Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1905. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19031904190519061907
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar. 2-3 gündür s6 edge telefonumdan günde bir defa telefonumda garip bir cızırtı sesi gelmeye başladı 5-6 saniye sürüyor. Ses çıkışlarından geliyor gibi değil. Sorun ne olabilir.

Abim ark yapıyordur filan dedi. Dalgasına mı dedi bilmiyorum ama cidden ses bir tuhaf ve cidden elektriksel bir şey gibi. Önceki gün ise sadece instagramı açınca yaptı dün bir uygulama ile kamerasını açınca yaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 30 Ocak 2018; 15:6:15 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    tek katılmadığını kısım hızlı şarj kullanmama olayı yaklaşık 6 7 ay normal sarj da kullandım pil performansı olarak aynı şekilde devam ediyor pil ömrü bakımından da istediğin şekilde kullan bataryaların zaten bir ömrü var sana katacağı bir kaç ay için hızlı şarji kapamak ne kadar mantıklı olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Kamerayı açınca yapıyordur o sesi ara ara.Benimki de yapıyordu.

• Lemans kullanıcısına yanıt
    İlk olduğunda kamera açık değildi. Ana ekranda İnstagram iconu'na tıkladım ondan sonra oldu
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    https://m.youtube.com/watch?v=6f7MZGjhoTI

Bu videodaki gibi bir sorun galiba.

• mıknatıs20 M kullanıcısına yanıt
    Şimdi bu video izlerken baktım aynen bu ses geldi. Ama bu videoda testi yapan kişi bir ayarı kapatınca sorun geçiyor. Ben aynı ayara baktım bende zaten kapalı.
  • G920FXXS5ERAI
    G920FQOJT5EQL1
    G920FXXU5ERAI

29.01.2018 Güncellemeli full rom SamFirm'e düştü, güncellemeyi yakında bize de verirler.

Smartswitch'e de geldi.

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 1 Şubat 2018; 2:8:57 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Modem ve Bootlader da değişmiş 3-4 aydır değişmiyordu hep aynıydü. Bana yine format yolları göründü o zaman. Daha 3 gün olmuştu format atalı

• hesoyama kullanıcısına yanıt
    Sadece wifiyle mi aldığınız süre bu ben mobil veriyle 2 saat alamıyorum ekran süresi 2.5 yıla gidiyor pil değişmeyi düşünüyorum

• egeterzi E kullanıcısına yanıt
    2.5 yıl olduysa değiştirme vakti gelmiştir. Ben değiştirttim servise ondan böyle.

• 50 mb lık güvenlik güncellemesi geldi arkadaşlar

Ayrıca bu samsung klavyenin en güncel versiyonu nu kurabilen oldumu ? Paket aynı ada sahip çakışıyor uyarısı alıyorum diğer s8 uygulamalarının hepsini yükledim bir tek klavye uygulaması ve ayarlar menüsü farklı kaldı :)

• son güncellemeden sonra, internet bağlantısı olduğu halde alt kısımda ikide bir ağ hatası lütfen sonra tekrar deneyiniz uyarısı çıkıyor . Aynı sorunu yaşayan var mı ?

• Son 60 küsür mb güncellemeden sonra (dün yaptım) telefon birkaç tık daha akıcı hala geldi cidden. Şimdi bu gelen güvenlik güncellemesiydi diyeceksiniz ama inanın hissettim farkı. Kernel bazlı değişiklik yapılmış olabilir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turquoise.blue -- 3 Şubat 2018; 7:8:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: topalsolucan01

s7 yada s7 edge bataryasını s6 ya taktırmayı yada takmayı deneyen oldu mu arkadaşlar? youtube da bu yönde videolar var ve yapanlar çok memnun. bataryam ölmeye başalıyor, değiştirmişken s7 edge bataryası ile değiştireyim diyorum.

Ben taktım geçen hafta, en fazla 2.5 saat ekran süresi aldığım cihaz artık en az 4 saat ekran süresi vermeye başladı. NFC modülünü sökmek zorunda kaldım ama ben gayet memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mıknatıs20

Benim 2.5 yıllık S6 mda bariz yavaşlamalar. Klavye nin takılması ekrana geç gelmesi. Tarayıcıda sayfaların geç açılması. Sosyal medya uygulamalarına tıkladığımda uygulamanın 1 sn düşünüp sonra yavaş bir şekilde açılması, anlık takılmalar.... gibi.

Eğer bataryanızın ömrü tükendiyse piliniz %50'nin altına indiğinde telefonun performansında düşme başlıyor.
  • Sarjın kaç saatlik kullanımda %20 altına düşmesi uygundur ?
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    s7 bataryası mı taktın s7 edge mi acaba? bir de kendin mi taktın yoksa taktırdın mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: topalsolucan01

s7 bataryası mı taktın s7 edge mi acaba? bir de kendin mi taktın yoksa taktırdın mı?

S7 Edge bataryası.

Kendim taktım.

• S6 Egde'e s7 bataryası takan oldu mu

S6'ya takılıyor ama

• RedlEyel kullanıcısına yanıt
    Ben denedim hocam ama sonuç alamadım olmadi soket yerleri ters kalıyor bide uzun geliyir biraz

• 
Sayfa: önceki 19031904190519061907
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.