünüyorum fikirleriniz nelerdir ortak bir metinde tüm Samsung kullanıcıları birleşip Samsung Türkiye'ye sesimizi duyuralım istiyorum başarılı oluruz olmayız denemek denememekten iyidir.Yoksa Samsung Pay'ın Türkiye'ye geleceği yok.

2015 yılında Galaxy S6 tanıtılırken Samsung'un ödeme servisi olan Samsung Pay tanıtıldı.Bu hizmetin Türkiye'de hizmete alınma tarihini Samsung Türkiye cephesi 2017 Ocak ayları olacağını lanse ettiler.Fakat verilen söz tutulmadı.Ekim 2017 tarihinde Note8 tanıtımının akabininde Samsung Pay ile ilgili bir twitter kullanıcısının o zaman ki Samsung Türkiye Kıdemli yöneticisi Tansu Yeğen'e Samsung Pay Türkiye'de ne zaman kullanıma açılacak sorusuna 2018 bahar aylarına yetiştirilmeye çalışılıyor dendi.Bahar ayları bitti 2019'a geldik tekrardan verilen söz tutulmadı.Samsung Türkiye'de ciddi bir pazar payına sahip(%40+) fakat SVoice(Türkiye'ye sunulamadan piyasadan silindi)Bixby,Samsung Pay gibi servisleri kullanıma açmıyor sürekli tüketicilere yalanlar söyleyerek oyalıyor.Samsung Türkiye'nin bu konuda açıklama yapmasını Samsung Pay hizmetinin en azından Galaxy S10 lansmanında Türkiye'de kullanıma açılmasını istiyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 2550 mah s6 için çok az s7 bataryası alıp taktım 3000 mah şarj daha uzun gitmeye başladı

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Samsung Pay Türkiye'de kullanıma sunulması hakkında Change.org'a kampanya açmayı düşünüyorum fikirleriniz nelerdir ortak bir metinde tüm Samsung kullanıcıları birleşip Samsung Türkiye'ye sesimizi duyuralım istiyorum başarılı oluruz olmayız denemek denememekten iyidir.Yoksa Samsung Pay'ın Türkiye'ye geleceği yok.

2015 yılında Galaxy S6 tanıtılırken Samsung'un ödeme servisi olan Samsung Pay tanıtıldı.Bu hizmetin Türkiye'de hizmete alınma tarihini Samsung Türkiye cephesi 2017 Ocak ayları olacağını lanse ettiler.Fakat verilen söz tutulmadı.Ekim 2017 tarihinde Note8 tanıtımının akabininde Samsung Pay ile ilgili bir twitter kullanıcısının o zaman ki Samsung Türkiye Kıdemli yöneticisi Tansu Yeğen'e Samsung Pay Türkiye'de ne zaman kullanıma açılacak sorusuna 2018 bahar aylarına yetiştirilmeye çalışılıyor dendi.Bahar ayları bitti 2019'a geldik tekrardan verilen söz tutulmadı.Samsung Türkiye'de ciddi bir pazar payına sahip(%40+) fakat SVoice(Türkiye'ye sunulamadan piyasadan silindi)Bixby,Samsung Pay gibi servisleri kullanıma açmıyor sürekli tüketicilere yalanlar söyleyerek oyalıyor.Samsung Türkiye'nin bu konuda açıklama yapmasını Samsung Pay hizmetinin en azından Galaxy S10 lansmanında Türkiye'de kullanıma açılmasını istiyoruz.
    Yüzde yüz destekliyorum ama kaç kişi bu özelliğe ilgi gösterir emin değilim.

• Yakınlık sensörü nasıl kapanıyor

• Telefonun bataryası bozuksa kasma gibi sorunlar olur mu ? Telefon normal çalışırken birden kasmaya başladı telefonumun bataryası çok kötü durumda bu yüzden kasıyordur diye düşündüm.
    Edit: Birde bulunduğum yerdeki teknik servise s7 edge bataryası takmak istiyorum desem yardımcı olurlar mı garantisi yok telefonun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldenPaw -- 17 Aralık 2018; 23:44:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben karaköyde telefonculara sordum takmılmaz olmaz öyle şeydediler. takmadılar. ben kendim taktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: topalsolucan01

ben karaköyde telefonculara sordum takmılmaz olmaz öyle şeydediler. takmadılar. ben kendim taktım.
    arka kapak tam kapanmama bide kernel değiştirme işini nasıl çözdünüz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: keyfoagam

arka kapak tam kapanmama bide kernel değiştirme işini nasıl çözdünüz?

Alıntıları Göster
    arka kapağın sadece sol tarafı milim açık kalıyor. silikon kılıf kullandığımdan hiç bir sorun olmadı. karnelden kastın nedir anlamadım, taktım bataryayı açtım kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 19491950195119521953
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.